NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Marsz Niepodległości,
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 08:52  
Cytuj
CYTAT


Chenie bym poznał plany zmian jakie mają do zaproponowania ci młodzi ludzie, o których piszesz.


poczytaj, poszukaj, zainteresuj się ... poczekaj, zobaczysz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 08:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
chyba wszyscy pamiętają jak skopał gościa po twarzy i glowie w ubiegłym roku. Tak samo jak i zapewnienia komendanta głownego policji że jeśli okaże się iz to funkcjonariusz straci pracę natychmiast za przekroczenie swoich uprawnień. No i?


Za takie slowa komendat głowny powinien od razu zostac zwolniony !
Dlatego ze zwolnieni z pracy to malo - ten policjant pobil kogos (nawet bym powiedzial, że przykatowal) wiec na to sa paragrafy i powinien procz straty pracy stanac przed sądem !!!

Każdy narzeka na rządy sprawowane w tym kraju od lat lae powiem tylko tyle - jak ktos nas bedzie szanowal jak wiekszosc osob nie szanuje swiat narodowych swojego kraju !!!
Swieto jest po to aby cos swietowac, demonstrowac itp.

W USA jak jest swieto nardowe sa prady na ulicy, kazdy idzie je ogladac badz w nich uczestniczyc, ludzie poubierani w brawy narodowe, wszyscy wywieszaja flagi itp.

Ale w Polsce jak jest organizowany marsz z okazji swieta to od razu wiekszosci oszlomom sie to nie podoba !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 11:30  
Cytuj
Nie podobają się race, kamienie i kominiarki. Świętowanie jak najbardziej. Jak to będzie marsz bez zadymy to chętnych będzie więcej. A jak na razie to marsz kojarzony jest z zadymą.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 14:07  
Cytuj
TO nie chodzi już tylko o świętowanie.
Tutaj zaczyna się coś więcej.
Coś co jest nadzieją dla młodych ludzi w tym kraju.
A jak się kojarzy z zadymą to może się przestanie tak kojarzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 20:31  
Cytuj
Andrzejek..plany chciałbyś zobaczyć ?? Nie dawno pokazywali je w TV...jak symulowali mordobicie z policja ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2013r. 23:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 05:39  
Cytuj
Porady prawne dla udajacych sie na Marsz i numery tel.prawnikow
http://marsz(...)-prawny/

Najlepiej jakby sie wypowiadaly osoby ktore juz byly na Marszu , a nie Ci ktorzy cos tam ogladneli uslyszeliu itp.
Filmik dla takich wlasnie osob ; http://www.youtu(...)p75DLL40

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 12:31  
Cytuj
srakupa..ja Ciebie nie obrażałem więc i Ty tego nie rób .

Zobaczymy co powiecie 11 listopada gdy będzie znów głośna o burdach w stolycy ..że znów biedni narodowcy zostali perfidnie sprowokowani przez policję ?? Albo że wśród Was byli policyjni prowokatorzy ??
Cała ta Wasza banda jest dla mnie śmieszna po prostu . Tak sie obnoszą ze swoim patriotyzmem że aż do stolycy muszą jechać aby niby uczcić pamięć poległych za ojczyznę . A nie łatwiej tu w naszej okolicy odwiedzić jakiś zapomniany grób żołnierski z I czy II wojny światowej lub mogiłe powstańczą ?? Ale tacy z Was patryjoci że nawet nie wiecie o takich miejscach które są w naszym mieście czy okolicy ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 18:23  
Cytuj
do Mariusz77 - z calym szacunkiem do Ciebie , ale jak niebyles to sie niewypowiadaj. Ogladalem wiele zdjec z twoich wycieczek , bardzo ciekawych oraz zgodze sie ,ze zapominamy o roznych miejscach upamietniajacych dane wydarzenia ale powinienes wziasc pod uwage ,ze pare lat temu w telewizji prawie nic sie niemowilo o dniu 11 Listopada itp. Dopiero jak tzw.,, bandyci, kibole''zaczeli cos organizowac to nagle politycy sobie przypomnieli ,ze mamy jakies swieta. Sam bylem na jednym i zaluje ,ze niemoge byc w tym roku .
Spotykalismy z kolegami wielu kombatantow , ze lazmi w oczach dziekowali nam ,ze pamietamy my mlodzi ludzie o ich poswieceniu.
Bedac na Marszu ja wszystko widzialem tak http://www.youtu(...)E4ER9u94 . bylo nas okolo 25 tys w 2011, a w mediach podawali 3-5 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 21:10  
Cytuj
To co reprezentują Ci osobnicy już widziałem w Stalowej Woli więc nie musiałem widzieć tego co robia w stolycy .

A wiesz co ja widziałem podczas Rowerowego Rajdu Honoru ulicami Stalowej Woli 2011 roku ? Przed rajdem na placu przed Wrzosem różni miejscowi pożal sie Boze polytycy robili sobie przemowy i auto promocje a taki jeden kombatant siedział sobie cicho pośród harcerzy , zupełnie zapomniany przez jaśnie panów polytyków i zgromadzona tłuszcz a na dodatek jeszcze był przestraszony żenującym występem z flarami miejscowych kiboli .

Szacunek to ja mam do różnych szkół i harcerzy którzy dbają o zapomniane miejsca pamięci a nie do takich pozerów .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 23:01  
Cytuj
Mariusz77 to co napisałeś jest interesujące "kompatant przestraszył sie flar" zrozum że ten człowiek walczyl z niemcami i może jeszcze wcześniej z ruskim okupantem pewnie głowy w piach nie chował i kulą sie nie kłaniał, to ty pewnie byłeś wystraszony, pwenie jak by miał więcej sił i by był młodszy tacy jak wy to do Warszawy pojechał by rowerem lub na piechote żeby tylko zamanifestować swoją Polskość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 23:34  
Cytuj
Flar się nie przestraszył zapewne..ale tych oszołomów którzy je zapalili nie potrafiąc uszanować nikogo ani niczego . Takim nie wiadomo co do łbów strzeli .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2013r. 23:46  
Cytuj
Mariusz77 znowu bredzisz,przestraszył sie naszych kibiców, przecierz oni manifestowali Polskość!! nie chcieli go spacyfikować i nakazać mu wyrzeczenia sie Polskości, nawet jak by był urodzony i zżyty z miastem Tarnobrzeg to i tak 100% nawet zagorzały kibic Stalówki oddał by mu hołd za to co zrobił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
przecierz oni manifestowali Polskość!!

To może ty zamanifestuj polskość i szanuj język polski.mlotek
A po drugie:
Jeżeli odpalanie flar wśród tłumu ludzi jest manifestacją polskości, to jak manifestuje się np. czeskość, litewskość albo angielskość?
Czy niemieckość manifestuje się przez odpalenie pancerfausta? A może przez gazowanie?uśmiech
PS
Nie każdemu bozia dała mądrość, ale publiczne obnoszenie się ze swoją głupotą to już przesada. To również do ciebie slavek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 13:04  
Cytuj
Hans napisał wszystko w tym temacie więc nie będę Go powielał .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 13:42  
Cytuj
Niektórym jak widzę ,zawory puszczają na sama myśl iż ktoś ich nie podziwia za sam "fakt" bycia Prawdziwym Polakiem i Patriotą.

Prawdziwy to inaczej oryginalny.
Jak wiadomo ze skeczu jednego z kabaretów, oryginalny jest najlepszy. Przykładowo takie majtki od Gucciego, każdy by chciał mieć.
Kim jest więc"prawdziwy"Polak?co

Z szumnymi hasłami na ustach idą walczyć o niepodległą Polskę.
Niestety, ale odkąd wyzwoliliśmy się od ZSRR, cena ulicznej odwagi znacznie spadła.zdegustowany

Teraz mamy "Łunję", czyli demokrację.
Nauczona doświadczeniem władza, wychodzi ze słusznego założenia, że należy plebsowi pozwolić sobie powrzeszczeć i wzajemnie się ponapi**alać.
Taki zawór bezpieczeństwa.
Złudne poczucie siły w walce z systemem.sciana
Przy okazji Policja i inne służby maja darmowy trening.
Trzeba być sprawnym ,gdyby ludziom poprzewracało się we łbach i chcieli sami o sobie decydować.potluczony

Przy okazji liderzy "opozycji" i ci którzy akurat rządzą, mogą się pokazać i obnieść ze swoim patriotyzmem.

Nie oszukujmy się, że opozycji zależy na dobru Polski.
Z kim trzymał Jarek nim założył PiS?
Dla kogo pracował aktualny antyklerykał Paligup?
Jak bardzo czerwony jest rodowód Millera(Leszka zresztą)?
O klonach typu Ziobro nie wspomnę.zaklopotany


Nie bądźcie naiwni i nie dajcie sobą kierować.mlotek
Myślenie ma rzeczywiście przyszłość.
Polska jest taka, jaką sobie ją zrobimy.
Najpierw jednak musi wyzdychać obecne pokolenie polityków.
My niewiele zmienimy, ale nasze dzieci, odpowiednio wychowane i wykształcone, mają na to szansę.ok

Siedzę więc w domu.
Nie będę sobie psuł opinii. Nie będę ośmieszał naszych barw narodowych niosąc flagę na jakimkolwiek marszu, w imię jakiejś partii.
Patriotyzm może mieć też inne oblicze.
To, że pokażę go raz w roku, wrzeszcząc zacne hasła, niczego nam nie da.
Istotne jest pozostałe 364 dni i to co będę wtedy robił.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lis 2013r. 23:23  
Cytuj
hans czy ja napisałem że odpalenie flar jest manifestowaniem Polskościmlotek
czytaj ze zrozumieniemsciana dwa moje posty
mam nadzieje ze ty tym swoim avatarem manifestujesz tylko zajeb***ość serialu "Stawka większa niż życie"
(za wszelkie błędy ortograficzne i ludzi komentujących bez zrozumienia przepraszam)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2013r. 09:47  
Cytuj
Co słychać w Stolycy?
http://demot(...)leglosci

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2013r. 12:03  
Cytuj
W Gdańsku już 11 raz potrafią iść wszyscy w paradzie bez rac i kamieni. Z wzajemnym szacunkiem świętują Niepodległość. Dlaczego w Warszawie nie może tak być?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 18:17  
Cytuj
Znów bydło udowodniło że za grupę prostaków musi się wstydzić cały kraj ... żałosne

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 18:22  
Cytuj
wstydzisz się? to nie kraj dla Ciebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 18:47  
Cytuj
Kraj za który ginęli moi przodkowie mam zostawić bandzie prostaków ?

recepta na to jest prostrza zdelegalizować M.W i ONR ... a organizatorów obciążyć kosztami za zdemolowane miasto ... szkoda że nie wszystko można wyliczyć w złotówkach (np. wstydu na cały świat) ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 18:54  
Cytuj
czytam i włos mi się jeży jak niektórzy mają płytko pod dachówką.dla mnie wczorajsi uczestnicy to zwykli huligani.jeśli demolując stolicę jest się prawdziwym patryjotą to ja nim nie chcę być.neutralny
dla mnie miłość do ojczyzny to chęć odsłużenia swojej doli w wojsku,nauka dla lepszego jutra,założenie rodziny i opowiadanie swoim dzieciom jak dawno temu nasi przodkowie ginęli za naszą wolność.a ci jakie mają wartości i chęć pielęgnowania tradycji.mają w sobie tyle agresji,że zamiast pomóc np.przygotować się do zimy weteranom wolą rzucać kamieniami.ciekawe czy swój patryjotyzm przekształcili by w obronie ojczyzny ginąc na polu chwały czy może uciekli by bo są mocni w gębie i w burdach raz do roku.przykre ale prawdziweplacze

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
wstydzisz się? to nie kraj dla Ciebie


To chyba raczej nie kraj dla tych bandytów? Co to za patriota, który wyrywa drzewko, kostkę biurową, paliki, łańcuchy? Ty się kolego, chyba tak jak ci bandyci, rozumem z dupą zamieniłeś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2013r. 19:33  
Cytuj
Mi sie wydaje ze jednak to byl marsz wolnosci. Czyli wolno bylo im wybijac szyby, palic auta, wyrywac kostke itp


To tak wygladalo jakby cholota sie urwala z lancucha, dobrze ze tam w Warszawie takie burdy robia a nie w naszych regionach

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »