NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Łuszczyca,
Posty: 4
Dołączył: 29 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2012r. 15:21  
Cytuj
Gdzie lub do kogo udać się na skuteczne leczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2012r. 15:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Paź 2012r. 12:31  
Cytuj
do najblizszego sklepu mięsnego po nóżki wieprzowe. rozgotowane i wcinane codziennie sa antidotum na to co cie interesuje.
wiecej w O.C.Ż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2012r. 09:06  
Cytuj
MILOSC mozliwe mozliwe jeszcze nie testowalem. BABA ja ci powiem swego czasu chodzilem do chinczyka (idziesz od strony torow w strone policji i dalej prosto masz takie niskie bloki i bodajze 4 lub 5 blok niedaleko opieki spolecznej) da ci jak dobrze pamietam 2 lub 3 opakownia takich kuleczek wygladaja jak kupy królika i masz to lykac iles tam dziennie i jeszcze swego czasu dostawalo sie taki plyn dosyc mocny ale po nim przechodzily mi plamy ktore mialem na ciele lecz pozniej zaczol wprowadzac taki krem 666 i wtedy gdzies wyczytalem ze ten krem posiada sterydy wtedy przestalem go odwidzac napomne tylko ze wg mnie nie byly to male pieniadze lecz w sumie stwierdzam ze dosyc mi pomogl na ta chwile zostaly mi oznaki luszczycowe na glowie lecz czasami znikaja i pojawiaja sie wiec duzego problemu z nimi w tej chwili nie mam. Z ogolnych informacji to powiem zebys nie uzywala lub nie uzywal masi kremow ze sterydami bo to bedzie jak walka z wiatrakami. Trzeba sie leczyc kremami z ziol moze byc to powolna kuracja ale napewno pomaga i odradzam kupowanie drogich kremow i masci bo one tak samo pomoga jak te tansze. Aha gdzies swego czasu przeczytalem mieszance ziol do picia 3 razy dziennie jak znajde w domu to moge przeslac dosyc nie dobre ale moim zdaniem troche pomogly bo w sumie to nic na 100% ci nie pomoze bo jest to choroba nie uleczalna lecz mozna z nia zyc i nawet czasem dobrze sie wodki opic i nic ci nie bedzie umiechtak jak to jest w moim przypadku. BABA w razie jakich kolwiek pytan pytaj z luszczyca jestem juz w sumie moze z 15 lat za pan brat zawsze postaram sie odpowiedziec na pytania.

baba zapomialem dopisac zebys nigdy nie wstydzila sie swojej choroby poniewaz da ci to tylko kompleksy mimo iz mamy dosyc nie tolerancyjny narod (chociaz sie to zmienia ale bardzo wolno) dlatego walczmy z tym

Moderowano przez: Kamil
Z dwóch postów zrobiłem jeden.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2012r. 12:31  
Cytuj
Najpierw to się trzeba wziąść za ksiązkę i poczytać przed ładowaniem chemii, zapchana wątroba-wyczyscicie to wtedy zobaczycie efekty, ale lekarz straci pacjenta no i kasę!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 19:55  
Cytuj
A ja Ci polecam taką prywatną ----w M----, zdaje mi się że na Poniatowskiego. Mają naprawdę dobrego dermatologa, jeśli nie chcesz się dłużej męczyć (wiem, co to za podstępna choroba i jak działa na psychikę) to może warto spróbować. Moja mama była bardzo zadowolona z opieki i leczenia w tamtym miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Najpierw to się trzeba wziąść za ksiązkę i poczytać przed ładowaniem chemii, zapchana wątroba-wyczyscicie to wtedy zobaczycie efekty, ale lekarz straci pacjenta no i kasę!!



Jaką knige masz na myśli ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »