NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie w Stalowej można dobrze ustawić zbieżność ,
~~jejeje
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 10:23  
Cytuj
Chciałbym to zrobić dobrze bo auto jest dosyć szybkie, poza tym w quattro reguluje sie poza zbieżnością konty pochylenia kół także z tyłu. Zależy mi na zyciu moich dzieci.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 10:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~stna
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 10:38  
Cytuj
JEDŹ DO NIEMIEC - BĘDZIESZ MIAŁ ORGINAŁ - TYLKO KUP SOBIE EURO

 
 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:33  
Cytuj
Jesteś poprostu zwykłym prostakiem, nie mającym o tym pojecia jak ważna jest zbieżność przy większych prędkościach.

Proszę nie pisz wiecej w tym temacie jeśli nie potrafisz mi pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mechanik
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Jesteś poprostu zwykłym prostakiem, nie mającym o tym pojecia jak ważna jest zbieżność przy większych prędkościach.

Proszę nie pisz wiecej w tym temacie jeśli nie potrafisz mi pomóc.


chłopie jedz ty lespiej do jakiegos serwisu pogadaj z ludzmi którzy sie znaja na rzeczy ,a nie odpisujesz co chwila na głupie posty,albo jezdzij wolniej nie bedziesz miał problemów że siebie, a co gorsza kogos zabijesz.

 
 
 
 
~~stna
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 14:35  
Cytuj
Przecież on tego nie zrozumie, on musi jechać 140 , bo naczej sie nie da. Gosciu jak nie masz naprawde czym zaszpanować to głeboko współczuję,a na temat geometrii kół mam troche więcej do powiedzenia niz ty jesteś w stanie przeczytać - bo i tak byś napewno tego nie zrozumiał. Człowieku jeśliby tylko w Stalowej Woli byłoby aż tak źle z serwisami to nie wiem kto by jeszcze żył, a tu są serwisowane i jeżdżą bezpiecznie nie takie jak ty byś określił FURY. Miej trochę rozumu adektwatnie to tej FURY którą pilotujesz, rzekomo udajesz ze dbasz o bezpieczeństwo dzieci, a moze i żony również - współczuję tej kobiecie.

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Witam.

Podjechałem dzisiaj do opla.

Faktycznie cała hala nowa,czysto, urządzenia nowe.
Obsługa miła ale niestety nie fachowa:/ facet cały czas opowiadał że mam za szeroki opony na polskie drogi i że wszystkie drogi są do remontu itd
A opony mam takie jak zaleca producent w instrukcjiumiech Dobrze sprawdzono mi amorki, niestety zbieżności już nie, ogólnie było pobieżnie i szybko, ale nic nie zapłaciłem takze ok.

Chyba pojadę do ASO w Rzeszowie bo prawie 2 x taniej niż w Stalowej.


Ta napewno taniejsciana
Ja ustawiam zawsze geomertię w Oplu i zawsze jest OK. Auto mam na sportowym zawieszeniu i napewno jeździ szybciej od twojego audiuśmiech Znam chłopaków z serwisu i nie wierzę że nie chcieli ci zrobic auta. Może myślałeś że zrobią ci za 50zł Podrapałeś się po kieszeni i poszedłesuśmiech
A prwda jest tak ze większość super fur z zachodu przed ustawieniem geometrii powinna trafić do blacharni na ramę w celu nadania im właściwych wymiarówgood

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:07  
Cytuj
CYTAT

Ta napewno taniejsciana
Ja ustawiam zawsze geomertię w Oplu i zawsze jest OK. Auto mam na sportowym zawieszeniu i napewno jeździ szybciej od twojego audiuśmiech Znam chłopaków z serwisu i nie wierzę że nie chcieli ci zrobic auta. Może myślałeś że zrobią ci za 50zł Podrapałeś się po kieszeni i poszedłesuśmiech
A prwda jest tak ze większość super fur z zachodu przed ustawieniem geometrii powinna trafić do blacharni na ramę w celu nadania im właściwych wymiarówgood


witam. mam do ciebie pytanie. nie wiesz czy w Oplu ustawia mi zbieznosc na bardzo niskim aucie??

 
 
 
 
~~Misiu
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Witam.


Ta napewno taniejsciana
Ja ustawiam zawsze geomertię w Oplu i zawsze jest OK. Auto mam na sportowym zawieszeniu i napewno jeździ szybciej od twojego audiuśmiech Znam chłopaków z serwisu i nie wierzę że nie chcieli ci zrobic auta. Może myślałeś że zrobią ci za 50zł Podrapałeś się po kieszeni i poszedłesuśmiech
A prwda jest tak ze większość super fur z zachodu przed ustawieniem geometrii powinna trafić do blacharni na ramę w celu nadania im właściwych wymiarówgood


A jednak da się w Stalowej zrobic geometrie dobrze tylko ze jak się jezdzi po garazowcach to zdziwienie ze do dupy robia bo sprzetu nie maja a gdzie idziej trzeba zapałacic za dobra robote to się okazuje ze chłopczyk furke ma owszem ale kasy na paliwo i naprawe nie i pewnie tu z tym qlattro tak jest.

 
 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:21  
Cytuj
Skończcie ten temat, niestety nikt nie jest w stanie mi pomóc. wtorek ASO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ASO
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Skończcie ten temat, niestety nikt nie jest w stanie mi pomóc. wtorek ASO.

NO WRESZCIE POMYSLAŁES.BRAWO!!!


 
 
 
 
~~petar1
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 19:02  
Cytuj
baza PKS na Ofiar Katynia

 
 
 
 
~~petar1
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 19:02  
Cytuj
baza PKS na Ofiar Katynia

 
 
 
 
~~gonio
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
jedź do chłopaków w polmozbycie, albo na spacerową, korzystam z ich usług i jest dobrze, na Oplu mają bardzo dokładne urządzenie no muszą, ale jest niestety drożej,a ciebie nie stać tak jak zauważył kolega

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »