NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mandat policja,
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 17:28  
Cytuj
Cześć. Mam pytanie odnośnie mandatu. Robiliśmy ( studenci) na mieszkaniu wynajmowanym imprezę. Ktoś z sąsiadów pewnie zadzwonił na policję bo było za głośno, była już cisza nocna godzina 23. No i otworzyłam drzwi dali pouczenie, spisali dane z dowodu osobistego i pojechali. Około 0:30 przyjechali jeszcze raz, tylko wtedy nikt ich już na mieszkanie nie wpuścił. I mam pytanie. Czy mogę dostać mandat? Jeśli tak to czy przyjdzie on na moje dane adresowe, czy do właściciela mieszkania? Czy obejdzie się bez będzie mandatu. I w jakiej kwocie takie mandaty są? Powiem, że to pierwsza impreza na tym mieszkaniu od października.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 17:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 17:36  
Cytuj
pozdrowienia dla sąsiadówmlotek

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 17:38  
Cytuj
z tego co mi wiadomo to musisz podpisać odbiór mandatu więc pewnie go nie dostaniesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 18:01  
Cytuj
a z tego co mi wiadomo jezyk
miałem taka sytuacje, mozesz dostac wezwanie na komende po mandacik jezyk mandaciki chyba 200 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 18:24  
Cytuj
Najprawdopodobnie dostaniesz wezwanie do Sądu Grodzkiego(potocznie mówi się "do kolegium").
Impreza nie musi odbywać się po 22-giej aby doszło do zakłócenia porządku(nie ciszy nocnej).good
Następnym razem zaproś nas.
Efekt bedzie podobny-opróżniony barek i wyżarte z lodówki,ale nie będzie potrzeby wzywania Policji przez sąsiadów.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
wezwanie do Sądu Grodzkiego

Juz lata swietlne minely od kiedy zlikwidowano sady grodzkiegood


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wezwanie do Sądu Grodzkiego

Juz lata swietlne minely od kiedy zlikwidowano sady grodzkiegood




Czy lata swietlne?chyba nie sądy grodzkie likwidowali o ile mnie pamieć nie myli w 2010 roku

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 22:13  
Cytuj
Wydziału grodzkiego niema już od 2009 ******.
Moderowano przez: Kamil
Słowo nie na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lis 2012r. 23:38  
Cytuj
Śpij spokojnie. A następnym razem troszkę ciszej umiech

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 09:16  
Cytuj
CYTAT

Czy lata swietlne?chyba nie sądy grodzkie likwidowali o ile mnie pamieć nie myli w 2010 roku

Wiem wiem, tak dla dramaturgii napisalemjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 14:36  
Cytuj
ahhha Grodzki Ci nie grozi to na 100% było minęło. Trafiłaś na dobrą ekipę i zakończyło się spisaniem danych i pouczeniem. Ale w przyszłości troszkę ciszej bo już na pouczeniu może się nie skończyć i kodeks wykroczeń pójdzie w ruch uśmiechwykrzyknik pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 15:09  
Cytuj
Tylko że oni o tej 0:30 przyjechali pewnie dać mandat tylko nikt im drzwi nie otworzył

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 15:19  
Cytuj
nie ciesz się że obeszło się bez mandatu tylko idz i przeproś sąsiadów, i tak masz szczęście że żaden z nich nie wszedł razem z drzwiami i nie zakończył imprezysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 19:44  
Cytuj
żona zielona!Nie każdy musi to wiedzieć. Można to było podać jako zwykłą informację,a nie od razu kogoś obrażać.Żałosne!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Wydziału grodzkiego niema już od 2009 ******.


Nie wiem czy jestem tumanem,ale ostatnim razem(i jedynym)kiedy miałem przyjemność obcowania z wymiarem sprawiedliwości był właśnie Sąd Grodzki.good
Pani sędzina(czytaj Wysoki Sąd)nie podzieliła opinii Policji i zostałem uniewinniony z zarzutu popełnienia wykroczenia w ruchu lądowym...ok
Innych grzechów nie pamiętam...potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 23:27  
Cytuj
ahahh tumanem nie jesteś i Sądy Grodzkie bawiły się m.in. z takimi sprawami jakie miałeś. W 2010r. Sąd Grodzki został zlikwidowany, a sprawy adekwatnie do przewinienia i rodzaju zostały przydzielone do pionu cywilnego i karnego. Obecnie wykroczenia rozpatruje pion kany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 09:39  
Cytuj
I jednak przyszli policjanci wczoraj i dali mandat 200zł, ale ze złą datą. Było napisane 22.11 a potem poprawili na 24.11. Może dlatego, że muszą kilka dni od zdarzenia mandat nałożyć. Pójdę chyba dzisiaj na policję i się dopytam, skąd ta data zmienionaco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 11:46  
Cytuj
Bedziesz tam szła zeby sie zapytac tylko o głupia date ? ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2012r. 14:53  
Cytuj
Art. 97. § 1. W postępowaniu mandatowym, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, funkcjonariusz uprawniony do nakładania grzywny w drodze mandatu karnego może ją nałożyć jedynie, gdy:
1) schwytano sprawcę wykroczenia na gorącym uczynku lub bezpośrednio po popełnieniu wykroczenia,
2) stwierdzi popełnienie wykroczenia naocznie pod nieobecność sprawcy albo za pomocą urządzenia pomiarowego lub kontrolnego, a nie zachodzi wątpliwość co do osoby sprawcy czynu
– w tym także, w razie potrzeby, po przeprowadzeniu w niezbędnym zakresie czynności wyjaśniających, podjętych niezwłocznie po ujawnieniu wykroczenia. Nałożenie grzywny w drodze mandatu karnego nie może nastąpić po upływie 14 dni od daty ujawnienia czynu w wypadku, o którym mowa w pkt 1, i 30 dni w wypadku, o którym mowa w pkt 2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 22:23  
Cytuj
-Otwierać, Policja!!!!
-Nie zamawialiśmy Policji, tylko prostytutki!!!!
-Ale sąsiedzi nas wezwali!
-To niech sąsiedzi was ru....ają....
potluczony

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 00:05  
Cytuj
Trzeba było nie otwierać.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 10:22  
Cytuj
Nie potrzebnie założyłaś ten temat prawdopodbnie mandat mógł Cię ominąć. Policja też czyta Stalowe Miasto i nie jako ich zmusiałaś do naprawienia błędu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »