NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kask motocyklowy,
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 12:29  
Cytuj
Witam,

Czy orientujecie się gdzie w Stalowej Woli (ewentualnie bliskich okolicach: Tarnobrzeg, Sandomierz, Rzeszów) są sklepy, gdzie można poprzymierzac różne rodzaje kasków motocyklowych (integral, szczękowe, otwarte, różne marki - nie wchodzi w grę zakup w sklepach internetowych bez wcześniejszej przymiarki)? Ewentualnie jaki rodzaj kasku polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 12:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Czy orientujecie się gdzie w Stalowej Woli (ewentualnie bliskich okolicach: Tarnobrzeg, Sandomierz, Rzeszów) są sklepy, gdzie można poprzymierzac różne rodzaje kasków motocyklowych (integral, szczękowe, otwarte, różne marki - nie wchodzi w grę zakup w sklepach internetowych bez wcześniejszej przymiarki)? Ewentualnie jaki rodzaj kasku polecacie?

w Rozwadowie na rynku przy samym wyjeździe na Sandomierz był kiedyś taki sklep-kaski w dobrej cenie, ale nie mam pojęcia czy jeszcze jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 13:18  
Cytuj
Byłem tam Monika, ale mają mały wybór, a jeżeli chcesz coś zamówić (np. inny rozmiar, którego nie ma na półce) w celu przymierzenia - to musisz to kupić. Bez sensu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 13:56  
Cytuj
Intermotors w rzeszowie lub lublinie. pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 14:16  
Cytuj
Hej. W Rzeszowie w Intermotors z tego co jeździłem po sklepach to mają duży wybór i najtaniej. Sam tam kupiłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 17:08  
Cytuj
Witamumiech
Mój przyjaciel (także motocyklista), ostatnio chwalił mi się zakupem nowej kurtki. Otóż w Tarnobrzegu jakoś nie dawno zaczął działać obok serwisu motocyklowego sklep z artykułami motocyklowymi. Jeżeli uda trafić się na jaką promocję to ceny są bardzo dobre, wybór też jest prawdopodobnie niezły ( nie byłem tam nie sprawdzałem, wiem jedynie co mówił przyjaciel, choć przyznaje muszę rozejrzeć się za spodniami). Serwis i ten sklep maja nazwę 'SETLUS'.

Polecam zajrzeć do gazetki Intermotors są tam naprawdę świetne promocjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2012r. 21:52  
Cytuj
osobiście ja kaski, kombi i buty kupowałem na fc-moto.de
ceny są niskie, ale trzeba trochę poczekać na paczkę.
Jaki kask konkretnie potrzebujesz, do czego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 09:32  
Cytuj
Zależy jaką przeznaczyłeś na zakup kasę i o jakiej marce myślisz.Rzeszów salon kawasaki na lubelskiej.yamahy na okulickiego,suzuki na lwowskiej,kolejny na paderewskiego.Ja większość akcesoriów kupowałem w motoluce w krasnem.Jest to wylotówka na przemyśl.I wszędzie trzeba się targować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 09:36  
Cytuj
Zapomniałem dodać,że w intermotors w Rzeszowie jest cholernie drogo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
osobiście ja kaski, kombi i buty kupowałem na fc-moto.de
ceny są niskie, ale trzeba trochę poczekać na paczkę.
Jaki kask konkretnie potrzebujesz, do czego?


Dzięki wszystkim za wskazówki. Potrzebuję kask na sqta 250 ccm. Skłaniam się na razie ku szczękowemu. Oglądałem w Rozwadowie kask Ls2, cena niecałe 400 PLN, ale rozmiar za mały, a przy zamówieniu większego muszę go kupić. Dlatego szukam jakiegoś większego sklepu, gdzie można przymierzyć więcej modeli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Zależy jaką przeznaczyłeś na zakup kasę i o jakiej marce myślisz.Rzeszów salon kawasaki na lubelskiej.yamahy na okulickiego,suzuki na lwowskiej,kolejny na paderewskiego.Ja większość akcesoriów kupowałem w motoluce w krasnem.Jest to wylotówka na przemyśl.I wszędzie trzeba się targować.


Wiadomo, kasy jak najmniej za coś jak najlepszego... Pewnie zaraz pojawią się głosy, że głowa jest bezcenna, ale nie chcę wydawać 1000 PLN na kask, to na pewno. Myślę raczej o 200-400 PLN. Jak czytam różne fora to pojawia się totalny bałagan, testy Sharp'a, itd. Na tą chwilę myślę o tych Ls2 lub Naxa, reszta raczej poza zasięgiem cenowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 13:03  
Cytuj
Z tego co słyszałem nie ma sensu wydawać więcej niż 500 zł na kask, chyba że chcesz jakiś fajny design, ewentualnie potrzebny Ci coś w stylu n-com'a. Przy zderzeniu z Tirem mlotek z Nolanem N63 głowa wyszła bez szwanku, natomiast z resztą...póki co płytka w każdej kończynie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 15:04  
Cytuj
Jak szukasz LS2 to tylko MOTOLUKA Krasne za Rzeszowem.Mają chyba wszystkie modele i rozmiary raczej też. Szczęka 380,- zeta. Kurtkę,spodnie,rękawice i wiele innych akcesoriów też kupisz.A najważniejsze,że można wszystko przymierzyć,bo np.rozmiar XL z modeki będzie jak L z REdlina czy jakiej innej firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałem dodać,że w intermotors w Rzeszowie jest cholernie drogo!






Drogozaklopotany , to ty chyba nie byłeś nigdy w intermotors. Ceny maja zajebiste a jak są wyprzedaże to już jest masakra cenowa !!! okhttp://intermotors.pl/
mozna odbierac w stalowej woli
http://www.inter(...)&typ=FIL

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zapomniałem dodać,że w intermotors w Rzeszowie jest cholernie drogo!






Drogozaklopotany , to ty chyba nie byłeś nigdy w intermotors. Ceny maja zajebiste a jak są wyprzedaże to już jest masakra cenowa !!! ok http://intermotors.pl/

mozna odbierac w stalowej woli
http://www.inter(...)&typ=FIL

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 19:08  
Cytuj
harry nie odbierz tego złośliwie.Albo pracujesz dla tej firmy albo nie byłeś w innych sklepach.Poza tym ja tylko udzielam informacji żeby pomóc forumowiczowi.A gdzie on zrobi zakupy,to już tylko i wyłącznie jego sprawa. A tak przy okazji to w intermotors spodnie jeans na moto kosztują średnio od 450,- w zwyż.Ja kupiłem w innym sklepie w Rzeszowie za 300,- podszyte kewlarem z protektorami na kolana i biodra.No i dodam że fason zaje...y.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 15:26  
Cytuj
Gdyby ktoś jeszcze potrzebował to... byłem w Rzeszowie. Kupiłem 2 kaski w Intermotors - dla siebie Box BZ-1 integralny, a dla żony trafił się otwarty AGV w promocji. Generalnie bardzo fajna i kompetentna obsługa i sporo kasków do przymierzenia, innych akcesoriów również.
Byłem też w Motoluce (dealer LS2) - malutki sklepik, obsługa tez OK, kasków sporo, ale mierzyłem integral i największy w rozmiarze XXL nie chciał wskoczyć na moja łepetynę. No i suma za oba kaski o 50% wyższa.
A teraz co do kasku - swój juz przetestowałem i nie jestem do końca zadowolony. Przy temperaturze 8-9°C i zamkniętym wizjerze mocno paruje (pseudowentylacja niewiele pomaga, ale za te pieniądze raczej nie mogło byc inaczej) - trzeba otworzyć szybkę przynajmniej o 1 ząbek. Troszkę wieje z tyłu głowy, gdyż jest dość krótki. W kasku jest cicho, ale powyżej 80 km/h i tak szum powietrza oplywającego daje o sobie znać. No i zapięcie jest troszkę zbyt blisko krtani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 20:31  
Cytuj
Co do kasków LS2 to tak, jeżeli jest ciepło to jest ok, przy niższych temperaturach tez paruje a co najgorsze to po zamknięciu wlotów powietrza i tak napływa zimne powietrze i to dosc intensywnie. Szumy tez mogłyby być mniejsze przy wyższych prędkościach. Mowie tu o szczękowcu. Ale nie ma tylko wad idealna jest wypinana wkładka (można wyprać), zapięcie tez w ergonomicznym miejscu, łatwe i szybkie wypięcie się umiech zastanawiam się jak to wygląda z kaskami innych firm umiech za swój zapłaciłem 350 złumiech jako drugi mam tez Ls2 za niecałe 200 nowy ale o nim nie mogę się wypowiedzieć ponieważ jeździ w nim moja dziewczyna a moja głowa w niego nie wchodzi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 21:55  
Cytuj
jedyny ratunek to anti fog w spreyu, ewentualnie dobrać jakiegoś pinloka. Mam drogi kask i jakiekolwiek parowanie nie występuje, coś za coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »