NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Blokersi,
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 11:47  
Cytuj
Co sądzicie o blokersach ze Stalowej Woli???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 11:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 12:00  
Cytuj

Jakby nie było to bardzo mile chłopaki. Zawsze kiedy się kolo nich przechodzi, zapytają czy mam jakiś problem good


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 12:17  
Cytuj
hehe;) a możesz powiedzieć coś więcej miałeś jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z nimi.????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 3 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 12:25  
Cytuj
są ......... 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 12:39  
Cytuj
jest i zwolennik ;) dobrze rozumiem że Ty nic do nich nie masz???
A znacie jakiś blokersów??? na jakim osiedlu można ich spotkać najczęściej????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 13:47  
Cytuj
Ja wiem ale nie powiem :O :E :o :l

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 13:55  
Cytuj
to może jesteś jednym z nich???chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 13:55  
Cytuj
Ja myślę,ze szkoda naszego czasu, a nawet miejsca w sieci, żeby poruszać temat tych bezmózgowców...szkoda, naprawdę, szkoda gadać o tych cwaniaczkach, którzy w grupie są za.....cie odważni, a jak już zostaną sami, to nawet przed laska trzęsą swoim dresiwem.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 13:57  
Cytuj
a ja sądzę, że nie wszyscy są tacy sami
łatwo jest kogoś ocenić, a tak naprawdę nie wiemy co konkretnie nimi kieruje i czemu tak się zachowują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 14:29  
Cytuj
Dobrą mam beke jak czytam co tutaj piszecie umiech Nie wiem czy to prowokacja jak tak to bardzo kiepska uśmiech
nessie a Ty nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 14:32  
Cytuj
jaka prowokacja??? nic z tych rzeczy. Też sądzę, że nie można ludzi zbyt pochopnie oceniać bo sama znam paru blokersów i to są naprawdę spoko ziomki;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 14:40  
Cytuj
Kto to są blokersi ? Ci co mieszkają w blokach z wielkiej płyty ? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 14:44  
Cytuj
to Ci co spędzają wolny czas przed blokiem albo w klatkach czy też na osiedlowych ławkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2012r. 15:21  
Cytuj
Pasha, tak się składa, ze oceniam tych, co znam umiech a znam dużo umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 00:47  
Cytuj
lubię się z nimi bawic w hwdp
jak widze, że piją alkohol albo jakieś darcie ryja to dzwonie na magiczne trzy cyfry
nessie, popieram cię.
Jak chcecie od blokersować swoje osiedle to trzy cyfry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 06:54  
Cytuj
CYTAT
to Ci co spędzają wolny czas przed blokiem albo w klatkach czy też na osiedlowych ławkach


A ty jak spędzałeś czas jak byleś w ich wieku?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 09:26  
Cytuj
Blokersi to styl życia. Łysa pała, 3 kilo kupy w gaciach i koniecznie - iloraz inteligencji bliski zeru umiech Nie wszyscy spędzający czas na ławce pod blokiem spełniają w/w kryteria umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to Ci co spędzają wolny czas przed blokiem albo w klatkach czy też na osiedlowych ławkach


A ty jak spędzałeś czas jak byleś w ich wieku?



Są inne formy spędzania wolnego czasu, a nie tylko na ławkach przed blokiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:16  
Cytuj
CYTAT



Są inne formy spędzania wolnego czasu, a nie tylko na ławkach przed blokiem


No to właśnie po to zadałem ci to pytanie żebyś odpowiedział jak spędzałeś czas w ich wieku. ja wiem że są inne formy spędzania czasu. Wymień, z których ty korzystałeś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:35  
Cytuj
No np. wspólne uprawianie sportu gra w piłkę nożną czy tym podobne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:51  
Cytuj
Za moich czasów, pod moim blokiem (starym blokiem) na ławkach siedzieli starzy ludzie. Ludzie, którym już się nie chciało robić nic. Ludzie, którzy nie pracowali, mieli mnóstwo wolnego czasu. Ludzie, którym niespecjalnie zależało na tym czy tamtym, dla nich liczyło się, by spędzić jakoś wolny czas i doczekać jutra. Ludzie, którzy zrobili już w życiu wszystko co mieli do zrobienia i nie mieli siły ani energii na nic więcej. Wreszcie ludzie, dla których siedzenie na ławce pod blokiem to było wszystko czego od życia chcieli. Dziś ich miejsce zajmują ludzie młodzi, często dokładnie tacy jak Ci, o których napisałem wyżej. Dziś wspomniana przeze mnie stara gwardia blokersów już praktycznie wymarła. Ławek też jużnie ma przed blokiem :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
No np. wspólne uprawianie sportu gra w piłkę nożną czy tym podobne


"No np.:" To takie niepewne, nie pamiętasz bo jesteś bardzo stary? Czy zwyczajnie teraz wymyślasz czym mogłaby się zająć dzisiejsza młodzież?
czyli nic się nie dowiem.
Jeśli ich zachowanie ci przeszkadza ale nie łamią prawa to masz problem. Wolno im przesiadywać na ławkach i w klatkach.
Jeśli natomiast łamią prawo to dzwoń na policję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 11:28  
Cytuj
ja nie twierdzę, że przeszkadza mi ich zachowanie bo znam niektórych i tą są naprawdę wporządku chłopaki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
To takie niepewne, nie pamiętasz bo jesteś bardzo stary? Czy zwyczajnie teraz wymyślasz czym mogłaby się zająć dzisiejsza młodzież?
czyli nic się nie dowiem.
Jeśli ich zachowanie ci przeszkadza ale nie łamią prawa to masz problem. Wolno im przesiadywać na ławkach i w klatkach.
Jeśli natomiast łamią prawo to dzwoń na policję.

Coś się Andrzejku spiął? Czy koleżanka Aster napisała gdzieś, że jej oni przeszkadzają? Wręcz przeciwnie. Przeczytaj najpierw co jest napisane, później zabieraj głos.
Ktoś tutaj chciał podyskutować o zjawisku społecznym, szerzej, przeprowadzić jakąś analizę, zebrać opinię, posłuchać o doświadczeniach innych. Oczywiście można stosować zasadę "niech sobie robią co chcą, a jak Ci się coś nie podoba, to dzwoń na policję". Tak robią niektóre mendy, to też taki styl życia i bycia, jak ten blokersów. Ale widzisz, ktoś tu liczył na głębszą dysputę, a Ty się nie wykazałeś. Jest temat o blokersach, a Ty z uporem maniaka dopytujesz, co my robiliśmy w dzieciństwie, jakby o tym był temat. Masz coś do powiedzenia o dzisiejszej młodzieży? Słuchamy (czytamy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 28 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 11:54  
Cytuj
Dzięki SzoPeN;) Nie wiem czemu Pan Andrzejek akurat tak na mnie naskoczył, a ja wcale nie miałam złych intencji. Chciałam tak jak napisałeś zebrać opinię i posłuchać o doświadczeniach innych, a nie z góry kogoś oceniać czy krytykować, bo sądzę że można też mówić o jakiś pozytywnych stronach związanych np. z ich zainteresowaniem muzyką i pisaniem własnych tekstów, a takich blokersow właśnie znam, a nie tylko te negatywy które oczywiście są i nie ma co się wypierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »