NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Laser FRAXEL, Laser FRAXEL
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:28  
Cytuj
Czy ktos z Was byl na zabiegu laserem FRAXEL? Wiem o jednym takim punkcie w STW. Moze ktos byl? Jakie sa efekty? Jest sens wydawac tyle pieniedzy? Prosze o opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 17:47  
Cytuj
ja niedlugo sie wybieram, moja mama miala robiona twarz i szyje i efekt byl widoczny po zejsciu zaczerwienienia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 20:03  
Cytuj
Po jakim czasie schodzi opuchlizna? Efekt powala? Ja zamierzam isc z doleczkami i czerwonymi plamkami - oczywiscie po tradziku. Mozesz cos wiecej napisac? Rozumiem ze Mama byla w STW na zabiegu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 15:56  
Cytuj
zaczerwienienie szybko znika, a pozniej zaczyna sie ta skora troche luszczyc. Tak byla w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 18:03  
Cytuj
Też chciałabym zrobić sobie laser ale nie jestem jeszcze przekonana. A u kogo Twoja mama robiła? U Maciąga? Bo jest kilku dermatologów którzy robią zabieg i nie wiem którego wybrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 18:24  
Cytuj
Kto jeszcze robi? Ja wiem Tylko o Macoagu... moze odezwie sie juz ktos kto robil takowy zabieg? Opowie po krotce efektyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 18:30  
Cytuj
U Maciaga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 17:41  
Cytuj
A ile razy byla? Wystarczy jeden zabieg? Z jakiego powodu robila ten zabieg?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
Kto jeszcze robi? Ja wiem Tylko o Macoagu... moze odezwie sie juz ktos kto robil takowy zabieg? Opowie po krotce efektyumiech

moja bejbe miała robione w dermescie i przez 2 dni weekendowe siedziała u mamusi , a w poniedziłaek wróciła lekko czerwona na gębusi. ...ale dalej to ta sama baba... sorry bejbe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:02  
Cytuj
witam. Piszecie o fraxelu ale żadnych konkretów , czy znajdzie się ktoś kto napisze czy naprawdę warto wybrać się na ten zabieg, czy są efekty i ktoś jak był to jest w 100% zadowolony z efektu po zabieguuuuu. czy naprawdę jest sens wyrzucić tyle kasy na ten laser???? pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
witam. Piszecie o fraxelu ale żadnych konkretów , czy znajdzie się ktoś kto napisze czy naprawdę warto wybrać się na ten zabieg, czy są efekty i ktoś jak był to jest w 100% zadowolony z efektu po zabieguuuuu. czy naprawdę jest sens wyrzucić tyle kasy na ten laser???? pozdrawiam.


Dokladnie. Niech ktos napisze jakis konkret...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2012r. 20:16  
Cytuj
musiałam sama sie przekonac czy warto wybrać sie na fraxel bo tu piszecie ale bez konkretów!!!!! dla zainteresowanych zabiegiem bardzo polecam, nie jest to zabieg bolesny da sie wytrzymac,przez 2dni skóra jest zaczerwieniona,ale zaraz po troszkę piecze jak po poparzeniu słonecznym,na drugi dzien skora staje sie czewrona i wysuszona ale jesli ją natłuszczamy te nieczujemy sciąganie sie skory,na 3 dzien nabiera kolorku brązowego,a juz w kolejne zaczyna delikatnie sie łuszczyc,nie wygląda sie tak koszmarnieumiech a efekt zabiegu 100% widzimy po 3 do 6 tygodni. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona. Polecam CENTRUM DERMATOLOGI ESTETYCZNEJ I LASEROCHIRURGI. PRZY ULICY MICKIEWICZA NAD APTEKA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
hpx
hpx
hpx
Posty: 8
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 11:11  
Cytuj
Prosze powiedz mi dlaczego wykonywalas ten zabieg?
Blizny, dolki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Prosze powiedz mi dlaczego wykonywalas ten zabieg?
Blizny, dolki?


Fraxel nie daje dobrych efektów jesli chodzi o blizny np. potrądzikowe. Ja mam bardzo płytkie blizny potrądzikowe, zabieg miałam wykonywany 3 razy w Krakowie i efekt żaden, poza tym, że moja skóra jest teraz mega wrażliwa i przy ujemnych temperaturach moge robić za ćwikłę umiech Jest chyba taki wątek bodajże na Kafeterii o Fraxelu, ma kilka tysięcy wpisów z całej Polski i jeden wniosek: to nic nie daje. Poprawa jest ogromna na początku z powodu opuchlizny po odparowaniu naskórka, ale po 4-6 miesacach skóra wraca do pierwotnego stanu. Blizny też. Znajdź i poczytaj w wolnej chwili.


Jedyne co w tej chwili jest w miarę skuteczne, to złuszczanie kwasami o wysokim stężeniu. Efektu Photoshopa się nie osiągnie, ale widać znaczną poprawę i wygładzenie. A na co dzień polecam taką amerykańska serię z kwasem glikolowym, stosowane regularnie czynią cuda i są tanie - krem $11 na Amazon (tańszy niż Neostrata w każdym razie):

http://www.amazo(...)Y3WMXJ88

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 21:06  
Cytuj
Na zabieg sie zdecydowałam poniewaz mam przebarwienia na czole, i delikatne blizny ale one nie sa potrądzikowe, zrobiłam je sama wygniatając zaskorniki:( dlaczego wczesniej nic takiego nie napisał teraz to juz jest za pozno bo juz kawa zostala wylana, no ale coz zobaczymy co dalej bedzie sie działo,dużo zależy od skóry i napewno kazdy przechodzi inaczej sa osoby ktore nie polecaja fraxela a sa takie osoby ktore bardzo sobie chwala, to wszystko zalezy od sprzętu,od mocy ustawienia bo to nie jest tak ze ja umawiam sie na zabieg i dermatolog ustawi mi najmocniejsza moc lasera i wykona zabieg,ocenia stan skory i widzi z jaka czestotliwoscia mozna wykonac zabieg u danej osoby. Wiec mysle ze nie mozna odrazu skreslac tego zabiegu bo sa jakies powikłania ale napewno nie u wszystkich one występują!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Na zabieg sie zdecydowałam poniewaz mam przebarwienia na czole, i delikatne blizny ale one nie sa potrądzikowe, zrobiłam je sama wygniatając zaskorniki:(jaka czestotliwoscia mozna wykonac zabieg u danej osoby. Wiec mysle ze nie mozna odrazu skreslac tego zabiegu bo sa jakies powikłania ale napewno nie u wszystkich one występują!!!!


Jeśli nie miałaś głebokich blizn, jak sama piszesz, to efekty z pewnością są. Ja takich samych blizn (po nieumiejętnym wyciskaniu) pozbyłam się wyłącznie kwasami.

Fraxel to droga impreza i zazwyczaj decydują się na ten zabieg głównie osoby nie mające innej alternatywy - między innymi takie z głebokimi bliznami, dziurami po trądziku, ospie itp. I z takimi problemami radzi on sobie bardzo średnio - tak wynika z doświadczenia zarówno mojego, jak i wielu innych osób. Co nie znaczy, że nie działa wcale - wszystko zależy od indywidualnych czynników, stanu skóry itd. Po prostu przy poważnych defektach nie należy sie nastawiać na cud i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 19:50  
Cytuj
Bylam na zabiegu w Krakowie w Dermedzie , Pani powiedziala ze 3 zabiegi wystarcza na moje blizny po tradziku(1 zabieg 1800zl na twarz)po 1 zabiegu nie widzialam efektow ale myslalam ze po nastepnych bedzie i nic , co wiecej wydaje mi sie ze zdobylam 2 nowe blizny przez nie umiejtne uzycie laseru. Nie spodziewalam sie cudow ale myslalam ze da efekt chociaz 20procent , teraz juz nie wiem co robic:(moze fraxel repeir w warszawie , jestem strasznie zdesperowna ;/Nie polecam fraxel restore w kazdym razie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »