NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Marsz Niepodległości,
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 18:44  
Cytuj
Stowarzyszenie „Sztafeta Pokoleń” organizuje kolejny raz wyjazd autokarowy na największą manifestację patriotyczną w Polsce. 11.11.2012. Niedziela. Już jest ponad 70 osób chętnych na wyjazd!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 18:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 19:01  
Cytuj
Niestety, lewicowi faszyści spod znaku kolorowej niepodległej także w tym roku planują blokadę Marszu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 31 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2012r. 21:23  
Cytuj
70 osób było dwie godziny temu teraz jest już 82 osoby, a do 11.11. może być 250 czyli 5 autokarów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 13:58  
Cytuj
Śmieszne to i żenujace jest . Wolę zdecydowanie pójść sobie na cmentarz , poszukać grobu powstańców ( np styczniowych )lub żołnierzy wlaczących za ojczyzne w obu wojnach swiatowych ..pomodlic sie za nich a nie robic ( Oni przynajmniej zrobili cos dla ojczyzny a nie tylko szczekali jak Ci wszyscy na tych marszach ) z siebie debila w wawie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2012r. 14:05  
Cytuj
Dokładnie, nie ma po co się tam pchać. To tylko kolejny pretekst dla bandy debili, którzy lubią się na*** po głowach. Dla mnie niczym się to nie różni od regularnej bitwy między osiedlowymi drechami. Jednym "mądrym" wydaje się, że walczą za ojczyznę, drudzy równie "mądrzy" blokują marsz. Każdy kto ma trochę oleju w głowie trzyma się z daleka od tej szopki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 07:34  
Cytuj
Najlepiej jak osoby, ktore byly rok temu sie wypowiedza . Dla mnie to smieszne ,ze ludzie w Polsce tak wierza telewizji mlotek. Specjalnie przyjechalem do kraju na ta manifestacje i ja to widzialem w tym swietle .http://www.youtube.com/watch?v=GWwE4ER9u94 Szkoda ,ze w tym roku niebede mogl tam byc sciana. Pozdrowienia dla tych co sie wybierajaok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
sami faszyści jadą ?;]


Faszyści już tam będą. Są mylnie nazywani antyfaszystami.

CYTAT
Osobiście odradzam udział w tym marszu, z uwagi na wysokie ryzyko zamieszek ulicznych:

http://www.youtu(...)nuO4x-1g


Nowela ustawy o zgromadzeniach jeszcze nie obowiązuje.

A ja mam taka rade dla ciebie. Najlepiej się połóż tak na wszelki wypadek żebyś się nie przewrócił.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola, Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 11:17  
Cytuj
Jesteśmy to winni naszym ojcom i dziadkom. Musimy tam być. Musimy potwierdzić i jeszcze raz zaakcentować swoją przynależnośc do Polski do narodu polskiego.
Kto nie wie o co chodzi niech sobie poczyta o losach Narodowych Sił Zbrojnych i o prawdziwym sensie istnienia Narodowej Demokracji przed wojną.
Po za tym dochodzą idee Dmowskiego.
(Bóg Honor Ojczyzna... to wg. ostatnich relacji TVN - nienawistne hasła.. bez komentarza)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Po za tym dochodzą idee Dmowskiego.

Już doszły? potluczony

Co to za podkreślanie przynależności do narodu? Każdy, kto oprócz znajomości naszej burzliwej historii ma też coś pod kopułą i myśli, trzyma się z daleka od takich akcji. Bo to, co teraz nazywacie marszem jest zwykłą szopką. Medialną pożywką, pretekstem dla bandy nap**** się głąbów, kolejnym polem do politycznych gierek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola, Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 12:48  
Cytuj
[cytat]
CYTAT
Po za tym dochodzą idee Dmowskiego.

Już doszły?

Doszły i mają się dobrze..ok

Każdy podkresla co chce.
Piszesz o napierdalaniu i o polityce...a tu chodzi o coś więcej. Tylko trzeba poczytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
Piszesz o napierdalaniu i o polityce...a tu chodzi o coś więcej. Tylko trzeba poczytać.


Niestety już dawno nie chodzi o nic więcej... przynajmniej w przypadku większości. Historię znam, nie w tym rzecz. Chodzi raczej o dzisiejszą formę "manifestacji". A rycerskie idee (bóg, honor, ojczyzna) już dawno zostały rozkradzione przez fanatyków, nazistów, skinhead'ów itd... niewiele zostało dla zwykłych ludzi.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola, Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Piszesz o napierdalaniu i o polityce...a tu chodzi o coś więcej. Tylko trzeba poczytać.


Niestety już dawno nie chodzi o nic więcej... przynajmniej w przypadku większości. Historię znam, nie w tym rzecz. Chodzi raczej o dzisiejszą formę \"manifestacji\". A rycerskie idee (bóg, honor, ojczyzna) już dawno zostały rozkradzione przez fanatyków, nazistów, skinhead\'ów itd... niewiele zostało dla zwykłych ludzi.

Pozdrawiam


oże i niestety...
Ale co więc pozostaje? Nic nie robić. Czekać. Patrzeć.
Położyc się i czekać na śmierć?
Otóż wydaje mi się, że czasy sa zawsze takie same tylko chyba chodzi o to, żeby jeszcze raz ponazywać rzeczy po imieniu.
Kiedy powstawała Endecja w XiX wieku nikt o takim ruchu nie słyszał. Nikt też nie znał komunizmu dokki się nie pojawił.
A takie pytanie:
Jeśli rycerskie Bóg Honor Ojczyzna juz nieaktualne to co z nami będzie za 100 lat?
Rycerzy wymordowano za Stalina i Hitlera.
Kto bedzie krzyczał, że jako naród cos jeszcze reprezenujemy sobą.
Chłop i robotnik dali nam okrągły stół i widac efekty...(choć fakt..to dzięki nim mamy ..no załóżmy wolność)

A może warto tą Endecję jeszcze raz uruchomić.. odżwieżyć.. jeszcze raz na nowo się wczytać o co chodziło Dmowskiemu..bo na pewno nie o zabijanie innych narodowości _ A raczej o to żeby nasz naród był silniejszy i mądrzejszy. Po co zazdrościć sąsiadowi jak można zarobić na swój samochód.

Co ty na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 27 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola, Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 14:17  
Cytuj
[cytat][cytat]
CYTAT
Chodzi raczej o dzisiejszą formę \\\"manifestacji\\\


To co działo się rok temu z tą zadyma niby, z tego co wiem to 2 % uczestników.
Reszta szła sobie spokojnie.. tylko, że żadna TV nie pokazała.
Widać na YouTube.
A Lewacy sie nie zaczepiali??? i to na dodatek niemieccy.. brak słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 1 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2012r. 14:54  
Cytuj
Byłam w zeszłym roku i w tym roku również będę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 10:43  
Cytuj
Widzę, że ludzie w ogóle się nie interesują tematem.
A szkoda.
Teraz wszyscy wszystko mają .."gdzieś"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2012r. 12:25  
Cytuj
Ja powiem tak:
Polityka powinna być budowana na ideach: Dmowski napisał wiele książek jako bazę programową
Co napisał Kaczyński a co gorsza ten inteligent Tusk...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2012r. 01:01  
Cytuj
@florek-xxx

Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza odrąbie. . . - to odnośnie video, do którego zamieściłeś odnośnik smiech2
Czemu tak skromnie? Obywatele? Trzeba było już pójść na całość i zawołać Towarzysze smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

http://youtu.be/xZzBuTDT5Yo

A w sumie szkoda, że urodziłeś się tak późno. Mógłbyś byś świetnym lektorem PKF smiech2


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2012r. 10:38  
Cytuj
Nie nazwałbym środowisk typu Obóz Narodowo-Radykalny "faszystowskimi", ale nacjonalistycznymi napewno.

A z tą "władzą ludową", to daruj sobie.
Nawet Mitt Romney stwierdził że Polska to jeden z najbardziej demokratycznych i konstytucyjnych krajów na świecie.

Poniżej natomiast tłumaczę brak obecności Prezydenta Komorowskiego i Ministra Sikorskiego na pogrzebie Prezydenta Kaczorowskiego, o co wiele mediów ma pretensje:

http://tomas(...)o-i.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2012r. 19:26  
Cytuj
Chyba wystarczy obejrzeć Czas Honoru, żeby znaleźć kilka powodów dla których warto wziąć udział w Marszu Niepodległości.
Szkoda, że środowisko ENDECKIE jest rozdrobnione i podzielone. Wydaje mi się, że receptą jest powrót do pierwszych myśli Dmowskiego i odwoływanie się do nich w taki sposób aby uwzględniać aktualne realia jakie nas otaczają.
Im więcej wczytuje się w endecką literaturę tym bardziej nie widze jakiejkolwiek sensownej alternatywy dla tej myśli politycznej. Zwłaszcza w momencie kiedy po prostu wymieramy jako Polacy i na dodatek opuszczamy kraj...
Ot wolność

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 00:45  
Cytuj
Podsuńcie organizatorom pomysł. Lewica przypomni niemiecki holocaust, getta ławkowe i walki uliczne. My oddajmy cześć bohaterom! Formy mogą być różne - transparenty, wieńce / znicze na grobach, przemówienia przy obiektach z nimi związanymi. Szczególnie uwzględnijmy ważną postać w naszej historii - śp. inż. Jacka Karpińskiego, pochowanego na cmentarzu ewangelicko-reformowanym. Jego biografia w skrócie:

* Żołnierz Szarych Szeregów w Batalionie Zośka, harcerz, sabotażysta, uczestnik powstania warszawskiego
* Projektant najszybszego wtedy minikomputera K-202 z układów scalonych, wyprzedzał epokę o 10 lat
* Prześladowany za działalność w AK i udział w powstaniu: „Co tu robi ten dywersant!"
* Miał propozycję pracy za granicą, ale Karpiński chciał zostać i produkować K-202 w Polsce
* Komuniści utrudniali mu pracę, zniszczyli linię produkcyjną K-202, a on zajął się hodowlą świń

Podrzucę kilka linków:
* Jacek Karpiński - Wikipedia
* Jacek Karpiński - cytaty
* Legendy PRL - mikrokomputer K-202
* Wywiad z Karpińskim - forum Historycy.org

Na pewno jest wielu innych bohaterów prześladowanych przez bolszewickich pionków i rosyjski komunizm, o których nie pamięta się na co dzień. Oprócz tego wspomnijcie o wszystkich czerwonych zbrodniach, zaczynając od Katynia, rewolucji w Chinach, mordach w Rosji, zabójstw politycznych za PRL-u, kończąc na atakach lewaków na narodowców. Warto prześledzić dokładnie polską historię i ukazać, do czego prowadzą postawy nihilistyczne.

Pozwólcie tamtym marszom przejść spokojnie. Nie gwiżdżcie na Komora, zajmijcie się Marszem Niepodległości. I tylko nie palcie wozów TVN-u, bo oni jako jedni z niewielu poświęcili cały fakt o niemieckich bojówkarzach. Trzeba naprawić wizerunek prawicy po 11.11.11. Nie dajcie się sprowokować! Kto blokuje marsz, łamie Art 52 Kodeksu Wykroczeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 09:26  
Cytuj
Uważam się za patriotę, popieram Platformę Obywatelską, i odradzam pójście na ten marsz ponieważ organizują go głównie środowiska wrogie Platformie Obywatelskiej. Brzmi paradoksalnie, prawda ?
Odradzam pójście na Marsz Niepodległości bo jestem patriotą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 13:37  
Cytuj
do Florek-xxx - mam pytanie byles na tym marszu kiedys?co Ja bynajmniej jak bylem ze znajomymi to pojechalismy zewzgledu na ludzi ,ktorzy oddali zycie za nasz kraj. Milo bylo widziec weteranow i ich wzruszenie oraz slyszec podziekowania za to , ze my mlodzi pamietamy. A co mam kochac PO ,za co ? Chodzilem na mecze , w zyciu niebylem karany , a nasz premier nazwal wszystkich kibicow bandytami. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
do Florek-xxx - mam pytanie byles na tym marszu kiedys?co Ja bynajmniej jak bylem ze znajomymi to pojechalismy zewzgledu na ludzi ,ktorzy oddali zycie za nasz kraj. Milo bylo widziec weteranow i ich wzruszenie oraz slyszec podziekowania za to , ze my mlodzi pamietamy. A co mam kochac PO ,za co ? Chodzilem na mecze , w zyciu niebylem karany , a nasz premier nazwal wszystkich kibicow bandytami. zaklopotany


Florek gada głupoty ale widzę, że ty też. W sprawie kibiców oczywiście. Bandytów nazwał po imieniu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2012r. 23:46  
Cytuj
Florek..odstaw leki plisss ..i nie rozmnazaj sie bron Boze .
Ja tez kiedys chodzilem na mecze ..i co..tez bandyta jestem wedug tego skretyniałego premierka ?? Kiboli trzeba tepic ale nie mozna nazywac wszsytkich kibic kibolami . Co do tych wdziecznych weteranów ... widzialem ta wdziecznosc w Stalowej gdy organizowany był rajd rowerowy uicami miasta organizowany aby oczcic pamiec Powstanców Warszawskich . Widziałem tylko wdziecznosc za to ze wpierdolu nei dostali gdy wlasnie wyskoczyli Ci wspomniani kibole z flagami . idiotycznymi spiewami , racam iitp . widziałem tez ta wdziecznosc gdy ten weterean ( jednego tylko widzialem ) siedzial sobie spokojnie na krzesełku pod drzewkiem a wszelakie polityki ze stalowej robily sobie cyrk jego kosztem a o nim zapomnieli całkowicie .
Te wszelkaie marsze sa nie dla Ojczyzny..weteranów, narodu . Sa dla wszelakiej masci politykow weic..kłade na nie ch@@j

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2012r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek zacznij czytac ,ze zrozumienie bo jak narazie masz z tym problem.( Niepowinno sie wrzucac wszystkich do jednego worka )chytry


To może ty nauczysz się czytać i słuchać ze zrozumieniem. Tusk kiboli nazwał bandytami a nie kibiców. Kibice nie demolują stadionów, nie biją piłkarzy, nie kopią operatorów kamer. Nikt tu nie wrzucał wszystkich do jednego wora. A jeśli twierdzisz, że zamykanie stadionów to właśnie takie wrzucenie wszystkich do jednego wora to się bardzo mylisz. Mnie jako podatnika nie stać na urządzanie bijatyk policji z bandytami i nie chce by za moje podatki bandyci mieli rozrywkę. Jeśli środowisko kibiców i kluby nie potrafią się oczyścić z bandytów to piłkarze powinni grać przy pustych trybunach. Będzie taniej dla podatnika.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »