NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Mezoporacja ktoś próbował?, Mezoporacja ktoś próbował?
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:48  
Cytuj
Czy ktoś z was próbował zabiegu-mezoporacja w gabinecie kosmetycznym Sara? Bądź wiecie może gdzie jeszcze w okolicy robią coś takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2012r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 13:43  
Cytuj
Mezoporacja to inaczej mezoterapia ACTHYDERM. Dzięki temu urządzeniu są wtłaczane w głąb skóry ampułki które zawierają składniki aktywne i dość mocno ingerują w naszą skóre, jeden zabieg wykonany przy użyciu Mezoporacji Acthyderm odpowiada miesięcznej kuracji ekskluzywnymi kosmetykami. Podczas 20 minutowego zabiegu dostarczamy nawet do 70 ml kosmetyku, odżywając i ujędrniając skórę od środka. Zabieg jest bezbolesny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 20:28  
Cytuj
no właśnie jeżeli jest to rzeczywiście skuteczne tak jak to wszędzie opisują to cena nie jest aż tak ważna. W moim przypadku jest to problem ze skóra na brzuchu. Więc wolę wydać kilkaset złotych lub kilka tys. na zabiegi kosmetyczne niż wydać 12000 na chirurgie plastyczną. Jednak jeżeli ten zabieg nie da wystarczających efektów to wolę od razu zainwestować w zabieg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 10:40  
Cytuj
Kolezanka sobie robila wlasnie na brzuch, byla zachwycona, jest tylko jedno ale i jak mi powiedziala jest to najwazniejsza rzecz, i tez to osbiscie sprawdzila, do zabiegow musza byc uzywane wloskie kosmetyki, chodzi o takie oryginalne do tych zabiegow, jak SARA korzysta z innych - jakis zamiennikow polskich (czy francuskich jak czasami je nazywaja) to poszukaj innego salonu, ktory ma te oryginalne wloskie, inaczej to wywalisz kase w bloto. Zobacz sobie m.in. tutaj: http://sposo(...)cthyderm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:36  
Cytuj
co do tych kosmetyków tez właśnie o tym słyszałam. Jeśli będą efekty tych zabiegów to jak dla mnie to mogę nawet jeździć do rzeszowa. A znajoma miała problem ze skóra na brzuchu czy inny problem? możesz mi napisać na pw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 21:47  
Cytuj
Jej problem to byla taka rozciagnieta skora jakby nadmiar, po ciazy tak jej zostalo, na zabieg zdecydowala sie rok od urodzenia, miala z tym zabiegiem duze nadzieje bo byly fajne zdjecia z zabiegow i opisy ciekawe, w kazdym badz razie skusila sie na niego. Najpierw jednak trafila na te polskie i po 4 zabiegach zrezygnowala - tylko kasa wyrzucona. Pozniej jak mi mowila, to cos jej nie pasowalo, bo o innych czytala a innymi jej robili, wiec znalazla w innym salonie te wloskie, niby mieli jakies ostatnie, i mowili jej, ze te polskie to sa niby lepsze. Nie powiedziala im, ze juz miala na tych polskich. Zrobila 5 zabiegow, tyle ich mieli - tych wloskich, pozniej chcieli jej zrobic na tych polskich, wiec podziekowala. W sumie tyle co chciala to sobie "naprawila" i zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 09:17  
Cytuj
a w jakim salonie robiła? jeśli jej pomogło to mi pewnie też

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 09:58  
Cytuj
Jeżeli problemem jest rozciągnieta skóra, nadmair skóry to polecam Edromasażer, Dermomasażer. Tego typu zabiegi robi sie co dwa dni w seriach nie są drogie ale dzięki prózniowym masażem można naprawde zdziałać wiele. Proszę sobie poczytać o tego typu zabiegach uważam że na problem z nadmiarem skory jest to lepsze od mezoporacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 11:01  
Cytuj
Zaprawde powiadam wam , ze "zimne nóżki"(galaretka wieprzowa) jest tym na co wasza skóra czeka - nie wierzcie w mezo , cos tam , nie wierzcie w nic!
Zacznijcie WIEDZIEĆ!!!
W O.C.Ż. dowiesz się więcej....

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 11:11  
Cytuj
anusia19104 znasz kogoś kto stosował takie zabiegi i mu pomogły? dla mnie cena nie jest istotna, najważniejszy jest efekt. Staram się znaleźć inne rozwiązanie niż operacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 13:10  
Cytuj
Znam Panie które stosowały te zabiegi i były zadowolone. Ja sama tez probowalalm i powiem szczerze ze nawet moj mąż który nie wierzył że ten zabieg coś mi da i tylko wydam pieniadze sam sie zdziwil bo na drugi dzień po zabiegu pierwszym skóra na plecach i brzuchu była jędrnijsza umiech. Ten zabieg jeżeli sie wykonuje na brzuch rożnież robi sie na plecach. Ja robiłam w gabinecie Kamelia w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 13:38  
Cytuj
w takim razie tez się tam wybiorę. Może i dla mnie jest jakiś ratunek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 12:23  
Cytuj
do yynnnaa ... koleżanka robiła je w Pruszkowie pod Warszawą, teraz to chyba nie ma znaczenia, bo wtedy to im się już skończyły te włoskie, więc pozostaje Ci chyba Sara - jeśli robią na tych włoskich. Tak jak w przypadku igłówki chyba największe znaczenie ma to, co ci podadzą i jak to zadziała, szukałam jeszcze czy na brzuch działa to trwale i znalazłam coś takiego: http://www.yasod(...)epow.php przeczytaj Pytania i komentarze, dla mnie te wyjaśnienia są wiarygodne. Wygogluj sobie po haśle: "mezoporacja rozciągnieta skóra na brzuchu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »