NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
chip TUNING w STW ?, jak w temacie
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 20:44  
Cytuj
jest gdzieś w stalowej lub okolicy fachowiec albo zakład co sprzedaje i montuje chipy podnoszące moc silnika ::cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 20:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
kumpel robił w wa-wie ponoć bardzo dobrzy fachowcy i gwarancje dają ale nie znam nazwy firmyjezyk

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~piesek
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:25  
Cytuj
W Stalowej to mozna ale zaczipować psa good

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:03  
Cytuj
w Rzeszowie jest gość co dobrze to robi. Polecam!!!okok

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
jest gdzieś w stalowej lub okolicy fachowiec albo zakład co sprzedaje i montuje chipy podnoszące moc silnika ::cwaniak:


W Stalowej nie uświadczysz takiego machiera zdegustowany no chyba że chcesz taki chip uśmiech to jeszcze sam mogę Ci go wlutować good

Najważniejsze jakie auto i z jakim silnikiem chcesz poprawiać umiech to będzie można coś doradzić ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:18  
Cytuj
w stalowej czy najblizszej okolicach raczej nic sensownego nie znajdziesz w garazu nikt ci tego nie zrobi ;] vtech krakow czy lublin najblizej chyba ;] w rzeszowie jest at2000 kilka lat temu bym nie polecal, a teraz nie mam bladego co tam sie dzieje ;] popatrz po forach w kazdym razie do dziadka szkoda ladowac pieniedzy

 
 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:31  
Cytuj
Chipa gotowego czyli tzw box'a to sobie mozna wsadzic w cztery litery. Jak sie bawic to pisac program specjalnie pod twoje auto. Wszystko zalezy co chcesz czipowac benzynke czy dizelka. Nie musisz od razu jezdzic po VTG-chach czy DIAGTRONIKACH oraz innych znanych firmach i placic za ich udzial w 1/4 mili w grubych tysiacach. jak interesuje cie dobry tuning "dizla" i w rozsadnych pieniadzach polecam osobiscie chlopakow z okolic ozarowa. Kto wtajemniczony wie o kogo chodzi. Tanio i naprawde solidnie. Daj znac dam ci namiar. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~GISER
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:09  
Cytuj
www.godula.cc.pl/ firma godna polecenia naprawdę fachowcy robią cuda

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 05:33  
Cytuj
jednostka napędowa 2.6 v6 [150km] audi 93 r. benzyna +lpg sekwencja ( a na LPG zadziała ten CHIP ? )nie wiem konkretnie chodzi mi o podniesienie przyspieszenia nie chce się bawić w tuningowanie całego auta ...



a i jeszcze jedna sprawa mam jakieś śmieszne ograniczenie prędkości do 200 km/h jest tak ze obrotomierz się kreci do 4 tys i dalej nie idzie a zostało mu jeszcze jakieś 3 tys do końca zegara jak zdjąć ta blokadę ?zapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 08:39  
Cytuj
szkoda zachodu w zabawe z silnikiem w tak starym aucie, pewnie ma przejechane ze 200-300k ;] strata gotowki
tak btw tuning silnika, to wlasnie tuning calego auta, auto ma nie tylko bujac sie do przodu ale tez zatrzymac czy nie wypasc z zakretu
taki silnik to najprosciej uturbic ale naprawde szkoda zachodu

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anulka
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:39  
Cytuj
popytaj w automobilklubie tam powinni wiedziec gdzie mozna cos takiego zrobic

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
szkoda zachodu w zabawe z silnikiem w tak starym aucie, pewnie ma przejechane ze 200-300k ;] strata gotowki
tak btw tuning silnika, to wlasnie tuning calego auta, auto ma nie tylko bujac sie do przodu ale tez zatrzymac czy nie wypasc z zakretu
taki silnik to najprosciej uturbic ale naprawde szkoda zachodu


czego szkoda zachodu co lepiej tuningować jakiś 1.0 ?z 2000 r.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kljkl
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:06  
Cytuj
Chodzi o to, czy warto wykladac kase na tuning skoro cie czeka remont/wymiana za pare miesiecy.

 
 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 6 Sty 2009r.
Skąd: S T W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:18  
Cytuj
hahah z kad te prognozy o wymianie/remoncie silnik chodzi jak igiełka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:47  
Cytuj
jakby to by byl diesel to mozna by bylo sie w zmiane chipa pobawic zaplacisz 1200 pln w suchodolce, czy 1600 w vtechu i bedziesz zadowolony ale przy twojej konfiguracji bedzie to usmiech raczej wymuszony ;] mozna pobawic sie w tuningowanie silnikow starszych ale niech to bedzie 1.8t np gdzie juz tyle modyfikacji bylo na nim przeprowadzane ze robia to z zamknietymi oczami prawie jak plug & play ;] na nowe wody wchodzi sie z workiem pieniedzy, jezeli auto jest w takim stanie jak mowisz nie niszcz go i potuninguj sobie audio, zabawy rowniez masa :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:02  
Cytuj
ale macie pojęcie haha
Po pierwsze silników wolnossących się nie opłaca chipować bo da Ci to zaledwie 5%. Jeśli miałbyś turbodoładowany silnik to co innego.
Po drugie śmiać mi się chce z Was, 200-300kkm i remont silnika i to V6 haha, taki silnik to może zrobić 800kkm jak się go dobze użytkuje.

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
ale macie pojęcie haha
Po pierwsze silników wolnossących się nie opłaca chipować bo da Ci to zaledwie 5%. Jeśli miałbyś turbodoładowany silnik to co innego.
Po drugie śmiać mi się chce z Was, 200-300kkm i remont silnika i to V6 haha, taki silnik to może zrobić 800kkm jak się go dobze użytkuje.

fajny jestes :*

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RNI
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
ale macie pojęcie haha
Po drugie śmiać mi się chce z Was, 200-300kkm i remont silnika i to V6 haha, taki silnik to może zrobić 800kkm jak się go dobze użytkuje.


ja moim Golfem II z silnikiem V6 mam przejechane już 1 278 000 km (milion 278 tys) i jeszcze nie robiłe remątu ok

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »