NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Mieszkania do wynajecia, Mieszkania do wynajęcia
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 22:02  
Cytuj
Dla mnie to irkuck jest śmieszny, a syrena pisze całkiem do rzeczy chytry
Sam posiadam 2 mieszkania w obiegu. Mój cyrk i moje małpy - ja decyduje za ile odstępnego udostępnie lokal. Nie jest istotnym czy to kawalerka, czy penthouse - pustostanu nie opłaca mi się utrzymywać z własnej kieszeni. Więc skoro oba są obecnie wynajmowane, za 1000zł każde, to chyba mi nie powiecie ,że to coś złego zarabiać 2K, tylko dlatego ,że posiadam te nieruchomości.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 22:02  
Cytuj

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Gru 2012r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Więc skoro oba są obecnie wynajmowane, za 1000zł każde, to chyba mi nie powiecie ,że to coś złego zarabiać 2K, tylko dlatego ,że posiadam te nieruchomości.


Dla wielu tutaj to jest zło. Bo oni niewiele więcej niż 1000 mają za "swoją pracę" i wnioskują, że mieszkanie nie może tyle kosztować smiech2
Grabież w biały dzień smiech2

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 07:15  
Cytuj
CYTAT
według mnie sprawa jest dosyć prosta, do Niska przeniesiono jednostkę z Tczewa. W Nisku stacjonuje teraz prawie 1000 żołnierzy, wcześniej było koło 300, większość szuka mieszkań, wielu właścicieli lokali do wynajęcia wyniuchało interes i dlatego ceny tak skoczyły, nic dodać nic ując, np. w hotelu stal jest koło 70 żołnierzy, nie wszystkim pasuje mieszanie we wspólnej kwaterze umiech wiec ceny rosną.


Źródełko, jakim jest wojsko zacznie pomału wysychać

https://www.wam.n(...)sku.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 09:37  
Cytuj
Wszyscy, którzy w tym momencie zlinczowali wlascicieli mieszkan niech odpowiedza sobie na takie pytanie.

Zalozmy ze sam/sama jestes wlascicielem i chcesz wynajac mieszkanie. Mieszkasz w takiej Stalowej. Są klienci którzy za to mieszkanie dają 500 zł, ale są też tacy dla których 1000 zł też nie stanowi problemu. Wiec klienta masz. I za ile wynajmiesz? Za 500 czy za 1000? Nie musze nic wiecej dodawac. Popyt rośnie- cena rośnie. Gdyby w Stalowej ludzie nie wynajmowali mieszkan ceny bylyby nizsze. Jak widac ceby ktore obecnie są na rynku mają zbyt wiec po jaka cholere wlasciciel ma obnizzac cene?

PS. w stalowje drogie jest doslownie wszystko. Przyklad? Chociazby takie markety budowalne jak mrowka czy majster. To jest dopiero zdzierstwo i jakoś na to nie "psioczycie"? Ogarnijcie sie kazdy moze wyceniac swoje rzeczy na ile mu sie podoba a Wam nic do tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 09:47  
Cytuj
jezeli ludzie sa gotowi placic w stalowej 1000 zlotch odstepnego do dlaczego ich nie rznac? placa tyle na wlasne zyczenie.
btw stalowa to strasznie jakas zjebana, wypizdow az piszczy, praktycznie kazdy z moich znajomych ktory tu przejezdzal mowil ze smutno mu sie robilo :], a ceny wszystkiego z kosmosu, mieszkania drozsze, zywnosc drozsza, uslugi drozsze, malo tego nic tu nie ma, wystarczy przejchac sie niz w strone kielc, warszawy badz lublina, jest taniej, na 300m2 plytek miedzy stalowa a ostrowcem swietokrzyskim 5000 zlotych roznicy.
mieszkanie warszawa bemowo, oddane 2010, 48m + 12m tarasu za szyba, + balkon, 4 pietra, winda, 2 miejsca w garazu podziemnym, wykonczone na wysoki polysk, 15 minut do centrum, 3 minuty do obwodnicy, 200m do nitki tramwajowej, 200m do stacji przyszlej metra, osiedle grodzone z monitoringiem i ochroną, 1200 zlotych odstepnego
tak to wyglada Obrazek

jezeli gargamel pisze ze ma z mieszkania po 1000 do reki w stalowej to troche przezabawnie brzmi porownujac jakikolwiek standard zarowno okolicy jak i samych mieszkan :] ale wolno mu, jak sa kretyni niech placa

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 17:58  
Cytuj
Nikt nikomu nie broni kupić mieszkania i wynajmować po takiej cenie jaka mu się podoba, po prostu tak jak ktoś napisał, właściel ustala cenę i jesli ma możliwosc wynajęcia za 1000 zł to nie wynajmnie go za połowe mniej, z wiadomych względów.Sam szukam mieszkania i ceny są zbyt wygórowane no ale niestety... kredyt w banku odpada więc szukam dalej. Nie ma co psioczyć jeden na drugiego.Warszawą, Krakowem, Kielcami, Lublinem czy Poznaniem to Stalowa nigdy nie była i nie będzie więc i cen nie ma co porównywać ;)

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 21:12  
Cytuj
Reiker - pięknie napisane, bardzo dobre podsumowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
w nagrodę właściciel/domu wypowiada umowę, wymyślając jakieś durne powody


To jeszcze ma podawać powód wywalenia kogoś z WŁASNEGO mieszkania ? sciana Może podanie pisać, by ten łaskawie zechciał się wynieść ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 21:25  
Cytuj
Nie no wiesz, najlepiej wynając komuś za tysiaka kawalerkę w stanie ruiny, poczekać jak wyremontuje i go wywalić bez podania przyczyny, no w końcu to Twoje nie? Żenada, przez takich ludzi w STW na pewno lepiej nie będzie, jak każdy patrzy żeby drugiego wykorzystać.
Ok, bierz ile chcesz za mieszkanie, ale szanuj tego komu wynajmujesz bo nie wynajmujesz psom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 21:28  
Cytuj
znalazłem fajną ofertę:

Wynajme Dom o powierzchni 100 m2 w mijescowsci Obojna/ k Agatówki. Dobra lokalizacja, dojazd do Stalowej Woli zajmuje 10 minut. W domu zostaly wymienione okna, drzwi, instalacja wod-kan i piec centarlnego ogrzewania. Bardzo niskie koszty utrzymania. Cena 600 zł + media. 15 845 04 86

600 + media to okazja jakich mało. i jeszcze za 100 metrową chawirę.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
Nie no wiesz, najlepiej wynając komuś za tysiaka kawalerkę w stanie ruiny, poczekać jak wyremontuje i go wywalić bez podania przyczyny, no w końcu to Twoje nie? Żenada, przez takich ludzi w STW na pewno lepiej nie będzie, jak każdy patrzy żeby drugiego wykorzystać.
Ok, bierz ile chcesz za mieszkanie, ale szanuj tego komu wynajmujesz bo nie wynajmujesz psom.


A powiedz mi od kiedy wynajmujacy czyli lokator remontuje mieszkanie ktore wynajmuje? Bo ja pierwsze slysze o takich bajerach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
No ale co sie mozna spodziewac po wielowsi umiech


CYTAT
No bo qrwa przeniesli mnie z pracy a ze zarobki lepsze jak w kielcach bo wiesz jak przenosza na zadupie to rekompensata musi byc nie? ;)


Z tym ciężko się zgodzić. Skoro wracasz to w tej wielowsi jest mimo wszystko lepiej niż w tym qrwi dole Kielcach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Nie no wiesz, najlepiej wynając komuś za tysiaka kawalerkę w stanie ruiny, poczekać jak wyremontuje i go wywalić bez podania przyczyny, no w końcu to Twoje nie? Żenada, przez takich ludzi w STW na pewno lepiej nie będzie, jak każdy patrzy żeby drugiego wykorzystać.
Ok, bierz ile chcesz za mieszkanie, ale szanuj tego komu wynajmujesz bo nie wynajmujesz psom.


CYTAT
A powiedz mi od kiedy wynajmujacy czyli lokator remontuje mieszkanie ktore wynajmuje? Bo ja pierwsze slysze o takich bajerach.


Nie chodzi o kapitalny remont, ale zrobionie z ruiny czegoś zdatnego do użytku umiech Znam takie przypadki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2012r. 23:00  
Cytuj
CYTAT

Nie chodzi o kapitalny remont, ale zrobionie z ruiny czegoś zdatnego do użytku umiech Znam takie przypadki umiech


A ja znam przypadki zupełnie odmienne czyli, że to lokatorzy robią ruinę z całkiem przyzwoitego mieszkania.Sama tego doświadczyłam i zupełnie inaczej podchodzę do nowych lokatorów.Człowiek chciał być w porządku to zamiast zarobić na tym mieszkaniu to straciłam kupę kasy i nerwów.Za pierwszym razem wyremontowane i całkowicie wyposażone mieszkanie wynajęłam za 200 zł odstępnego.Nie kontrolowałam lokatora, bo płacił regularnie więc nie chciałam go nachodzić.Po roku czasu z mieszkania została ruina.Meble połamane, dywany poplamione a w małym pokoju wdeptane w dywan gumy do żucia.Okna do wymiany, bo popsute wszystkie mechanizmy okien uchylnych.Parkiet czarny, nie wiem co było na nim wylewane...Nie wspomnę o syfie jaki po nim został i nie zapłaconych rachunkach za ostatnie trzy miesiące, bo tyle w umowie wynosił okres wypowiedzenia najmu.
Czyli szybko licząc zarobiłam 2400 złotych( z czego 8,5 % to zapłacony podatek) a remont, wymiana okien i uregulowanie zaległości kosztowało mnie ok.10 000 zł.Przy czym kaucji wzięłam 500 zł.
Więc nie dziwi mnie to, że ceny najmu są takie a nie inne.Ja też już nigdy nie wynajmę tak tanio mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 11:19  
Cytuj
Reiker: śmieszny jesteś z tym swoim ambiwalentnym podejściem smiech2
Może dasz Kasandrze dobrą radę, która ustrzeże ją przed tym co opisała, może jakieś relatywnie tanie panaceum ?

Z jednej strony jedziesz pseudo bogackich, którzy strzygą lamerów, a z drugiej pseudo biznesmenów, którzy wynajmują te mieszkania sciana (kompleksy?)

Reiker, do Twojej wiadomości, nie jestem hieną ale daleko mi do bycia filantropem chytry

Polecam strzeżone osiedla w Kraku i Wawce gdzie czynsz jest tańszy i lokalizacja o niebo lepsza. Rzekomo w ch*j wyższe zarobki, GROS pracy i życie jakie taniutkie ! ok

ifeelgood: 1200zł odstępnego - całkiem w przorządku..a orientujesz się może ile wychodzi za rachunki na te marne 48m2 ?
Bo wydaje mi się ,że ze 2 x więcej niż za moje 70m2 chytry dodatkowo w pakiecie ochrona z wolontariatu, mają własne kotłownie, pełna wspólnota mieszkaniowa, własny wywóz śmieci, kolektory słoneczne na dachach...wysoki połysk. Zapomniałeś o tym dodać.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 12:13  
Cytuj
Kiedyś wynajmowali, teraz okupują

Elżbieta Jaromi wynajęła 57-metrowe mieszkanie w Radymnie małżeństwu B. Gdy chciała je odzyskać, lokatorzy wymienili zamki w drzwiach i przestali opłacać rachunki! Konflikt trwa ponad pół roku. Mieszkanie jest coraz bardziej zadłużone, odcięto w nim już prąd i gaz.

A tu link do strony interwencji można oglądnąc sobie.

http://www.inter(...)#1305845

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 12:14  
Cytuj
Najlepiej wg większości z Was tutaj właściciel a ja do takich należę oddał za darmo tylko za czynsz by nie musiał dopłacać do tego ze posiada mieszkanie a cieszył się ze ktoś wynajmuje i nie musi utrzymywać pustostanu bo w danym momencie ma wolną nieruchomość.
Podobnie jest z lokalami użytkowymi pod działalność gospodarcza sami złodzieje i zdziercy. Czy ktoś Was zmusza do wynajęcia mieszkania 48-50m2 za 800-1000 zł odstępnego + opłaty. NIE a skoro jest klient który za to płaci i mu pasuje to znaczy ze my właściciele jesteśmy BE bo tyle bierzemy a powinniśmy dać za czynsz lub z odstępnym za 50 zł zapomnijcie mimo ze to STW tak nigdy niegdzie nie było i nie będzie i nikt nie będzie właścicielowi narzucał co za ile i jak robi z swoja własnością . A te argumenty ze to jest bez podatku to chyba pseudo właściciel dzisiaj wynajmuje nieruchomość w cenach jak napisałem wyżej bez płacenia podatku i ryzykuje .
Rozumiem wszystko ze młodzi nie maja kasy na najem i cha tanio w zadupiu typu STW ale na dzień dzisiejszy jest klient i płaci i będzie przez najbliższe 3 lata wiec nie wiem dlaczego nie zarabiać .
Wszystkich lamentujących zapraszam po kredyty do banku zainwestowanie w mieszkanie w STW skoro jest tak super i wzięcie na siebie ryzyka dobrej koniunktury ze rata wpadnie z najmu i jeszcze zysk będzie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 12:34  
Cytuj
Wynająłem swoje mieszkanie firmie za 5 tys. a dla siebie wynająłem inne sporo mniejsze za 500 zł odstępnego i nie mam jakoś z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 13:03  
Cytuj
Za wynajem mieszkania można wziąć maksymalnie tyle,ile jest ktoś gotów dać.
Takie są prawa rynku.ok
Osobiście nie jestem fundacją dobroczynną i mogę sobie zażyczyć za wynajem ile zechcę.
Jeśli komuś taka kwota nie pasuje,niech idzie tam gdzie taniej.
NIKT nie ma obowiązku wynajmowania lokalu ode mnie!
Dlaczego właściciela mieszkania nazywać z tego powodu złodziejem?
To też może być sposób zarabiania na życie.
A gdybym produkował kiełbasę i za kilogram wyceniłbym ją na 100 zł.
to potencjalny nabywca może popukać się w czoło i kupić u kogoś innego za 10 zł.
Na tym rynku(wynajem), też jest konkurencja,chociaż nie taka jak u producentów kiełbas.
Podaż i popyt...good
To nie ceny wynajmu są zbyt wysokie.To nasze zarobki są zbyt niskie.
Nie wiń właściciela mieszkania ,że "śpiewa" 1000 zł. a ty zarabiasz 1300.sciana
Obwiniaj właściciela firmy w której pracujesz,nawet możesz zwalać to na rząd,ale zrzuć chociaż trochę winy na siebie.
Dlaczego?Bo mogłeś mieć lepiej płatną pracę.Nie ustawiłeś się w życiu-trudno.placze
Widocznie miałeś pecha,może przez lenistwo(nie chciało się np.uczyć aby zdobyć lepszy zawód), a może "Bóg tak chciał"?
Nie każdego Stwórca kocha ,a więc dlaczego ja, jako właściciel ,mam to za Niego robić? chytry
Nie mam obowiązku wynajmować mieszkanie np.za 100 zł. a nie za 1000, tylko dlatego aby zasłużyć na miano altruisty.
Z czegoś też muszę utrzymać rodzinę...
Jeśli opuszczę cenę najmu do 1/10,to nikt na wieść o tym, nie będzie mi sprzedawał np.kiełbasy, też 10 razy taniej.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 14:06  
Cytuj
Ludzie wynajmujcie sobie za ile chcecie :] Tylko dziwne, że ceny w StW są takie same jak w Krakowie czy Warszawie. Stalowowolskim właścicielom się w głowie powaliło i się nachapać nie mogą :] i nie podchodzą realnie do sprawy.

Ktoś wam może zniszczyć mieszkanie nawet jak mu zaśpiewacie 1000 zł odstępnego i te 12tys za rok też może być za mało na remont.


Ale już wiemy, że syrena jest bogata i gardzi tymi co zarabiają ~1000 zł Gratuluje postawy smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 17:27  
Cytuj
Widzisz ew62cia jak ty sama nie wiesz co i o czym piszesz. Wcześniej pisałaś, że po studiach teraz, że cie z pracy przenoszą.ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 09:51  
Cytuj
CYTAT

ifeelgood: 1200zł odstępnego - całkiem w przorządku..a orientujesz się może ile wychodzi za rachunki na te marne 48m2 ?
Bo wydaje mi się ,że ze 2 x więcej niż za moje 70m2 chytry dodatkowo w pakiecie ochrona z wolontariatu, mają własne kotłownie, pełna wspólnota mieszkaniowa, własny wywóz śmieci, kolektory słoneczne na dachach...wysoki połysk. Zapomniałeś o tym dodać.

czynsz 540-580 ktores z tych, internet 30mbit+telefon+kablowka - 100, pozostale ~200, tam jak pisałem 60m za szyba ;-)

btw. dla mnie mozecie brac i 2000 jak ktos zaplaci, napisalem co napisalem bo jestem autentycznie zdziwiony wysokoscia odstepnego w tej dziurze :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:48  
Cytuj
Dał mi ten temat do myślenia, a mianowicie sama będę miała mieszkanie (3 pokoje) do wynajęcia świeżo po remoncie ,fakt mało umeblowane ,i czytając jestem w szoku ile w naszej Stalowce wołają za wynajem :szok: może trzeba pomyśleć o przetargu co

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 19:20  
Cytuj
ja nie wiem gdzie wy wynajmujecie ale ja wynajmuje mieszkanie i nie biore 1000zl, ale moze powinnam, a co do lokatorow to tez jest ciezko bo pozniewaz 3 kolejnych lokatorow pod rzad dalo mi do myslenia i nie ocenia sie ludzi po wygladzie naprawde ale sasiedzi przez nich mnie chwilowo nie lubili i nie da sie zabezpieczyc przez zniszczeniami a takie zdarzaja sie czesto, a i lokatorzy czasami tez sa za barzo wymagajacy, chcieliby miec wszystko od mebli po sztucce i za malutka cena, ale narazie (odpukac) lokatorow mam sprawdzonych...pozdrawiam lokatorow i wlascicieli bo kazdy ma swpje racje, a za 1000zl dstepnego sama bym nie wynajela ;))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Ludzie wynajmujcie sobie za ile chcecie :] Tylko dziwne, że ceny w StW są takie same jak w Krakowie czy Warszawie. Stalowowolskim właścicielom się w głowie powaliło i się nachapać nie mogą :] i nie podchodzą realnie do sprawy.

Ktoś wam może zniszczyć mieszkanie nawet jak mu zaśpiewacie 1000 zł odstępnego i te 12tys za rok też może być za mało na remont.

D

Madzik gdybym wzięła 1000 zł odstępnego to mimo zniszczeń byłabym 2 tysiące do przodu a nie 8 w plecy...


Prawda jest taka, że mieszkań gdzie ktoś woła 1000 zł odstępnego jest naprawdę niewiele ale non stop się ogłaszają bo pewnie popyt na nie niewielki.Tańsze mieszkania rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.Ja po swoich perypetiach z pierwszym lokatorem nawet nie dawałam ogłoszenia tylko popytałam wśród znajomych czy mają kogoś chętnego kogo mogliby mi polecić.I teraz nie mogę narzekać na nowego lokatora, który znalazł się bardzo szybko mimo, że podniosłam kwotę odstępnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »