NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Jedz optymalnie - Bądź zdrów, Czytaliście stalowowolski bestseller
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 18:40  
Cytuj
Radzę
http://www.sztaf(...)emid=161
(widzę , że link nie wchodzi , ale w Wydawnictwie ******** do kupienia - to nie reklama - to droga do zdrowia stalowowolskiej populacji. Tylko wrogowie mogą to zniweczyć - biada imuśmiech)

Znalazłam to czego szukałam.
Było mi łatwiej bo rodzice , to zaprawieni w "boju" naśladowcy Wiedzy Dra Kwaśniew2skiego , a O.C.Ż ich przewodnikiem.
Polecam!
(to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu)
Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy capslockiem nie usuwamy wpisów moderacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 18:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 19:40  
Cytuj
A tam, dooooopa umiech
Książki wprawdzie nie czytałem, ale wychodzę z założenia, że jem to co mi smakuje i na pewno nie jest to specjalnie zdrowe. Ale mam to gdzieś, życie jest tylko jedno i szkoda marnować życie na jedzenie zdrowych i niesmacznych potraw. Jedzenie to przyjemność i mam czerpać z tego radość umiech

Ale życzę powodzenia, zwłaszcza, jeżeli to lokalny "produkt".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 21:14  
Cytuj
Zdrowe jedzenie może być smaczne. To się nie wyklucza. Śmieciowe żarcie to też problem ale gorzej jak byle co jesz i się nie ruszasz.

Teraz jesz śmieci i nic nie robisz, jest fajnie. Pomyśl co będzie za kilka lat. Ktoś się będzie musiał tobą zajmować bo ty będziesz tylko śmietnikiem na gówniane żarcie. Komu z bliskich taki los zgotujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Teraz jesz śmieci

A co masz na myśli? Bo dla każdego to może byc co innegoumiech
CYTAT
Zdrowe jedzenie może być smaczne

Zgadza się, zajmuje się gastronomią hobbistycznie i wiem, że tak jest. I niebył bym soba jakbym nie zapytał znowu co uważasz za zdrowe i smaczne(tak ogólnie nie cały roczny jadłospis)umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 07:05  
Cytuj
Nie wiesz co to śmieciowe żarcie? Nie wiesz co to zdrowe żarcie wg dr. Kwaśniewskiego? Tu był wątek na kilka stron. Znajdź go sobie i wszystkiego się dowiesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 07:14  
Cytuj
Ksišżke oczywiœcie kupiłem już dawno,uśmiech Jest jakieœ forum w necie poœwięcone Diecie Optymalnej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Ksišżke oczywiœcie kupiłem już dawno,uśmiech Jest jakieœ forum w necie poœwięcone Diecie Optymalnej ?


A moze to...http://newage.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=280&Itemid=78

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 16:25  
Cytuj
Dla każdego co innego. Dla mnie smieciowe to większość wynalkazków z mięsnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 22:41  
Cytuj
Ale kto powiedział że "zdrowe jedzenie"ma być niesmaczne,można zrobić tak żeby było zdrowo i smacznie tylko trzeba wiedzieć jak????A żeby się dowiedzieć to czasami trzeba poczytać ja właśnie przez przypadek kupiłam tą książkę i naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakie to wszystko jest proste, książka jest tak napisana że nie można się od niej oderwać......brawo dla autora!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
Radzę
http://www.sztaf(...)emid=161
(widzę , że link nie wchodzi , ale w Wydawnictwie ******** do kupienia - to nie reklama - to droga do zdrowia stalowowolskiej populacji. Tylko wrogowie mogą to zniweczyć - biada imuśmiech)

Znalazłam to czego szukałam.
Było mi łatwiej bo rodzice , to zaprawieni w \"boju\" naśladowcy Wiedzy Dra Kwaśniew2skiego , a O.C.Ż ich przewodnikiem.
Polecam!
(to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu)
Moderowano przez: Kamil
Nie piszemy capslockiem nie usuwamy wpisów moderacji.



Jem co chcę i nie mam zamiaru stosować jakiejkolwiek diety.
Nie kupię też żadnej książki dotyczącej"zdrowego"żywienia.
Mam podejrzenia,że za moje tak wydane pieniądze, niejaki p.Kwaśniewski,z politowaniem będzie się uśmiechał i obżerał tym,co będzie zakazywał w swoim poradniku.jezyk

Zdrowa populacja Stalowej Woli, licząca kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców,nie uratuje pozostałych 7 mld.ludzi zasiedlających Ziemię,a którzy jak się domyślam, ulegają degeneracji.placze

Jeśli uważasz, że zakup tej książki to najlepiej zainwestowane pieniądze w Twoim życiu,to boję się pytać gdzie i w co lokowałaś wcześniej kapitał, jaki był w Twoim posiadaniu.zdegustowany

Za pieniądze których nie wydam na"makulaturę"poradnikową,prawdopodobnie kupię sobie kawał pieczonej golonki i do tego kilka zimnych browarów.
Zjem i wypiję ze smakiem.ok
Za zdrowie tych co na"kiełkowej paszy"mają zamiar zdrowo żyć i zdrowymi umrzeć...potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 28 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 23:13  
Cytuj
Hahaha a to dobre, bo widzisz gdybyś przeczytał książkę to byś się dowiedział i zdziwił??????że właśnie goloneczkę jak najbardziej możesz zjeść....zresztą nie tylko goloneczkę....pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 07:35  
Cytuj
Kto czyta , ten wie. Kto duzo czyta , duzo wie.
Kto czyta kluczem , WIE wiecej!!!
Jusek , wiedziałbyś wtedy , że "obsługa" Twojego organizmu jest podobna do obsługi twojego samochodu.
Zjadajac goloneczke , popijając kilkoma browaram, to , to samo co WLAĆ DO BAKU ROPĘ I BENZYNĘ do swego autka.
Życzę takiego rozumowania i gratuluję odwagi.

(żaden drapieznik , do mięcha nie potrzebuje frytek,sałatki,słodkiego deseru , ani browara , żaden roslinozerca do trawy nie potrzebuje schabowego - tylko Ty jusku musisz...?!zapytanie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 10:33  
Cytuj
SM dostaje kase od tych optymalnych, że mogą się tak reklamować czy co?
MILOSC gratuluje inwestycji życia smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 10:46  
Cytuj
Dziękuję , dziękuję - to miłe słowa.
Ksiądz profesor Włodzimierz Sedlak kiedyś napisał , że:

"Najlepsze jest inwestowanie w rozum , nigdy się nie zdewaluuje".

Jestem w tej dobrej sytuacji , że wiem jak to zrobićuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 11:21  
Cytuj
Dziwny ksiądz!
Rozum zaprzecza przecież wierze w jakiegokolwiek boga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 12:15  
Cytuj
Nie dziwny , nie dziwny - drugi po Staszicu - wiedzący i pragnący "naprawić" otaczający go świat. Wuj google powie ci więcej.
Napisał również:

"Przerażająca jest zmowa głupców.To najpotężniejszy związek choć bez prezesa i składek".

Czyżbyś był "związkowcem"?uśmiech

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 18:15  
Cytuj
" seanor " mam pytanko do Ciebie, chodzi mi o ten teks w Twoim podpisie - " Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/. "
Gdzie tego w Bibli szukać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »