NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Mieszkania do wynajecia, Mieszkania do wynajęcia
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 15:12  
Cytuj
Witam chciałam uzyskać opinie na temat mieszkań w Stalowej Woli na wynajem. Czy nie jest dla was szokiem kawalerka do wynajecie za 1000zł gdzie srednia w naszym mieście jest 1300 zł na rękę? Wraz z mężem szukamy mieszkania i przeglądając ogłoszenia czy to jest kawalerka czy mieskzanie 3 pokojowe 1000 zł. Jest to dla mnie śmieszne bo mieszkałam w Warszawie i cena była taka sama a Stalowa nie równa się z Warszawą pod żadnym względem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 15:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 15:21  
Cytuj
No niestety cenią się. Ale musisz poszukać i na pewno coś znajdzieszumiechDa się zauważyć, że np. na osiedlu Hutnik można fajne mieszkanie w rozsądnej cenie wynająć. Może poszperaj tamumiechpowodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 15:45  
Cytuj
Niestety to co oferują właściciele mieszkań ni jak się ma do ceny, którą sobie życzą za wynajem. Nie oczekuję, że wynajmujący wynajmie mieszkanie półdarmo ale na litość boską, niech standard mieszkania idzie w parze z odstępnym za to mieszkanie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 15:55  
Cytuj
1000 zł za kawalerkę? Poszukaj dobrze, a znajdziesz dużo taniej ;)
Przy wynajmem i wpłaceniem zaliczki sprawdź w każdy możliwy sposób czyje to mieszkanie. Nie nabierz się na to, że nikt nie będzie czekał, bo wiele chętnych i trzeba zapłacić już, teraz.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 16:11  
Cytuj
Ludzie chcą się dorobić na wynajmie. Ale poszukaj czegoś w okolicy ul.Żeromskiego lub Siedlanowskiego tam może być taniej albo w blokach, które są ze starego budownictwa. Powodzenia umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 16:33  
Cytuj
Szukam i szukam.... w tej chwili wynajmujemy mieszkanie 37 m na Zwirki i Wigury odsetpne 400, 320 czynsz plus rachunki czyli w tysiacu sie miescimy ponieważ caly dzien nas nie ma w domu bo pracujemy. Szukam i bardzo bym byla wdzieczna jeżeli ma ktoś tanie mieszkanie nie koniecznie umeblowane to proszę się odezwać. Moj mail anusia19104_(at)_onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 16:52  
Cytuj
Ja jak wynajmowałem kawalerkę (świeżo po remoncie) na 1-go sierpnia to płaciłem 488zł (czynsz+ odstępne) Co nie zmienia faktu, że jak szukałem mieszkania to ceny co po niektóre były jak z kosmosu biorąc pod uwagę lokalizację no i stan lokalujezyk Ogólnie dużo cen jest nie adekwatnych do tego co oferująjezyk Dobre okazje rozchodzą się jak ciepłe bułeczkijezyk Z 2 strony właściciel za swoje mieszkanie może zawołać ile mu się tylko zachcejezyk Kawalerka za tyś to masakra, ostatnio był dom do wynajęcia za tysiaka na brandwicyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 18:15  
Cytuj
myśląc o dłuższym wynajmie lepiej wziąść kredyt pod mieszkanie i coś kupić - przykład : bezczynszowe mieszkania na ogrodach, cena nie jest niska za m2 ale i opłaty są niewygurowane. wynajem :1000 zł x 12 miesięcy : 12000 x 10 lat 120 000 i tak dalej można mnożyć, płacąc za wynajem Twoje M się oddala. 1000 zł to bardzo dużo jeszcze za kawalerke! Popieram Was gdyż sam wynajmowałem w Wawie mieszkanie i wiem jakie są ceny, dlatego buractwu żerującym na wyzysku / jak kto woli łatwym zarobku / mówię stanowcze NIE !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 18:55  
Cytuj
Każdy jest zszokowany ... prawo wolnego rynku 400 zł odstępnego to dużo ?? fakt z rachunkami wychodzi może sporo ale gdybym miał wynajmować komuś mieszkanie (oczywiście tego nie robię) za stówkę to sorki ale olał bym taki biznes i poszukał ewentualnie znajomego by opłacał czynsz ... jeśli ktoś zapłaci od tego jeszcze podatek i ubezpieczenie robią się i tak śmieszne pieniądze ... ale to i tak tylko moje zdanie

ps. myślałem że już wołają 1000 zł odstępnego :/ swoją drogą za 400 zł odstępne w Wa-wie ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 18:59  
Cytuj
ciekaw jestem gdzie za 1000 w wawie mieszkanie wynajmiesz. W średniej okolicy 1000-1200 odstepnego i drugie tyle opłat. W centrum sporo drożej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2012r. 20:32  
Cytuj
Ceny wynajmów, czy mieszkań w STW to jest porażka. Chołota powykupowała mieszkania za PISiorów za symboliczną "złotówkę", a teraz zdzierają z ludzi. To jest norma w tym mieście. Za rozsypujące się mieszkania 3tys/m2, a są tacy co i po 4 wołają potluczony Gdzie za te pieniądze idzie już nawet w Krakowie kupić mieszkanie. Co do wynajmów to tak obserwuję, że od roku, może dwóch tak to skoczyło. Ludzie myślą, że jak kawalerka kosztuje 1200-1500zł w Krakowie to w STW ma kosztować tyle samo. Znam ludzi co w Krakowie za 600zł aktualnie kawalerkę wynajmują nawet, ale oczywiście w STW to rzadkość. Po prostu jak ktoś był dziadem i poczuje pieniądz to mu się we łbie przewraca zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Ceny wynajmów, czy mieszkań w STW to jest porażka. Chołota powykupowała mieszkania za PISiorów za symboliczną \"złotówkę\", a teraz zdzierają z ludzi. To jest norma w tym mieście. Za rozsypujące się mieszkania 3tys/m2, a są tacy co i po 4 wołają potluczony Gdzie za te pieniądze idzie już nawet w Krakowie kupić mieszkanie. Co do wynajmów to tak obserwuję, że od roku, może dwóch tak to skoczyło. Ludzie myślą, że jak kawalerka kosztuje 1200-1500zł w Krakowie to w STW ma kosztować tyle samo. Znam ludzi co w Krakowie za 600zł aktualnie kawalerkę wynajmują nawet, ale oczywiście w STW to rzadkość. Po prostu jak ktoś był dziadem i poczuje pieniądz to mu się we łbie przewraca zaklopotany


Tu popieram. Trafiłem kiedyś do takiej "właścicielki" po rozmowie stwierdziłem, że nawet za 1 zł nie wynajmę od niej tego pałacu.
Druga sprawa to mentalność właścicieli. Każdy ma swój komplet kluczy i bez żenady stwierdza, że bez zapowiedzi będzie wpadał z "wizytą".
Ja wynajmowałem na Okulickiego w Alcatraz. Facet po to postawił ten budynek i z wynajmu żyje. Okazało się, że to najtańsze i najlepsze mieszkanie w mieście. Z opłatami faktycznie wychodziło 1000 zł ale w takim standardzie taniej nie było.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Ludzie myślą, że jak kawalerka kosztuje 1200-1500zł w Krakowie to w STW ma kosztować tyle samo. Znam ludzi co w Krakowie za 600zł aktualnie kawalerkę wynajmują nawet, ale oczywiście w STW to rzadkość. Po prostu jak ktoś był dziadem i poczuje pieniądz to mu się we łbie przewraca zaklopotany


Ale co Ci do tego co ktoś sobie myśli ? Może i zawołać 3 tys. Jego mieszkanie, jego decyzja. O co chodzi ?
Jakaś zawiść, zazdrość, że on ma mieszkanie i wynajmuje, a Ty nie masz ? Bez przesady.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 14:05  
Cytuj
Co syrenka, zabolało jak trochę prawdy się usłyszało? :cwaniak:
Pewnie to samo robisz...
Ja osobiście mieszkanie mam, nie wynajmuję bo w nim mieszkam, mam inne źródło dochodu tzw. pracę.
Jak ktoś ma mieszkanie do wynajęcia to niech wynajmuje, albo sprzedaje, ale trzeba mieć jakiś rozsądek, a nie być takim ułomem, który myśli, że STW to Kraków... zresztą, możesz sobie i 5tys wołać tylko pies Ci to wynajmie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:05  
Cytuj
Własnie jestem na etapie szukania mieszkania do wynajecia i autentyczny szok jak mozna za kawalerke wołac 700 zł (czynsz i odstepne) własnie przeprowadzam sie po studiach z kielc i tam za 33 metry płaciłam 500 zł (czynsz i odstepne) a w tej naszej stalówce komus sie lejce popier...ły.No ale widocznie jest popyt na takie klity po 25-27 metrów za 700-800 zł jak tak cenia.No ale co sie mozna spodziewac po wielowsi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:14  
Cytuj
a za ile chcielibyscie wynajac mieszkanie...bo jak za 100 zl i oplaty to ja bym chetnie sama takie wynajela, jeszcze najlepiej 3 pokoje, niskie oplaty itd. wysoki standard i cale zycie mozna tak mieszkac nie brac kredytu na nic swojego i gites, a jak sie wam nie podoba to sie przeprowadzcie to wawy czy kraka i wynajmijcie sobie takm za 600 albo nawet i taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:21  
Cytuj
człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy i stąd takie ceny mieszkańumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Co syrenka, zabolało jak trochę prawdy się usłyszało? :cwaniak:
Pewnie to samo robisz...
Ja osobiście mieszkanie mam, nie wynajmuję bo w nim mieszkam, mam inne źródło dochodu tzw. pracę.
Jak ktoś ma mieszkanie do wynajęcia to niech wynajmuje, albo sprzedaje, ale trzeba mieć jakiś rozsądek, a nie być takim ułomem, który myśli, że STW to Kraków... zresztą, możesz sobie i 5tys wołać tylko pies Ci to wynajmie umiech


To pomyśl, że mieszkanie również może pracować na kogoś.
A jak ma mieszkań kilka, kilkanaście. Mogą one pracować na niego. A on nie robić nic więcej.

CYTAT
Jak ktoś ma mieszkanie do wynajęcia to niech wynajmuje, albo sprzedaje, ale trzeba mieć jakiś rozsądek, a nie być takim ułomem, który myśli, że STW to Kraków...

Dwaj swoje. Ze 100 zł Ci dam. Będziesz mega mózgiem. A ja je podnajmę i wezmę x razy tyle.

Cenę kształtuje wolny rynek. Czy nad ceną puszki farby również będziesz psioczył na forum ? Nie pasuje, to nie kupujesz. Mi osobiście nie pasują ceny produktów w stw, więc 99% art przemysłowych kupuję via internet.

CYTAT
człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy i stąd takie ceny mieszkań

Co Ty człowieku piszesz ?

Zejdźcie na ziemię. Na wynajmie mieszkania się ZARABIA. Nikt ze swojej własności, nie zrobi hotelu dla bezdomnych, oddając go za opłaty. Tak jak Wy zarabiacie pracując. Tak ktoś zarabia na wynajmie mieszkania. I nic nikomu do ceny jaką sobie zażyczy.

W waszych postach widać wielką rozpacz i pretensje, jak ktoś śmie wynająć mieszkanie, na które Was nie stać. Ale problem leży gdzie indziej. To Wy zarabiacie za mało. I znowu nie ma, że ktoś Wam coś da za darmo !

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:52  
Cytuj
syrena śmieszna jesteś good

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 19:53  
Cytuj
A konkretnie, to co Cię bawi ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 20:12  
Cytuj
Ty mnie bawisz swoimi wypocinamiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 20:18  
Cytuj
A rozumiesz choć przesłanie tych wypocin ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 20:20  
Cytuj
rozumiem i nadal mnie one bawiąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
No ale co sie mozna spodziewac po wielowsi umiech


Z tym ciężko się zgodzić. Skoro wracasz to w tej wielowsi jest mimo wszystko lepiej niż w tym qrwi dole Kielcach.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 21:06  
Cytuj
według mnie sprawa jest dosyć prosta, do Niska przeniesiono jednostkę z Tczewa. W Nisku stacjonuje teraz prawie 1000 żołnierzy, wcześniej było koło 300, większość szuka mieszkań, wielu właścicieli lokali do wynajęcia wyniuchało interes i dlatego ceny tak skoczyły, nic dodać nic ując, np. w hotelu stal jest koło 70 żołnierzy, nie wszystkim pasuje mieszanie we wspólnej kwaterze umiech wiec ceny rosną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »