NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Prywatny ortopeda np Szeląg koniecznie dzisiaj, Prywatny ortopeda wizyta koniecznie dzsiaj
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 11:10  
Cytuj
Mam pytanie czy ktoś wie jaki lekarz ortopeda przyjmuje dzisiaj prywatnie w sowim gabinecie? Czytałam podobne wpisy na forum,obdzwoniłam tych z dostępnymi numerami telefonów w necie ale albo nie przyjmują albo nikt nie odbiera telefonu. Część z nich ma tylko sam numer stacjonarny. A w szpitalu na pogotowiu olewają całą sytuację jeśli kogoś boli kręgoslup. Jeśli ktoś ma komórkę np do Zbigniewa Szeląga bardzo proszę o pomoc lub do jakiegoś innego ortopedy.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 11:10  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 12:32  
Cytuj
Betty możesz pojechać do dr. zeląga na Piaski i powiedzieć o co chodzi. 2 lata temu przyjął mnie w podobnej sytuacji, czekałem parę godzin ale udało się.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 12:50  
Cytuj
pisałam, ale widzę, że nie ma postu, Betty ja mam nr do dr Szeląga na kom, ale on prywatnie przyjmuje w poniedziałki i środy, chyba że chcesz to Ci podam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 14:37  
Cytuj
Udało mi się umówić na wizytę do ortopedy na alejach ale będę wdzięczna za kontakty do lekarzy, o których wspominaliście: ewel_ka i Jacek - najlepiej telefony komórkowe. Piszcie na priv lub na forum to może ktoś inny jeszcze skorzysta. Z góry dzięki za pomoc good

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2012r. 20:12  
Cytuj
Polecam stronkę oktorej.pl. Tam są wszytskie namiary na każdego z lekarzy ze Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »