NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
20 lat Radia Leliwa,
Posty: 4
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 20:40  
Cytuj
Bardzo lubię słuchać niedzielnego koncertu życzeń, muzyczka przyjemna dla ucha, jak sie ma szczęście to można nawet wygrać płytkę. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 22:35  
Cytuj
A ten spiker co prowadzi w niedzielne popołudnia audycje to jest jeszcze? Zawsze jego głos kojarzył mi się z rozdeptaną żabąsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
A ten spiker co prowadzi w niedzielne popołudnia audycje to jest jeszcze? Zawsze jego głos kojarzył mi się z rozdeptaną żabąsmiech2


Tak jest zawsze w niedziele od 12 do 17 mozesz go usłyszećumiech


CYTAT
Ten

http://w155.(...)o_leliwa

ten

http://w277.(...)o_leliwa

a może ten?

http://w447.(...)o_leliwa



Tu akurat to żaden z tych panów nie prowadzi niedzielnej audycji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2012r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Radio byle jakie. Grają codziennie to samo od kilku lat... Ja wiem, że popularne radia powtarzają utwory, ale przez miesiąc dwa, a tu właściwie codziennie to samo. Poziom audycji niski, jak wszystko w tym radiu.

Leliwa to po prostu wiejska wersja eremefów i innych zetek.
Czy dalej jest tam dziewczyna "zaciągająca po rusku"?Pytam z ciekawości, bo nie czuję się na siłach aby włączyć Leliwę,posłuchać ich przez chwilę i pozostać w normalnym stanie psychicznym.zaklopotany
Miałem w pracy fana leliwy i eremefa.
Pytałem się go jak może słuchać tej szmiry,gdzie na okrągło lecą po kilkanaście razy w tygodniu te same"przeboje".Odpowiedział,że jemu jest wszystko jedno co "leci", a włącza ich gdyż w przeciwieństwie np.jedynki czy trójki, nie musi myśleć o czym mówią.sciana
Tu miał rację.Orłem intelektu nie był...potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 17:24  
Cytuj
rst1992, wszyscy 3 panowie prowadzili wcześniej audycje w niedziele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
rst1992, wszyscy 3 panowie prowadzili wcześniej audycje w niedziele.

Jesteś w tej trójce?co
Miałem Cię za fajnego Gościa good,a tu nagle wjeżdżasz z taką promocją "Leliwy"...sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 20:38  
Cytuj
jusek, Leliwa robi to co trzeba, by być słuchaną, mieć wskaźniki i reklamy. Jeśli będziesz się unosił dumą, ambicją itd. to na wolnym rynku medialnym niczego nie zarobisz i przestaniesz istnieć.

PS. Jaką słuchalnością może poszczycić się ambitny program 2 Polskiego Radia?
Czy bez podatków w postaci przymusowego haraczu abonamentowego przetrwałaby Twoja ulubiona Trójka i Jedynka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 13:59  
Cytuj
HIV-masz rację-każdy słucha czego chce.
Mnie akurat Leliwa nie podchodzi i mam do nich awersję.
Skutecznie odrzuciło mnie od nich dzięki postępowaniu mojego kolegi.
Uważam też, że słuchawki to najlepszy wynalazek ludzkości.good
Dzięki nim można cieszyć się indywidualnie "bieberkami" czy rodzimymi"flintami".sciana
I dobrze że skończyły się czasy debili, słuchających na full muzyki w swoich wieśwagenach.zaklopotany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 14:10  
Cytuj
żal żal! panie prowadzące audycje do godz 15 - mylą się często, źle akcentują i generalnie mówią momentami bezsensu, a już najbardziej mnie rozśmieszają gdy rozmawiają z kimś na żywo - totalny brak inwencji i nierozumienia co do nich mówią słuchacze. Ja niestety jestem zmuszona słuchać tego radia w pracy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 15:14  
Cytuj
Skoro ci którzy twierdza ze Leliwka jest radiem dla wiesniaków,to bardzo ciekaw jestem jakaż to stacja jest dla ludzi czasowych i mieszczańskich za jakich sie uwazaja,majac awersje dla regionalnej ale naszej Leliwy.
Pamietamy jak bylo z radiem TAK?a moze by byc dzisiejszym trzeba słuchać Rmf Max gdzie mozna od puszczania przez nich jednego przeboju po 30razy dziennie oszalec,choc tyle ze odpuszczano sobie jeden weekendowy wieczor,gdzie można bylo uslyszec utwory z gatunku rejw i techno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Skoro ci którzy twierdza ze Leliwka jest radiem dla wiesniaków,to bardzo ciekaw jestem jakaż to stacja jest dla ludzi czasowych i mieszczańskich za jakich sie uwazaja,majac awersje dla regionalnej ale naszej Leliwy.
Pamietamy jak bylo z radiem TAK?a moze by byc dzisiejszym trzeba słuchać Rmf Max gdzie mozna od puszczania przez nich jednego przeboju po 30razy dziennie oszalec,choc tyle ze odpuszczano sobie jeden weekendowy wieczor,gdzie można bylo uslyszec utwory z gatunku rejw i techno.

Niemówię że dla wieśniaków.
Bycie "wieśmakiem" to nie miejsce pochodzenia, a stan ducha i iloraz inteligencji.zaklopotany
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem"naszej Leliwy"?Jakoś nie słyszałem o rozdawaniu akcji tej firmy(Leliwy).chytry
Utożsamiasz się z nimi,a te objawy źle wróżą.placze
Awersje mam do nich ,z uwagi na doświadczenia z przeszłości.Po prostu podczas słuchania tej stacji nie myślę o niczym innym jak o odłaczeniu niewinnego obiornika od sieci.Niby bezmyślne urządzenie ,ale też może cierpieć.zdegustowany
Czym prócz nazwy i zasięgu różni się leliwka od eremefków i zetków?
PS.Karolcciu-znam ten "bul".potluczony
Szczęściem zanim wylądowałem na psychiatryku,zmieniłem pracę.
Jest szansa że pomimo tego co było,pozostanę sobą.
Znajomy ma "archiwum X" i paranolmal activity...mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2012r. 15:03  
Cytuj
Słuchamumiech i kisiędza Rydzyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »