NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Chińskie Pilarki spalinowe, Chińskei pilarki spalinowe sprzedawane przez obocokrajowców
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 16:18  
Cytuj
Witam, czy ktoś zakupił może chińską pilarke spalinową niby still a okazała się chińska podróba i mu się popsuła? Ja mam taki problem i w Zarzeczu oferują naprawe i części do takich pił. Czy naprawiał ktoś keidyś w Zarzeczu Ogród Service tego typu sprzęt? Słyszałam dobre opinie o tym zakładzie ze robią solidnie i dokładniei
niedrogo co w dzisiejszych czasach jest ważne, ale nie wiem czy akurat chińskie dziadoswto. Miał ktoś może podobny problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 16:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 16:31  
Cytuj
Dobre parę lat temu dziadka mojego tak gość na bazarze naciągnął. Sprzęt kiepski, działał słabo i szybko odmówił współpracy. Na szczęscie w domu była też oryginalna Husqvarna. Powiem od razu, że moim zdaniem nie ma sensu tego naprawiać, albo ew. podreanimować i puścić na allegro za tyle za ile pójdzie... Szkoda nerwów i zdrowia, składane to to jest nie wiadomo jak, nie wiadomo gdzie, podejrzewam, że z normami bezpieczeństwa w tym to jest jak z Yeti... gdzieś jeszcze jest to w kąt rzucone. Jak dla mnie wykonanie kiepskie i to widać od razu, lepiej olać taki sprzęt i zachować całe kończyny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 19:03  
Cytuj
Lepiej omijac to dziadostwo z daleka . znajomy kupił raz 2 i nawet 2 metrów drzewa nieprzecioł i się zepsuły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 19:06  
Cytuj
Nie ma sensu reanimować tej pilarki. Lepiej zacząć składać na coś markowego typu Stihl/ Husqvarna. Mogę doradzić w wyborze, bo interesuję się pilarkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2012r. 19:20  
Cytuj
Jak piły to stihl, jak wiertarki i młotki to hilti, a do cięcia bosch smiech2

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 09:35  
Cytuj
Z tego co wiem to Rumuni na wsiach chodzą od domu do domu i wciskają to badziewie. Znajomy dał się nabrać i kupił za 450 zł.
Ja osobiście słyszałem jak Rumun obok Hali wciskał jakiemuś dziadkowi za 150 zł. Jak mu powiedziałem ile przepłacił, to mało nie zszedł smiech2
A tak na marginesie to przesmarował i używa już przez 1,5 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2012r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
Witam, czy ktoś zakupił może chińską pilarke spalinową niby still a okazała się chińska podróba i mu się popsuła? Ja mam taki problem i w Zarzeczu oferują naprawe i części do takich pił.


Zależy co się zepsuło. A może tylko to wina zabrudzenia ? Np. brak smarowania.

CYTAT
Lepiej zacząć składać na coś markowego typu Stihl/ Husqvarna.

No lepiej. Idąc tym tropem po polskich drogach nie powinno się poruszać 80% samochodów, bo one to najtańsze badziewie. Przecież lepiej doskładać i kupić nówkę w salonie z segmentu D.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »