NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
policja koło elektrowni,
~~luki
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:59  
Cytuj
Witam. Czy ktoś wie, co to była za akcja policji dziś rano koło elektrowni? Rano stały 2 samochody i 6 policjantów i łapali prawie każdy samochód od strony Niska.co

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 12:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
Witam. Czy ktoś wie, co to była za akcja policji dziś rano koło elektrowni? Rano stały 2 samochody i 6 policjantów i łapali prawie każdy samochód od strony Niska.co


[b]Taśmowa akcja kontroli tzreźwości czterech kółek uśmiech

Kiedyś nazywało się to akcja weekend czy jakoś tak.
Idea polega na ekspresowym przebadaniu alkomatem każdego klienta jadącego w danym kierunku jezyk

Jak na mój gust to obliczone jest to na efekt typu złapmy jak najwięcej pacjentów "wczorajszych" zdegustowany z wynikiem około 0,2 - 0,5 sciana a statystyki nam się same poprawią good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~trzeźwykierowca
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 13:17  
Cytuj
Popieram taką akcję wiem ile czasem-rano mam setnych części promila -lecz nie wsiadam za kierownicę.Trzeba walczyć z plagą nietrzeźwych kierowców.ok

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Popieram taką akcję wiem ile czasem-rano mam setnych części promila -lecz nie wsiadam za kierownicę.Trzeba walczyć z plagą nietrzeźwych kierowców.ok


[b]Nie mówię że taka akcja jest czymś złym :cwaniak:

Policja jednak ma możliwość wielu innych działań prewencyjnych, które w o wiele większym stopniu przyczyniają sie do poprawy bezpieczeństwa na drogach cool
Niestety nie są w równym stopniu "medialne" co taka łapanka i późniejsze notki prasowe o ilości dziabniętych pacjentów sciana
Trzeba by się też wziąć bardziej do roboty na codzień a nie urządzać pojedynczy zryw zarumieniony ale to już inna bajka jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fdgdfg
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 18:12  
Cytuj
Np jakie? Obstawic kazda knajpe? Cos cie boli i szukasz na sile wytlumaczenia.

 
 
 
 
~~KPP
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Witam. Czy ktoś wie, co to była za akcja policji dziś rano koło elektrowni? Rano stały 2 samochody i 6 policjantów i łapali prawie każdy samochód od strony Niska.co


wyłapywali my pijanych Golfistów RNI jadących do roboty w mieście smiech2

 
 
 
 
~~fotograf
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 19:22  
Cytuj
CYTAT

wyłapywali my pijanych Golfistów RNI jadących do roboty w mieście smiech2


akurat przechodziłem obok a że miałem ze sobą aparat to cyknąłem parę fotek good
http://www.tygod(...)ier4.jpg
http://www.tygod(...)ier2.jpg

 
 
 
 
~~Prezes HSW
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:32  
Cytuj
Ja również popieram tą akcję - nie tylko podniesie ona bezpieczeństwo na drogach, ale - co jest nie do przecenienia - bezpieczeństwo i higienę oraz ogólną kulturę pracy w HSW.
Statystyki wypadków przy pracy dowodzą iż spora liczba wynikała ze spożywania alkoholu lub stawiania się w pracy w stanie nietrzeźwości.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Np jakie? Obstawic kazda knajpe? Cos cie boli i szukasz na sile wytlumaczenia.


Boli mnie oj boli good bo ja lubie sobie pojeździć jak mam powyżej promila we krwi 3m sie

Jeszcze bardziej mnie boli gdy widzę pajaców wyprzedzających pojazdy ustępujące pierwszeństwa pieszym, wyprzedzające bez względu na oznakowanie pionowe lub poziome zakazujące tego no i najbardziej upierdliwe ciągnięcie się lewym pasem mlotek

Gdy człowiek jedzie przez Stalową od strony Niska to można piany na pysku dostać zaklopotany
Wszyscy mistrzowie na lewym a prawy wolny co
Dzisiaj na alejach około 19 od ronda w stronę górki nawet dwa mks-y uskuteczniały jazdę lewym :szok: przecież to już ludzkie pojecie przechodzi wykrzyknik

Niech nikt nie próbuje nawet pisać, że prawy pas ma gorszą nawierzchnię bo po niedawnym remoncie oba są równo spier.... zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KPP
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:25  
Cytuj
W związku z tym iż dzisiejsza poranna akcja cieszyła się wielkim powodzeniem i uznaniem wśród społeczeństwa Stalowej Woli, po rozmowach z popierającymi ją: Prezydentem Miasta Stalowa Wola, Prezesem HSW oraz Sołtysem Niska ustaliliśmy że będziemy ją powtarzać codziennie - przez cały miesiąc luty aby wyeliminować wszystkich nietrzeźwych kierujących z ruchu ulicznego.
Także radzę wszystkim piwoszom oraz amatorom mocniejszych trunków raczących się nimi obecnie, odstawienie ich bo startujemy już jutro rano o 5:30.
Dziękuję za uwagę i proszę o rozpropagowanie trzeźwego stylu życia wśród znajomych - zarówno kierowców, rowerzystów jak i również pieszych.

 
 
 
 
~~Stefan Nisko
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:33  
Cytuj
dżizas, ja kończę już 12 browar tego wieczora, jak ja jutro pojadę do roboty w Stalowyj ?

 
 
 
 
~~hhehee
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:35  
Cytuj
łapali fachofcow z ats - upp stalowa wola....tylko oni jeszcze maja na mandaty...hehehhegood

 
 
 
 
~~prawdziwy KPP
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
W związku z tym iż dzisiejsza poranna akcja cieszyła się wielkim powodzeniem i uznaniem wśród społeczeństwa Stalowej Woli, po rozmowach z popierającymi ją: Prezydentem Miasta Stalowa Wola, Prezesem HSW oraz Sołtysem Niska ustaliliśmy że będziemy ją powtarzać codziennie - przez cały miesiąc luty aby wyeliminować wszystkich nietrzeźwych kierujących z ruchu ulicznego.
Także radzę wszystkim piwoszom oraz amatorom mocniejszych trunków raczących się nimi obecnie, odstawienie ich bo startujemy już jutro rano o 5:30.
Dziękuję za uwagę i proszę o rozpropagowanie trzeźwego stylu życia wśród znajomych - zarówno kierowców, rowerzystów jak i również pieszych.



czego podpisujesz się KPP, ten nick jest mój. Grzegorz Śmieszny

 
 
 
 
~~stalowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 01:02  
Cytuj
dobrze, niech kurwy z RNI przedmuchają! i bonusy za lewy pas dają

 
 
 
 
~~stalowiak 78
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 06:18  
Cytuj
CYTAT

akurat przechodziłem obok a że miałem ze sobą aparat to cyknąłem parę fotek good
http://www.tygod(...)ier4.jpg
http://www.tygod(...)ier2.jpg


no niezłe te kunie mechaniczne RNI good

 
 
 
 
~~Ozet
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:26  
Cytuj
CYTAT

akurat przechodziłem obok a że miałem ze sobą aparat to cyknąłem parę fotek good
http://www.tygod(...)ier4.jpg
http://www.tygod(...)ier2.jpg


te fotograf te fotki to ty robiłeś ale cheba we Pławie ?

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:30  
Cytuj
zlapali dwie szmaty jedna miala na imie stalowolanin i jechala w kapeluszu

 
 
 
 
~~cba
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
zlapali dwie szmaty jedna miala na imie stalowolanin i jechala w kapeluszu


a druga miała na imię abc i jechała w berecie mocherowem good

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:55  
Cytuj
wole ladny berecik niz wsiowy kapelusz i wystajacy grzebien z tylnej kieszeni waciakow

 
 
 
 
~~bertyzjyzowygo
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
wole ladny berecik niz wsiowy kapelusz i wystajacy grzebien z tylnej kieszeni waciakow


wsiadaj wsioku do Goolfa 2 i odjazd, żebyśmy cię więcej w Stalowej nie widzieli good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »