NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dentysta Musialik, Dentysta Musialik
Posty: 25
Dołączył: 15 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 13:52  
Cytuj
Dentysta Musialik-moim zdaniem nie nadaje się na dentystę jsdno co potrafi to wyrywać zdrowe zęby!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 13:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 14:54  
Cytuj
Mialam dziś "przyjemność" być na wizycie i zostałam totalnie olana. No oczywiście a czego można się spodziewać jak się chodzi na fundusz. wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2012r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
Dentysta Musialik-moim zdaniem nie nadaje się na dentystę jsdno co potrafi to wyrywać zdrowe zęby!
a moze napiszesz cos wiecej jak doszlo do tego ze usunał Ci nie tego zeba co trzeba? bo jakos trudno mi uwierzyc ze chcialas/es wyrwac 6-tke a on Ci 7- wyrwałco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 21 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 07:30  
Cytuj
Nie tak hop, hop !!!. Jak w każdej sprawie trzeba by wysłuchać drugiej strony. Prosto kogoś oczernić gdy robi sie to w sposób anonimowy, gdy nie grożą za to konsekwencje.Trzeba sie w życiu kierować jakimiś zasadami. Ja znam tego Pana od 20 lat i nigdy nie spotkałem u niego czegoś takiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 09:53  
Cytuj
Ja mogę się wypowiedzieć tylko przez pryzmat jednej wizyty i wyrywania zęba - i nie będę opisywał innych dentystycznych czynności bo poprostu nie korzystałem.
Zostałem skierowany do p.Musialika na wyrwanie juz mocno obolałej i oropiałej dolnej szóstki. Pan Musialik był z pomocnikiem (chyba bratem). Jedno co mogę napisać o tym zabiegu to - REWELACJA!.
Mimo, że jestem chłop to miałem strach w oczach - ale jak się okazało niepotrzebnie. Cały dramat trwał może 5 min włącznie z podaniem uspokajacza i wyrywaniem. Nie było potrzeby szycia, rana w miarę szybko się zagoiła. Także na wyrwanie nawet trudnych przypadków POLECAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 19:21  
Cytuj
Stah - przeciez to miejsce jest wylacznie uzywane do wyglaszania jadnostronnych sadow bez wysluchania drugiej strony, wiec sie nie dziw. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 16:29  
Cytuj
Zgadzam się w zupełności z userem robert_pierr .Również byłem na wyrywaniu zęba u Pana Musialika i byłem naprawdę bardzo zadowolony.Ciach- pach i po sprawie.Rana szybko się zagoiła.Dlatego dziwie się że kogoś mogło spotkać coś takiego jak w wyżej opisanym przypadku.

Skoro wyrwał nie tego którego miał wyrwać dlaczego żale na forum a nie do samego doktora?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 5 Maja 2012r.
Skąd: okolice Stalówki
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 01:20  
Cytuj
Też niby wyleczyłam zęby u Pana Musialika.....cóż po dwóch latach wszystko szl.g trafił i do poprawy. Nic dodać nic ująć....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »