NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co z tym końcem świata??, 21.12.2012
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:00  
Cytuj
Co sądzicie o tym gadaniu na temat "końca świata" , który się zbliża? :szok:
I dlaczego w telewizji pojawiają się dziwne "reklamy" tej daty "21.12.2012r" widziałam to na TVNie i Polsacie.
Jakie są wasze opinie na ten temat co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: x
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:39  
Cytuj
media markt

jarpio
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:41  
Cytuj
co ma być to będzie i tak nie mamy na to wpływu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 16:43  
Cytuj
Ja słyszałem, że już byłumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 17:53  
Cytuj
Koniec świata będzie jak PO wygra kolejne wybory.






Żeby nie było, PiS-u też nie lubię. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lis 2012r. 18:24  
Cytuj
CYTAT

I dlaczego w telewizji pojawiają się dziwne \"reklamy\" tej daty \"21.12.2012r\"

To nie są reklamy "tej daty" tylko sklepu RTV, spróbuj wytrzymać do końca reklamy umiech
A co myślę? Szczerze? Pie..li mnie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
To nie są reklamy \"tej daty\" tylko sklepu RTV, spróbuj wytrzymać do końca reklamy umiech
A co myślę? Szczerze? Pie..li mnie to.


No tak, przyznaję,że do końca tej reklamy nie wytrzymałam zarumieniony

A jeśli chodzi o to co myślę o gadaniu na temat "końca świata" to mnie też to Pie..oli, jak widać nie jestem sama z takim podejściem do tego "wielkiego halo" mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 14:24  
Cytuj
koniec świata... oj zdziwiłabym się gdyby nastąpił, bo było już ich trochę a nadal żyjemy (lepiej lub gorzej).

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 14:34  
Cytuj
Jak rozumiecie "koniec świata" ?
Koniec ludzkości, bez którego świat nie wygląda tak jak teraz. Czy koniec świata, razem z nami.
Osobiście, wyobrażam sobie świat bez nas, ale nie wyobrażam sobie, że przestał całkowicie istnieć.
Ale to ku*wa głębokie..chytry

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 14:40  
Cytuj
Gargamel ciężko powiedzieć czy umrze sama ludzkość czy razem z nią np. podczas wybuchu, erupcji itd. smiech2 zniknie cała ziemia. Nie jestem jasnowidzem ani prorokiem smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 14:56  
Cytuj
Tylko ludzie znikną, bo Pan Bóg ich do siebie zawezwie, wszystkich pod sąd i później porozdziela do nieba i piekła. Jakby cała planeta miała zniknąć, to gdzie byłoby piekło? Pomyślcie trochę.

Kto wie czy to 21.12.2012. Być może jakiegoś Maja znudziło wypisywanie tych dni (Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek... i tak tysiące lat, jeszcze na odwrocie każdej kartki musiał wymyślić i zapisać jakiś przepis kulinarny) więc stwierdził, że skończy, a ktoś inny dokończy. A my zamiast wziąć ten kalendarz i pisać dalej, to sramy po gaciach :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 20:11  
Cytuj
Jakby tak chciał wierzyć w ten koniec świata to już przeżyliśmy kilka. good
Wiadomo trochę szumu nigdy nie zaszkodzi, jednych postraszy placze na reszcie nie zrobi wrażenia.
A co do całej przepowiedni Majów, to po 1 nigdy nie przewidzieli oni końca w dniu 21 grudnia 2012 a po drugie wbrew tego co mówią wszyscy wkoło, którzy usłyszeli o tej dacie, ich kalendarz wcale nie kończył się 21 grudnia (w przeliczeniu na nasz czas.

A koniec to ludzie sami obie zgotują...
Tak samo jak ludzie pytają gdzie jest piekło?
Moja odpowiedź: Tu na ziemi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o tym gadaniu na temat \"końca świata\" , który się zbliża? :szok:
I dlaczego w telewizji pojawiają się dziwne \"reklamy\" tej daty \"21.12.2012r\" widziałam to na TVNie i Polsacie.
Jakie są wasze opinie na ten temat co


Właśnie w Polsacie, Krzysztof Ibisz ,na żywo będzie komentował transmisję w FullHD końca świata.good
Po programie ,odbędzie się debata sejmowa o planach Rządu na kolejne lata(i kolejne końce), w tym o kredytach hipotecznych udzielanych na wypadek tego typu klęsk.

Osobiście nie mam zamiaru brać udziału w końcu świata ,gdyż jak zwykle,następnego dnia na 7-mą mam być w pracy.zdegustowany
Mój szef jest wymagający i takie głupstwo(koniec świata) dla niego nie będzie usprawiedliwieniem mojej nieobecności.
Świat się zawali czy nie,ale u niego i tak trzeba zapierd@alać.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 23:24  
Cytuj
A pamietacie jak 12 lat temu były jaja z tym "problemem roku 2000"
Ja myślałem, że nikt sobie z tego nic nie robi. Przed sylwestrem 99/00 byłem w sklepie i starsza pani miała bardzo dużo świeczek na koszyku i prosiła aby sklepikowa poszukała jej jeszcze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 01:54  
Cytuj
CYTAT
koniec świata... oj zdziwiłabym się gdyby nastąpił, bo było już ich trochę a nadal żyjemy (lepiej lub gorzej).


Nie było żadnego końca świata , bo by nas tutaj nie było już . A te pseudo daty które były w historii były zmyślane .

Zacznijcie czytać Pismo Święte to będziecie mieli odpowiedzi na pytania . O dacie Apokalipsy wie tylko Bóg ...

Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec ... Ewangelia Marka 13,32


Biblia Daje natomiast wskazówki kiedy to nastąpi ...
A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj (2 Tm 3:1-5).


I wiele innych takich jak np. nasilanie kataklizmów , fałszywi mesjasze , ucisk . Wszystko idealnie pasuje do naszych czasów .



Zamiast pisać o Majach sięgnijcie po Biblię ...

I nie chcę tu nikogo straszyć , ale Apokalipsa Jana mówi o tym że zapadną się góry ! Znikną wyspy ! i Runą WSZYSTKIE miasta ! Tak więc nie cieszcie się jak minie ten 21 grudnia w którym nic szczególnego się nie wydarzy . Oddajcie swoje życie Chrystusowi a wszystko będzie dobrze i będziecie czekać z utęsknieniem a nie lękiem na jego powrót . A co do 21 grudnia 2012 Ta data to zwykłe zwiedzenie przez Lucyfera . Za Noego ludzie też nie wiedzieli w jakim czasie żyją .

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 08:19  
Cytuj
CYTAT

Biblia Daje natomiast wskazówki kiedy to nastąpi ...
A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj (2 Tm 3:1-5).


I wiele innych takich jak np. nasilanie kataklizmów , fałszywi mesjasze , ucisk . Wszystko idealnie pasuje do naszych czasów .


Mnie się wydaję, że ludzie zawsze tacy byli, w każdym momencie historii. Więc koniec świata równie dobrze mógł być 1000 lat temu, jak i za 1000 lat :]

A co do reszty... bla bla bla.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 08:35  
Cytuj
Ermol litości... sciana


Koniec świata ? miał być już kilka razy, również pewnie tym razem, po 21 grudnia pojawią się kolejne daty "mądrych", twierdzących iż tym razem będzie na pewno ;)

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 08:38  
Cytuj
CYTAT

I wiele innych takich jak np. nasilanie kataklizmów , fałszywi mesjasze , ucisk . Wszystko idealnie pasuje do naszych czasów

Jak i do każdych wcześniejszych. Biblia nie jest absolutnie wiarygodnym źródłem. Podaj w przypisie choć autora, datę powstania i wydawnictwo ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 21:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 22:35  
Cytuj
Haha no to tak jak mówilem, teraz zaczną się niezliczone wiadomości na temat nowej daty końca świata smiech2 a raczej końca Ziemi jak już cos jezyk

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 07:07  
Cytuj
Koniec swiato to już jest teraz, mieliœmy odbić się od dna i wyjœć na prostš, ale dno się oberwało i nadal spadamy. :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Koniec swiato to już jest teraz, mieliœmy odbić się od dna i wyjœć na prostš, ale dno się oberwało i nadal spadamy. :cwaniak:

Przykro to Mariuszu słyszeć. Trzymajcie się tam i dawaj znać jak sobie radzicie. Życzę powodzenia. U mnie wszystko ok umiech Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 22:07  
Cytuj
Wg kalendarza Majów, koniec ma nastąpić w grudniu 2012 roku.
Podstawowy problem polega ze lata liczone są od narodzin Chrystusa. Naukowcy jakiś czas temu odkryli ze wystąpiły błędy w obliczeniach o kilka lat. Ten problem przebadano ale nie zrobili "aktualizacji" Zyjemy kilka lat do przodu.
Kalendarz Majów podaje tez znaki i symbole ktore faktycznie sie zblizają (naukowcy są pod tym wzgledem zgodni)
Trudno powiedziec czy to ma byc koniec swiata skoro tutaj chodzi o zmiane biegunów na ziemi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 22:08  
Cytuj
Gdyby koniec swiata faktycznie sie zblizał to juz robie najazd na oddzial banku, biore kredyt i zyje jak lord przez ostatni miesiac good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Podstawowy problem polega ze lata liczone są od narodzin Chrystusa. Naukowcy jakiś czas temu odkryli ze wystąpiły błędy w obliczeniach o kilka lat.

Niektórzy naukowcy twierdzą, że Chrystus nigdy nie istniał. To by nam ratowało skórę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »