NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
20 lat Radia Leliwa,
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 20:52  
Cytuj
Od 20 lat nadaje Radio Leliwa. Przez ten czas stacja miejska niewątpliwie rozwinęła się do stacji ponadregionalnej obejmującej swym zasięgiem miejscowości w promieniu około 60 km od Tarnobrzega.
Jako jedyna spośród wcześniej istniejących nie dała się wchłonąć i zsieciować przez radiowych gigantów no i nie upadła. Radio Tak z Kielc, Bieszczady z Sanoka, Puls z Mielca i inne stacje porozrzucane po całej Polsce nie miały takiego szczęścia.
Radio Leliwa spełnia oczekiwania w temacie informacji lokalnych, bo inne stacje nie poinformują tak dokładnie o tym, co się dzieje w naszym regionie. Publiczne Radio Rzeszów, które z mocy ustawy zobowiązane jest dbać informacyjnie o nasz zakątek województwa nie czyni tego tak dokładnie jak Leliwa.
Aktualne badania słuchalności potwierdzają słuszność kierunku zarówno muzycznego jak i informacyjnego Radia Leliwa i plasują je w czołówce stacji słuchanych w naszym regionie.

A jakie Waszym zdaniem powinno być Radio Leliwa, co zmienilibyście w nim, co lubicie, czego nie lubicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 20:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 21:19  
Cytuj
Ja tego radia nienawidzęumiech Poziom poniżej zera, jak temperatura w zimie w Rosji. Kojarzy mi się tylko z moimi bezmózgimi koleżankami i kolegami z pracy. Co do informacji z regionu, wiadomo jako radio lokalne to u nich priorytet.
Jedyne radio jakie czasem słucham to radio Euro -czasem można z niego coś usłyszeć ciekawego/niespotykanego na ogół. Ale forma tego radia też czasem męczy, na siłę młodzieżowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 21:34  
Cytuj
Bez przesady. Denne audycje. Denni prowadzący. Ale nie mam pretensji - po prostu nie słucham cool girl

Dzisiaj kanałem informacyjnym jest internet.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 21:44  
Cytuj
Jak można puszczać ten sam kawałek kilka razy w ciągu godziny?, czy nie ma innej muzyki , urozmaicenia jak w "trojce" czy w "jedynce"?
Wygląda na to ze to radio dla 15-20 latków.... żałosne...

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 22:07  
Cytuj
Chyba 45+ latków.
Słucham tego w garażu bo radio tylko leliwe i maryja odbiera i z dwojga złego wole Leliwe. Ale poziom audycji i muzyki tragedia

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2012r. 23:20  
Cytuj
Jacek, wolałbym maryje. Lepiej można pośmiać. Najlepsze audycje z babciami na żywo, jak dzwonią z telefonu w rodzinieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 06:42  
Cytuj
Beznadziejne radio, Ta dziewczyna co czyta przegląd prasy powinna przestudiować te artukułu przed wejsciem na żywo, a tak wygląda to jakby nie potrafiła czytać, jaka się, stęka, duka. Regionalna porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 07:47  
Cytuj
Radio byle jakie. Grają codziennie to samo od kilku lat... Ja wiem, że popularne radia powtarzają utwory, ale przez miesiąc dwa, a tu właściwie codziennie to samo. Poziom audycji niski, jak wszystko w tym radiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 07:50  
Cytuj
Mnie to radio strasznie drażni. Wiadomości te same przez cały dzień, muzyka ta sama. Słucham jedynie środowej audycji od 21 "Z polską muzyką i o polskiej muzyce", czasami jeszcze Szanty w czwartek jak się nawiną. No i w domu słuchają niedzielnych audycji, z tą starszą muzyką.

dedek Euro, a właściwie już Czwórka, jak dla mnie gra coraz gorzej. Bardzo lubiłam słuchać BIS, muzyka którą lubię, ciekawe audycje, później było Euro, audycje nadal ciekawe, muzyka już coraz mniej. Czwórki już nie słucham, nie włączam już radia w necie żeby posłuchać ulubionej stacji, jedynie czasami w samochodzie. Żałuje bardzo straty takiego fajnego radia jakim było BIS/Euro.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 07:59  
Cytuj
A trzeba przyznać, że jest to jedyne radio, które gra starsze utwory regularnie.
Codziennie 9.00-10.00 , w soboty i niedziele.
I tylko tyle słucham jak mam czas.
Reszta jest taka sobie.
Ale to radio regionalne, chyba prywatne. Nie ma co za wiele wymagać.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 08:30  
Cytuj
No owszem grają starsze, z tym, że codziennie prawie te same...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 08:35  
Cytuj
U mnie leliwa gra w domu i w samochodzie od kilku lat fakt faktem klepią muzyke codziennie taką samą mi to jakos nie przeszkadza smiech2
Najbardziej lubie słuchac leliwe w niedziele jak graja stare kawałki i sa te życzenia smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 09:30  
Cytuj
A mnie się bardzo leliwa podoba, może za wyjątkiem chwil kiedy dewotna muzyka leci- chyba w niedziele.
Informacje dobre, ciekawe, a przede wszystkim nasze, szybko przekazywane. Muzyka - oprócz nowości wybierają fajne stare i znane perełki. Nie słychac u nich promowania na siłę (jak na innych opłaconych stacjach)
Jak dla mnie 4+ powodzenia na następne 20 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 10:14  
Cytuj
Jeszcze dodam, że Leliwa to na pewno nie jest radio dla melomana. Muzyka dla mało wymagających potrzebujących brzękania, żeby łatwiej przełknąć kotleta, albo zakłócić trąbienie innych samochodów jak stoją na zielonym i dłubią w nosie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Mnie to radio strasznie drażni. Wiadomości te same przez cały dzień, muzyka ta sama. Słucham jedynie środowej audycji od 21 \"Z polską muzyką i o polskiej muzyce\", czasami jeszcze Szanty w czwartek jak się nawiną. No i w domu słuchają niedzielnych audycji, z tą starszą muzyką.

dedek Euro, a właściwie już Czwórka, jak dla mnie gra coraz gorzej. Bardzo lubiłam słuchać BIS, muzyka którą lubię, ciekawe audycje, później było Euro, audycje nadal ciekawe, muzyka już coraz mniej. Czwórki już nie słucham, nie włączam już radia w necie żeby posłuchać ulubionej stacji, jedynie czasami w samochodzie. Żałuje bardzo straty takiego fajnego radia jakim było BIS/Euro.


Tak, to czwórka. Nazwa się często zmieniała. Muzyka w tym radiu też mi się wcale nie podoba. Chodziło mi tylko o głos mówiony- są czasem tematy praktycznie nigdzie nie poruszane w mediach.

CYTAT
Jeszcze dodam, że Leliwa to na pewno nie jest radio dla melomana. Muzyka dla mało wymagających potrzebujących brzękania, żeby łatwiej przełknąć kotleta, albo zakłócić trąbienie innych samochodów jak stoją na zielonym i dłubią w nosie

A na czym owy meloman słucha muzyki, jeżeli sprzęt kojarzy ci się z piramidami i średniowieczem.

CYTAT
Jak można puszczać ten sam kawałek kilka razy w ciągu godziny?, czy nie ma innej muzyki , urozmaicenia jak w "trojce" czy w "jedynce"?
Wygląda na to ze to radio dla 15-20 latków.... żałosne...


Trójka, trzyma muzyczny poziom. Ale jedynka już bardzo kiepsko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wólka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 11:05  
Cytuj
A mi sie strasliwie nie podoba ten system co leci w leliwie. Muzyka jak muzyka starsze kawalki lecą, wszystko super ale codziennie to samo? Jeden dzien można ale za tydzien masz to samo wiec odgrzewany kotelcik. Czekam na upadłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 11:38  
Cytuj
CYTAT

A na czym owy meloman słucha muzyki, jeżeli sprzęt kojarzy ci się z piramidami i średniowieczem.



??? Coś kolega zapalił dziś, jakieś haluny wziął, że piramidki widzi ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 13:02  
Cytuj
Czekam na upadłość.[/cytat]

upaść to powinna Ci człowieku klapa od kibla na łeb.

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjete normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 15:07  
Cytuj
irkuck, sam sobie zaprzeczasz? Czy już sam siebie śmieszysz?
Słabo kojarzysz -to na pewno.
W innym wątku sprzęt nazywałeś piramidami i średniowieczem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 16:35  
Cytuj
Super radio i wielki plusik za muzyke,ktora wreszcie zaczeli grac z lat 70tych i 80tych gdy bylem jeszcze szczylem i milo powspominac,sluchajac takiej muzyki o latach beztroski.
A jezeli o niedzielne audycje chodzi to przeciez niczyja wina ze nikt wam zyczen przez radio sklada,przez co ktos moze poczuc rozgoryczeniezarumieniony.
A ktora stacja radiowa nie powtarza w kolko przebojow?nie chce przypominac ile razy dziennie taki rmf fm,zet czy max piluja w kolko jedna z kilku piosenek ,spiewane przez kobiety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 19:18  
Cytuj
Mi tam to radio się podoba bo fajna muzykę grają.
A najbardziej lubię niedzielną audycję z życzeniami i muzyką disco polo ( chodź nie wszystkim tam muzyka się podoba).
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 19:44  
Cytuj
A pamietacie jak Leliwa robila dyskoteki :cwaniak:pod koniec lat 90tych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
A pamietacie jak Leliwa robila dyskoteki :cwaniak:pod koniec lat 90tych?


Jedna z miejscowosci co byly dyskoteki organizowane przez radio leliwa byla miejscowosc KRZàTKA

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
A ktora stacja radiowa nie powtarza w kolko przebojow?
W trójce nie jest z tym aż tak źle. Czwórka też nie mieli w kółko tego samego -choc tam muzyka specyficzna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2012r. 00:34  
Cytuj
leliwa lepsza od rmfow, zetek i innych, przynajmniej kojarze spiewakow;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »