NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Diana/Multimedia - opinie, TV
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 07:35  
Cytuj
Co sądzicie o zabawie programami w tej firmie?? Raz program jest a raz nie ma bo znikł i puste okno.

Moderowano przez: Jacek
caps..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 07:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 08:45  
Cytuj
Co rozumiesz poprzez zabawę? O jakie programy chodzi? Z jaką częstotliwością się pojawiają i znikają? Może napisz coś więcej, niż jedno zdanie, bo nikt z Tobą może nie chcieć dyskutować. Poza tym za pisanie wielkimi literami dostaniesz ostrzeżenie (jeśli moderatorzy są wciąż tak czujni i srodzy). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 09:09  
Cytuj
Nie pisze się dużymi literami całości wypowiedzi.
W necie uważane jest to za krzyki i wrzaski.
Popraw sam wypowiedź i tytuł.....zanim dostaniesz upomnienie.


U mnie nic takiego nie występuje jak znikanie i pojawianie się programów.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 09:44  
Cytuj
Od kilku tygodni raz kanał znika, są paski, pojawia się. Dzwonienie nic nie daje bo obsługa uważa cię za debila i wmawia że wina jest po twojej stronie ale 5 minut po telefonie obraz się pojawia magicznie. Dzwoniłem z 5 razy i odpuściłem. Jak będzie opcja stelli przechodze do nich

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 09:54  
Cytuj
Również nie mam problemu ze znikającymi kanałami. Czasem jednak, po włączeniu kanału, pojawia mi się komunikat, że kanał jest zakodowany, trzeba zmienić na inny i wrócić, a czasem chwilę poczkeać i "wskakuje". Dzieje się tak np. notorycznie po włączeniu TV, kanał na którym się TV uruchamia jest nieaktywny. Stawiam tu jednak, że wina leży po stronie TV, mam kartę, nie dekoder.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:14  
Cytuj
Panowie czy wy naprawdę macie Dianę w domu ? Jak mniemam chodzi o ofertę analogową. Faktycznie u mnie to samo, czasem program znika całkowicie, czasem na okienku programu wyskakuje menu jakby z dekodera (cały czas piszemy o analogu). Czasem wyskakuje okienko "nie masz uprawnień do tego kanału".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:16  
Cytuj
Ja także pierwsze słysze o "zanikających kanałach" nie wiem
Jednak mam to samo co SzoPeN ,że czasem wyskakuje mylnie komunikat odnośnie kanału kodowanego, który de facto jest w mojej ofercie i nie jest kodowany - to mnie jedynie drażni. Także mam kartę.

Ps. Czestmir - a to sorry, myślałem ,że już wszyscy zmienili na cyfrową zdegustowany...nie doczytałem ,że chodzi o ANALogową - wtedy bym sie nie wypowiadał.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:25  
Cytuj
Gargamelu, a jaki masz odbiornik RTV? Może wina lezy po stronie TV, a może Diany? Nie zdarza Ci się, że kanały, głównie HD tną się co jakiś czas?

CYTAT
(cały czas piszemy o analogu)

Nie. Zauważ, że cały czas pisaliśmy o Dianie, nikt nie wspominał, że sytuacja dotyczy oferty analogowej. Teraz mogę się już wyłączyć i oddać Wam jedynie głos. Sam nie korzystam z "anala". Pozdrawiam.

ps. Zmieniłbym tytuł. Wątek nie jest o opiniach nt. Diany, a o problemie znikających kanałów. Więc prędzej "Diana-Multimedia i znikające kanały" umiech Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:48  
Cytuj
Bravia KDL-42EX720.
Mam , właśnie na HD - tłumacze to sobie "burzami" mlotek
Przycinający się dźwięk i "miejscowo" psujący sie obraz.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Bravia KDL-42EX720.
Mam , właśnie na HD - tłumacze to sobie \"burzami\" mlotek
Przycinający się dźwięk i \"miejscowo\" psujący sie obraz.

Widzisz, ja mam Samsunga, więc zupełna inna bajka, czyli wina DIANY. Co do cięć, nie tłumacz sobie zatem. To też nie wina burz. Tłumaczenia są dwa 1. słaby sygnał, 2. kiepskie podłączenie. Na 1. Diana może zastosować wzmacniacz, na 2. był u mnie swego czasu jeden taki pan, powymieniał wtyczki, wymienił odcinek kabla antenowego i sytuacja śmiem twierdzić poprawiła się znacząco. Zacięcia są bardzo sporadyczne. Warto sprawę zgłosić, przyjmują tę usterkę bez problemu, gorzej z tym, czy naprawią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Sam nie korzystam z \"anala\". Pozdrawiam.



Tu nam się robi jeszcze inny temat, ale chyba trzeba zmienić wątek na "porady seksualne". jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 12:15  
Cytuj
Tak w ogóle to po przejęciu przez multimedia to obcinają kanały bo do niedawna miałem w pakiecie HD nPremium 4 kanały i MGM HD teraz ich już nie ma w ofercie a u mnie pisze ze sygnał zakodowany trzeba będzie pomyśleć o przejściu na Polsat cyfrowy lub inny oni mają konkurencję w całej Polsce no i przez to oferta lepsza Stalowa to zamknięty rejon klientów i robią co chcą boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 08:53  
Cytuj
No właśnie. Multimedia po przejęciu Diany obcięła nPremium i MGM HD. OK, rozumiem, nie mają tego w swojej ofercie. No ale czemu nie dali kanałów, które mają w ofercie jak np. Boomerang, nickelodeon, ATM Rozrywka, Weddingtv, E!, Filmbox Family, ID, Filmbox, Orange Sport, TVP Seriale i wiele innych. Ktoś się orientuje? Czy po prostu jesteśmy ładowani przez nowego operatora w kakao bez mydła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2013r. 09:49  
Cytuj
Ja stawiam na to mydło z kakaem. Wszak MM nie przejęły Diany po to, by wzbogacić ofertę, zrobić nam dobrze i sprawić radość w nowym roku, ale po to, by ciągnąć jeszcze więcej kasy od klientów w miasteczku, w którym nie ma zbyt dobrze działającej konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 258
Dołączył: 25 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2013r. 19:47  
Cytuj
ile wy płacicie za TV z diany? to nie lepiej wziąć n-ke gdzie nic się nie tnie i zawsze wszystko działa? a najtańszy pakiet macie za 40zl i pelno kanalow HD w tym wszystkie tvp, Polsat i tvn (raz zdarzylo mi się ze przestala ale była taka wichura ze cala antene mi przestawilaumiech )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 09:56  
Cytuj
Ja mam lepiej. Podpisywałem w tamtym roku z Dianą umowę na telewizje cyfrową. Brałem dodatkowo droższy pakiet kanałów HD w którym były kanały N1, N2, N3, N4. Ostatnio nie miałem zbyt wiele czasu na telewizje. Wczoraj jednak doszłem do wniosku że obejrze jakiś film na tych kanałach a jak się okazało po kanałach nie został nawet najmniejszy ślad :-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 10:05  
Cytuj
do butrynm:
jeśli podpisałeś umowę, która do końca jej trwania gwarantowała Ci kanały N, a w trakcie umowy wyłączyli Ci te kanały, możesz bez konsekwencji wypowiedzieć umowę. to jest zmiana warunków w trakcie trwania umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 10:22  
Cytuj
W takim razie przedzwonie do multimedii po pracy i zobaczę co powiedzą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 10:40  
Cytuj
daj znać co ci powiedzieli. nic mądrego jednak chyba nie wymyśląumiech
płacisz za kanały, których nie masz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 13:20  
Cytuj
nic nie zdziałasz, ja miałam to samo, w umowie jest tylko, że gwarantują 10 programów HD, nie jest wymienione jakie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2013r. 14:11  
Cytuj
A ja zacząłem 3 miesięczny "proces" rozstawania się z Multimediami. Z Dianą było różnie - raz lepiej raz gorzej ale co by nie powiedzieć jak zgłaszałem problem, to szybko pojawiał się ktoś i go rozwiązywał. Teraz to jest koszmar - tam już nie panują nad niczym. Panie z BOK nie wiedzą dzieje, nie potrafią odpowiedzieć na najprostsze pytania, aż mi ich było szkoda. A o multiroomie to nawet nie ma co marzyć.
No bo co w końcu faceta z Gdyni może obchodzić Stalowa. On ma mieć z tego szybką kasę.
Dlatego zacznę rozglądać się za czymś z satelity. Tylko jeszcze nie wiem co - polsat, n-kę czy cyfrę.
Ale Multimediom już podziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
SMM
SMM
SMM
Posty: 82
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
A ja zacząłem 3 miesięczny \"proces\" rozstawania się z Multimediami. Z Dianą było różnie - raz lepiej raz gorzej ale co by nie powiedzieć jak zgłaszałem problem, to szybko pojawiał się ktoś i go rozwiązywał. Teraz to jest koszmar - tam już nie panują nad niczym. Panie z BOK nie wiedzą dzieje, nie potrafią odpowiedzieć na najprostsze pytania, aż mi ich było szkoda. A o multiroomie to nawet nie ma co marzyć.
No bo co w końcu faceta z Gdyni może obchodzić Stalowa. On ma mieć z tego szybką kasę.
Dlatego zacznę rozglądać się za czymś z satelity. Tylko jeszcze nie wiem co - polsat, n-kę czy cyfrę.
Ale Multimediom już podziękuję.



Dlaczego aż 3 miesięczny okres na wypowiedzenie, czy aneksowałeś poprzednią umowę? W Dianie o ile wiem obowiązywał 1 miesiąc na rozwiązanie umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 15:44  
Cytuj
do tej pory diana i stella nie wchodzily sobie w droge kazda miala swoj teren i tego sie trzymali. A teraz widze że na okulickiego kolo siodemki gdzie od zawsze byla tylko diana , teraz tam stella kable kladzie i skrzynki robi, czyzby wojna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 16:09  
Cytuj
CYTAT
Czasem jednak, po włączeniu kanału, pojawia mi się komunikat, że kanał jest zakodowany, trzeba zmienić na inny i wrócić, a czasem chwilę poczkeać i \"wskakuje\". Dzieje się tak np. notorycznie po włączeniu TV, kanał na którym się TV uruchamia jest nieaktywny. Stawiam tu jednak, że wina leży po stronie TV, mam kartę, nie dekoder.


U mnie jest to samo, raz rzadziej raz częściej. Nie zawracałem sobie tym głowy bo myślałem że to wina telewizora (mam Philipsa). Ale skoro u was na Sonym i Samsungu to samo, więc pewnie to jednak wina Diany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 10:02  
Cytuj
Jak sytuacja wygląda u Was z netem?
Przez ostatnie dni ping dość wysoki i się muli normalnie masakranie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »