NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Marsz Niepodległości,
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 18:34  
Cytuj
Gosciu czy ty czytasz ze zrozumieniem ?
CYTAT
Kolejne pytanie czy mieli prawo się bronić? Wg. mnie tak, wg. Ciebie?


Oni przecież byli przygotowani do zadymy koktajle, pały, kamienie.

Właśnie ty twoimi wpisami wszędzie wkurwi... wszystkich dookoła bo jesteś ograniczony i piszesz byle pisać nie czytając dokładnie co piszą ludzie.

A twoje poglądy po wpisach są dokładnie takie jakie w ludzie kreują media.

A odnośnie takich wydarzeń jak Marsz Niepodległości to trzeba na nich być i widzieć co się gdzie dzieje a nie powielać to co piszą i pokazują ZAKŁAMANE MEDIA.
Ja byłem w tamtym roku i było zupełnie inaczej niż wiele sytuacji pokazywały media !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 19:21  
Cytuj
HeavyMetal - nie wiem czy Ty jesteś taki ograniczony poglądowo czy tylko takiego udajesz. Media są stronnicze od momentu ich powstania (poczytaj trochę), żadna nowość. Jednak doszukiwanie się spisku wszędzie i z każdego powodu jest śmieszne. A to, że pokazują jedynie sytuacje kontrowersyjne - takie jak burdy na MN to też żadna nowość. Pokazują sensacje, to co ludzie chcą oglądać i tyle. Nie zmienia to faktu, że bronicie bandytów. Tak samo zrobił Cejrowski w cytowanym wcześniej przez kogoś wywiadzie. Bez zmieniania tematu na media/antifę/rząd... Nikt z nas nie jest tu przeciwko MN. Jesteśmy przeciwko bandytom i tym co wyczyniają w dniu, w którym ludzie powinni ŚWIĘTOWAĆ odzyskanie niepodległości. Co to za patrioci z kominiarkami na głowach? Tacy są dumni z bycia Polakami, że aż muszą ukrywać twarz? Przestańcie w końcu ich bronić, bo się pogrążacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 19:41  
Cytuj
Posłuchajcie Wy z jednej i Wy z drugiej strony barykady, tylko głośno wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 19:42  
Cytuj
HeavyMetal no to dowiedziałeś się jaka jest ta odległość squatu od przemarszu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 20:23  
Cytuj
srajkupa..daj kilka kontrargumentów do tych przykładów które my podaliśmy albo zamilcz bo jak narazie to tylko starasz się tu kogoś obrazić i nie odpowiadasz na nasze pytania . Zachowujesz się dokładnie tak jak członkowie PO .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Miałem sie już nie odzywać ale zaryzykuje jeszcze raz.


HeavyMetal dowiedz się jaka jest odległość między squatem a później odpowiesz sam sobie na pytanie kto kogo zaatakował.
Kolejne pytanie czy mieli prawo się bronić? Wg. mnie tak, wg. Ciebie?


A co do twojego wcześniejszego tekstu o e-mailu wysłanym z Antify. Patrząc na ortografię tego e-maila oraz plakatu przygotowanego przez nasze stowarzyszenie kibiców, śmiem twierdzić że była to podkładka ze strony bandytów nazywających się narodowcami.


Jak czytam te twoje i tobie podobnych komentarze to takie mam wrażenie że niewiele różnicie się od Nazistów.


proste pytanie do Ciebie . Czy masz lewicowe poglądy? , mam nadzieję na konkretną i krótką odpowiedź.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
srarcelona77,

@sraKupą
Twoja fascynacja sraniem i gównem jest zastanawiająca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 22:51  
Cytuj
@HeavyMetal
CYTAT
Jak takie kur... nie winne to co robily u nich koktajle molotowa i kamienie ?!
A po to aby zakłócić marsz i prowokowac wszystkich dookoła, aby póżniej media miały co pisać i pokazywać !

Twierdzisz, że to lewusy ze squatu zaatakowały marsz niepodległości?
No to zerknij na mapę albo zdjęcie lotnicze:
Obrazek

A tak wygląda początek ulicy Skorupki z trasy przemarszu (Marszałkowska) - budynku, w którym jest squat, nawet nie widać.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 22:53  
Cytuj
CYTAT


proste pytanie do Ciebie . Czy masz lewicowe poglądy? , mam nadzieję na konkretną i krótką odpowiedź.


Prawicowe.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 23:28  
Cytuj
dziękuje .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2013r. 23:59  
Cytuj
Nasi narodowcy .

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 02:47  
Cytuj
widze ,ze Mariusz 77 dalej slabo z twoja wiedza i czytaniem wiec cos Ci rozjasnie
http://nieza(...)cy-sport
Przeanalizuj jak wytrybisz ten tekst moze cos Ci rozjasni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 02:56  
Cytuj
do Andrzej - mowil Ci ktos ,ze piszesz posty by zaistniec ,ale ony sa tandetne
Jak sie wypowiadasz wrzuc jakies argumenty bo jak narazie walkujesz to samo , a ja czekam na jakies twoje informacje to slysze ,ze bandycie i tyle ale na czym to podpierasz .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
do Andrzej - mowil Ci ktos ,ze piszesz posty by zaistniec ,ale ony sa tandetne
Jak sie wypowiadasz wrzuc jakies argumenty bo jak narazie walkujesz to samo , a ja czekam na jakies twoje informacje to slysze ,ze bandycie i tyle ale na czym to podpierasz .


Jak ja piszę to po to by zaistnieć, jak ty piszesz to tylko konkretnie i na temat. Hipokryta jesteś i tyle.

Co ci wyjaśnić? To ty wyjaśnij w jaki sposób osoby ze squatu zaatakowały uczestników marszu?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 08:14  
Cytuj
Witam

To o czym piszę uczestnicy jest tak bardzo nieważne z punktu widzenia istnienia inicjatywy Marszu Niepodległości, że naprawdę szkoda czasu... ile metrów..widać czy nie widać..50 czy 100 osób.. kto i kto.. i po co i dlaczego spaliła się ta sodomicka tęcza.
Bardzo proszę przeczytać Dmowskiego, Ziemkiewicza oraz innych autorów opierających się na ideologii Narodowej Demokracji. Proszę przeczytać fascynującą lekturę LEGION Anny Cherezińskiej. Bowiem chodzi o to, żeby znać historię, żeby czuć i rozumieć naszą przeszłość i tożsamość Polską.
Obecnie toczy się i będzie się toczyć dzięki grube linii okrągłego stołu spór pomiędzy spadkobiercami idei AK oraz NSZ a pomiędzy potomkami UB i AL.

Czy ktoś zastanowił się czy aby nie jest tak, że Polska jest po cichu wynaradawiana i za chwilę jeśli nie zrobimy nic i nie obudzimy życiodajnych sił w młodzieży to pozostanie nam tylko cukierkowy balonik i brukselska tęcza a w niedzielę zakupy w zagranicznym markecie...głupi etat w korporacji..

Rozmawiam z wieloma osobami i to tak jakbym słuchał TVN. O ile kiełbasa jest na talerzu...mam gdzieś Ojczyznę.. chcę być tolerancyjny dla gejów i poślę za chwilę dziecko żeby masturbowało się w przedszkolu..
o to idzie walka.. o tożsamość o pamieć i naród o niepodległość myśli, serc i duszy.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 08:29  
Cytuj
.NET_4.0 nikt tu do samej idei MN nic nie ma.
Ja się sprzeciwiam tym bandytom w kominiarkach. To proste.
Zastanawiam się tylko w jakim celu ci bandyci są brani w obronę przez uczestników MN, skoro rozpieprzają całą ideę tego marszu oraz święta.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
.NET_4.0 nikt tu do samej idei MN nic nie ma.
Ja się sprzeciwiam tym bandytom w kominiarkach. To proste.
Zastanawiam się tylko w jakim celu ci bandyci są brani w obronę przez uczestników MN, skoro rozpieprzają całą ideę tego marszu oraz święta.


Dokładnie,takie sytuacje są źle odbierane przez większość narodu. Nie kojarzą się z walką o Polskę tylko zwykłym chuligaństwem, więc w konsekwencji działają na niekorzyść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 08:53  
Cytuj
Ja mysle Andrzejek, ze jakbys mial cos zrozumiec to bys juz dawno to zrozumial. Patrzysz bardzo wasko na rzeczywistosc i brakuje Ci szerszej perspektywy. A moze i tez bronisz juz ze wzgledow ambicjonalnych swojego stanowiska w tej dyskusji, myslac, ze dopuszczenie innego punktu widzenia byloby Twoja porazka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2013r. 09:42  
Cytuj
... po prostu trzeba docenić, że mimo pół procenta ludzi nieodpowiedzialnych pojawiła się opcja, która pozwala młodym ludziom dać szansę na zrozumieć ten zakłamany system.
To jeszcze jest niedoskonałe..ale zmiany zawsze rodzą się w bólach. Uważam, że mimo iż nikt tego nie sponsoruje ... ta idea ma szansę porwać za sobą ludzi. Bo warta jest tego..
i na prawdę nie ma to nic wspólnego z faszyzmem, nazizmem itd..
to jest nasz Polska Narodowa Tożsamość, która odpowiada na potrzeby dzisiejszych czasów...
..a ludzi nieoświeconych i zagubionych trzeba kształtować i to na elicie i mądrzejszych spoczywa ten obowiązek.. a nie śmiać się z nich i zamykać do klatek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »