NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Wybielanie zębów,
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:00  
Cytuj
Czy wybielał ktoś zęby u dr.W.Szoji? jeśli tak jak cenowo to wygląda. słyszałam również o wybielaniu gdzie dostajemy nakładki silikonowe i co do wybielania i sami w domu robimy. choć wydaje mi się ze te z nakładkami do domu nie utrzymuje stałego efektu wybielania w przeciwieństwie do tego u dentysty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2012r. 17:47  
Cytuj
Pytałam mojej pani dentystki też o wybielanie. Odradziła mi aby samemu robić to w domu. Poleciła mi panią Marylę Smolińską co do ceny nie orientuję się. Jednak najpierw kupiłam dobrą pastę do zębów "blend-a-med 3d white with pearl" kosztuje około 18 zł i już po tygodniu regularnego szczotkowania widać efekt. Tak więc wybielanie na razie sobie odpuściłam.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 16:25  
Cytuj
pasta wybielająca ma "tylko" więcej substancji sciernych,więc "sciągnie"osad,więc faktycznie będzie efekt nawet z pół tonu,a wybielanie odbywa się przy użyciu kwasu,nikt,zaden producent nie wypusci na użytek klientów preparatu do samodzielnego wybielania na bazie kwasu.
Moze być wybielanie u dentysty,w ok 1 h jest to duze sezenie kwasu,cena w zaleznosci jaki preparat i urządzenie ok 500-1tys zl,na stonie beyond mozna poszukac gabinety,które to wykonują.
Wybielnie może być i z tzw szynami-nakładki gdzie wciskamy odrobinę zelu wybialjącego,to o połowę nizsze stęznie kawsu,i cena tez raczej podobna,moze nizsza niz w godzinę
w zaleznosci w jakim stanie mamy zęby,czy jest duzo wypełnien,taki osiągniemy efekt,jaśniejsze będą o klika tonów
mozna i spobowac pasków wybielających,ogólnodostępnych cena 60-140zl,tez z pół tonu moze ton rozjaśnią
a pasty wybielające trzeba tez używac z rozumem-bo moza nabawić się nadwrażliwosci,więc po 2óch tyg zmienic pastę najlepiej na inną mniej inwazyjnę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 18:55  
Cytuj
Myślę, że takie wybielanie zębów kwasem znacznie im szkodzi niż używanie przez 2 tygodnie pasty wybielającej. Przez całe życie staramy od najmłodszych lat dostarczyć kościom, zębom nabiału, dbamy o nie więc jeśli są inne sposoby na wybielanie zębów to ja je polecam. A prawda jest taka że jak dentysta jest mądry to sam powie, że wybielanie specjalistyczne niszczy szkliwo co jakiś czas trzeba odnawiać wybielanie itd. ale jeśli zależy mu tylko na pieniądzach to będzie polecał wybielanie a do nas należy decyzja czy chcemy niszczyć nasze szkliwo czy nie.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ich
ich
ich
Posty: 13
Dołączył: 3 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2012r. 20:06  
Cytuj
Pracuje w gabinecie dentystycznym i my zdecysowanie proponujemy wybielanie w domu. Zel sami mozmy sobie aplikowac na wczesniej przygotowane szyny, ktore nakladamy na zeby. Zel ten jest o wiele mniej inwazyjny niz ten uzywany w gabinecie w ciagu godziny a afekt moze byc taki sam, jesli chodzi o wybielenie zebow. Roznica taka ze zel w gabinecie ma wieksze stezenie kwasu i moze bardzo podraznic dziasla, co sie wiaze z nadrazliwoscia, bolem itp, a wybielajac sobie w domu, sama mozesz kontrolowac poziom wybielenia. My dajemy 7 takich strzykaweczek z zelem i jest to wystarczajace- wg naszych pacjentow. W ciagu dwoch lat mielismy tylko jedna pacjentke, ktora chciala wybielanie w gabinecie. I musimy oczywiscie liczyc sie z tym , ze jesli ''z urodzenia'' masz ciemny kolor zebow, lub do takiego stanu je doprowadzilas to zadna metoda nie sprawi, ze nagle bedziesz miec ''hollywood'' biale zabki., chyba ze sie zdecydujesz na licowki itp umiech Powodzeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 12:48  
Cytuj
Polecam wybielanie zebow lampą Beyond. Dobrze wykonuje to dr Natkańska w Nisku. Zęby wybielane są światłem, bez użycia jakichkowleiek kwasów. Ok. 1 godzinny zabieg kosztuje w granicach 700 zł, efekt od razu o jakieś 3 tony i utrzymuje sie około 1.5 roku. Polecam bo sama korzystałam juz dwukrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 14:06  
Cytuj
Czy wiecie może u jakiego protetyka bezpośrednio można zrobić szyny (nakładki) wybielające?

Stosuję Opalescence od kilku lat, ale zgubiłam nakładki i potrzebuję nowych. Wolałabym zrobić je bezpośrednio u protetyka, bo zamawiąc w gabinecie dentystycznym płacę extra 50% potluczony Obdzwoniłam kilku protetyków w centrum, ale proponują mi wizytę w gabinecie dentystycznym...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Czy wiecie może u jakiego protetyka bezpośrednio można zrobić szyny (nakładki) wybielające?

Stosuję Opalescence od kilku lat, ale zgubiłam nakładki i potrzebuję nowych. Wolałabym zrobić je bezpośrednio u protetyka, bo zamawiąc w gabinecie dentystycznym płacę extra 50% potluczony Obdzwoniłam kilku protetyków w centrum, ale proponują mi wizytę w gabinecie dentystycznym...


a czy może być spoza STW ?

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 16:20  
Cytuj
Jak najbardziej umiech o ile lokalizacja jest w przwoitej odległości od miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2013r. 09:11  
Cytuj
prv

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 10:54  
Cytuj
kogo polecanie? Chodzi mi o lampe Beyond.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »