NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telefonia NOM,
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 11:56  
Cytuj
Witam nie wiedziałam gdzie dać ten wątek.
Otóż podpisałam umowę na świadczenie usług z firmą NOM.
Niestety zostałam wprowadzona w błąd.
Kurier podawał, że ma dla mnie pismo od TP SA.
Podpisałam, dopiero teraz czytam i widzę, że to nie TP SA. tylko NOM. Wiem, że powinnam była czytać wszystko i nie podpisywać, teraz już za późno.sciana
Czy da się jakoś zrezygnować z tej umowy.
Bardzo proszę o pomoc osób, które miały z ta firmą do czynienia mlotekneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 11:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 13:27  
Cytuj
Tu można poczytać o NOM http://www.golde(...)-za-tpsa :szok:

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 13:51  
Cytuj
Skorzystaj z 10 dniowego okresu wypowiedzenia umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 14:01  
Cytuj
Wiem, że przysługuje tylko czy oni uwzględnia odstąpienie od zawarcia umowy. Poczytałam na forach, że to oszuści ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Wiem, że przysługuje tylko czy oni uwzględnia odstąpienie od zawarcia umowy. Poczytałam na forach, że to oszuści ;/


Wyślij im w ciągu 10 dni rezygnację listem poleconym i zrób sobie kopię tego pisma, potem mogą Ci skoczyćair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 15:22  
Cytuj


CYTAT
Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
Art. 2. 1. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
2. Nie jest dopuszczalne zastrzeżenie, że konsumentowi wolno odstąpić od umowy za zapłatą oznaczonej sumy (odstępne).
3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jeżeli konsument dokonał jakichkolwiek przedpłat, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

Wyslij im rezygnacje tak jak pisza wszyscy powyzej. Nie musisz im podawac przyczyny. Zrob to jak najszybciej zebys zachowala 10 termin. Ja od siebie dodam to, zebys wyslala to listem poleconym, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Zwrotke podepniesz wtedy pod kopia pisma, ktore im wyslalas. Jak Ci zwrotka wroci to nie bedza mogli sie bronic ze nic takiego im nie wysylalas. Tylko pamietaj, z kopia pisma zszyj potwierdzenie nadania przesylki poleconej no i ta zwrotke.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 15:37  
Cytuj
CYTAT


[quote] Ja od siebie dodam to, zebys wyslala to listem poleconym, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Zwrotke podepniesz wtedy pod kopia pisma, ktore im wyslalas. Jak Ci zwrotka wroci to nie bedza mogli sie bronic ze nic takiego im nie wysylalas. Tylko pamietaj, z kopia pisma zszyj potwierdzenie nadania przesylki poleconej no i ta zwrotke.



Racja Tommi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 16:00  
Cytuj
dziękuję Wamair kiss
Właśnie pisze pisemko i jutro na pocztę.
Dodatkowo napisałam im na @ odpisali, że mam prawo w terminie 10 dni na rezygnację i mogę odesłać zeskanowane oświadczenie.
Dla pewności wyślę tradycyjnie pocztą i dodatkowo skan na @.
Eh człowiek zawsze się w coś wplącze.
Od dziś jak zadzwoni ktoś odpowiem, że abonament jest za granica albo coś podobnego.
Raz jeszcze dziękuję.3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »