NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:44  
Cytuj
Brama nr 3 HSW. Wszyscy mieszkańcy miasta i okolic powinni jechać do Rzeszowa. Ja jadę choć nie pracuję w Hucie, ale wiem że jak rząd nie zmieni swojej decyzji odnośnie prądu i innych spraw ważnych dla naszego regionu to niestety nie będzie pracy i płacy. Poupadają wszystkie zakłady i firmy w regionie.
NIE BĘDZIE ZA CO ŻYĆ. NĘDZA będzie nas tylko rozpieszczać.
WSZYSCY NA RZESZÓW !!! a jak nie pomoże to do WARSZAWY.
TA SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA dla nas mieszkańców I JEŻELI MY SIĘ NIE UPOMNIMY -to niestety znikniemy z mapy Polski.
stalowowolanin.:szok:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:58  
Cytuj
Jeszcze raz podkreślam - to już nie są żarty. Na razie niewiele osób odczuwa kryzys w kieszeni, ale za chwilę on nastąpi. Już pracownicy ZZM sie dowiedzieli: http://www.tvn24(...)osc.html
Jedziemy do Rzeszowa!!! neutralny

 
 
 
 
~~N.P.
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Brama nr 3 HSW. Wszyscy mieszkańcy miasta i okolic powinni jechać do Rzeszowa. Ja jadę choć nie pracuję w Hucie, ale wiem że jak rząd nie zmieni swojej decyzji odnośnie prądu i innych spraw ważnych dla naszego regionu to niestety nie będzie pracy i płacy. Poupadają wszystkie zakłady i firmy w regionie.
NIE BĘDZIE ZA CO ŻYĆ. NĘDZA będzie nas tylko rozpieszczać.
WSZYSCY NA RZESZÓW !!! a jak nie pomoże to do WARSZAWY.
TA SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA dla nas mieszkańców I JEŻELI MY SIĘ NIE UPOMNIMY -to niestety znikniemy z mapy Polski.
stalowowolanin.:szok:


Wszyscy na Rzeszow!!
To juz nie sa zarty, tu chodzi o "byc albo nie byc" naszego miasteczka. Nie podkladajmy sie, trzeba walczyc!

 
 
 
 
~~stalowiak 78
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:01  
Cytuj
Spalić wieś Rzeszów, z ziemią zrównać !!!
Warszawe tyż !!!! boks

 
 
 
 
~~N.P.
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Spalić wieś Rzeszów, z ziemią zrównać !!!
Warszawe tyż !!!! boks


Bez glupich zartow prosze

 
 
 
 
~~zkssssss
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
ale czemu do rzeszowa??????????co to zmieni?????
do Warszawy trzeba sie udać!!!!!!

 
 
 
 
~~robotnik
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:17  
Cytuj
chopy, na Rzeszów !!!

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:19  
Cytuj
Trzeba zacząć od wojewody i szarpnąć urzędem. Ale nie wiele dni dzieli wyjazd do Rzeszowa a wyjazd do Warszawy. Trzeba działać szybko bo już niestety czasu nie ma.

 
 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:40  
Cytuj
Ile jest wstępnie osób na wyjazd i ile autokarów ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
Ile jest wstępnie osób na wyjazd i ile autokarów ??

Ponad 60 autobusów

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:43  
Cytuj
Słyszałem że jedzie 50 autokarów. Jak się nie wcisnę to jadę swoim autem. Jakby coś to będę się tam kręcił i mogę kogoś zabrać.

 
 
 
 
~~Stalówka
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:57  
Cytuj
Chętnie się zabiorę w Nisku 1000-lecia. Jak ktoś jest zainteresowany wyjazdem to dajcie znać.

 
 
 
 
~~lkjklj
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 22:08  
Cytuj
Sorry, nie ma kasy a jedzie 60 autokarow? Zamiast pracowac to jedziecie na "czyjs" koszt protestowac przed urzedem goscia, ktory bezposrednio nic nie moze zrobic... to musi odniesc skutek - np. przewodniczacy zwiazku bedzie w telewizji.

 
 
 
 
~~miły pan
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 22:21  
Cytuj
a kiedy ta wycieczka??

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Sorry, nie ma kasy a jedzie 60 autokarow? Zamiast pracowac to jedziecie na \"czyjs\" koszt protestowac przed urzedem goscia, ktory bezposrednio nic nie moze zrobic... to musi odniesc skutek - np. przewodniczacy zwiazku bedzie w telewizji.


Przepraszam ale jesteś śmieszny:
wyjazd do Rzeszowa będzie mnie kosztował 50 zł , wyjazd do warszawy 100zł (swoim autem) razem 150zł - mam 35 lat i pracuję w prywatnej firmie - czy 150zł wydane jak stracę pracę coś mi ulży?? hmm zapłacę część pieniędzy za mieszkanie a za wszystkie inne rachunki nie zapłacę nic. Powiem rodzinie że w tym miesiącu muszą żebrać u sąsiada o kromkę z masłem i herbatę. Za chwilę przywita mnie komornik z asystą policji i wyprosi grzecznie z mieszkania. Oczywiście dostanę lokal zastępczy w perszingu. OK Nie mam dalej pracy bo nie ma u kogo robić. Zaczynam kraść w sklepach. Po kilku razach udanych wpadam. Dostaje w zawiasach. Po kolejnych wyczynach idę siedzieć. Rodzina zrozpaczona, zaczyna się życie, picie i przetrwanie. Dzieci patrzą i się uczą. CZY TEGO CWANIAKU CHCESZ OD ŻYCIA??

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 22:57  
Cytuj
To musi być powtórka roku 80-tego lub 89 a nie jakieś pojedyncze protesty. Cały obecny establishment polityczny, który rządził po 1989 roku należy przepędzić. Zmienić system w państwie z parlamentarno-gabinetowego na prezydencki lub kanclerski i dopiero może coś zacznie się poprawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehehe
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:04  
Cytuj
jak wyjedziecie to bedzie nam smutno;)) nikt w miejscie nie zostanie , wtedy zrobie zakupy w tesco bo beda pustki, chyba ze TESCO tez jedzie strajowac TIRAMIsmiech2smiech2

 
 
 
 
~~ehhhh
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:07  
Cytuj
Ludzie co Wam da wyjazd do Rzeszowa ? W czym Wam Rzeszów zawinił czy Warszawa ? Nie tylko Wam jednym się w Polsce źle dzieje. Padaja jedna firma po drugiej ! Czy to wina rządu, PiS, PO czy SLD ? Nie ! Oczywiście śiatowy krysys jest przyczyną kłopotów ale wina leży też tutaj u nas w Stalowej Woli. Jaki był sens tworzenia tworu typu ZZM, który jest częścią lini produkcyjnej HSW S.A. i na był nią zorientowany. Dlaczego związki walczyły jak lwy o miejsca pracy w strukturze zatrudnienia, która nie miała racji bytu. Teraz Was ciągną do Rzeszowa. Po co ? Prawda będzie brutalna. Kupa osób wyleci na zbity pysk, a związkowcy dalej utrzymają swoje stołki. Przykro mi to stwierdzić ale jesteście ofiarą tego systemu. Demonstracja powinna być ale nie w Rzeszowie tylko na ul. Kwiatkowskiego 1. Na upadłość musiał sie zgodzić właściel czyli kto - HSW S.A. I wszystko jasne.

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:15  
Cytuj
Szkoda słów na ludzi bez mózgów lub małolatów bez przyszłości.
Każde działanie w obronie swoim, miasta jest zauważalne przez media i w ten sposób prawny można wywierać presje na rząd. Powiem jeszcze w inny sposób - jeśli rada miasta i powiatu zauważyła ten problem to znaczy że to nie są już żarty. Każdy myślący w tym mieście i okolicach zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji w jakiej Stalowa Wola i okolice się znalazły. Grozi nam katastrofa gospodarcza !!!! Inne rejony polski maja "mocnych" parlamentazystów i sobie w jakiś sposób poradzą a my niestety mamy takich jakich możemy mieć. Bez urazy ale słabo to wygląda na tle innych regionów. Brak siły przebicia.
Ale zawsze tak było. Tak wiec musimy ilością i siłą wymóc zwrócenie uwagi na nasz region. Polska to nie Warszawa i Śląsk to też PODKARPACIE!!!!

 
 
 
 
~~ljlkj
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
Przepraszam ale jesteś śmieszny:
wyjazd do Rzeszowa będzie mnie kosztował 50 zł , wyjazd do warszawy 100zł (swoim autem) razem 150zł - mam 35 lat i pracuję w prywatnej firmie - czy 150zł wydane jak stracę pracę coś mi ulży?? hmm zapłacę część pieniędzy za mieszkanie a za wszystkie inne rachunki nie zapłacę nic. Powiem rodzinie że w tym miesiącu muszą żebrać u sąsiada o kromkę z masłem i herbatę. Za chwilę przywita mnie komornik z asystą policji i wyprosi grzecznie z mieszkania. Oczywiście dostanę lokal zastępczy w perszingu. OK Nie mam dalej pracy bo nie ma u kogo robić. Zaczynam kraść w sklepach. Po kilku razach udanych wpadam. Dostaje w zawiasach. Po kolejnych wyczynach idę siedzieć. Rodzina zrozpaczona, zaczyna się życie, picie i przetrwanie. Dzieci patrzą i się uczą. CZY TEGO CWANIAKU CHCESZ OD ŻYCIA??


Czyli 150 zeta to taka mala kasa, ze nie warto sie starac, dodatkowo to ze zaklad pracy straci to tez niewazne - w koncu stac nas na kolejny dzien wolny od pracy...

 
 
 
 
~~lkjklj
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
To musi być powtórka roku 80-tego lub 89 a nie jakieś pojedyncze protesty. Cały obecny establishment polityczny, który rządził po 1989 roku należy przepędzić. Zmienić system w państwie z parlamentarno-gabinetowego na prezydencki lub kanclerski i dopiero może coś zacznie się poprawiać.


Jak tam w Niemczech? Czy ty przypadkiem nie jestes podobny do zwiazkowcow? Sprawa ciebie juz nie dotyczy, jestes ustawiony a starasz sie ludziom "pomoc" pielegnujac obecny chory system - gdzie zwiazkowcy opieraja sie naturalnym zjawiskom typu jak nikt nie kupuje to sie nie zarabia - sadzicie, ze rzucajac petardami w budynki administracji publicznej da sie zlatwic wszystko... nawet wyciagnac kase od innych.

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
Ludzie co Wam da wyjazd do Rzeszowa ? W czym Wam Rzeszów zawinił czy Warszawa ? Nie tylko Wam jednym się w Polsce źle dzieje. Padaja jedna firma po drugiej ! Czy to wina rządu, PiS, PO czy SLD ? Nie ! Oczywiście śiatowy krysys jest przyczyną kłopotów ale wina leży też tutaj u nas w Stalowej Woli. Jaki był sens tworzenia tworu typu ZZM, który jest częścią lini produkcyjnej HSW S.A. i na był nią zorientowany. Dlaczego związki walczyły jak lwy o miejsca pracy w strukturze zatrudnienia, która nie miała racji bytu. Teraz Was ciągną do Rzeszowa. Po co ? Prawda będzie brutalna. Kupa osób wyleci na zbity pysk, a związkowcy dalej utrzymają swoje stołki. Przykro mi to stwierdzić ale jesteście ofiarą tego systemu. Demonstracja powinna być ale nie w Rzeszowie tylko na ul. Kwiatkowskiego 1. Na upadłość musiał sie zgodzić właściel czyli kto - HSW S.A. I wszystko jasne.


TA TA RATA Co tak psioczysz gościu. Może merytorycznie.
Na początek w czym problem?? - w tym że prąd skoczył o 40% - nie zauważasz tego?? a wszyscy to mówią !!! Oczywiście kryzys światowy tylko to pogłębił.

\"Jaki był sens tworzenia tworu typu ZZM, który jest częścią lini produkcyjnej HSW S.A. i na był nią zorientowany.\" - odpowiadam a taki żeby duża liczba miejsc pracy LUDZI została uratowana.

\"Prawda będzie brutalna. Kupa osób wyleci na zbity pysk, a związkowcy dalej utrzymają swoje stołki.\" - odpowiadam ciekawe co by ci ludzie którzy zostali zwolnieni powiedzieli prosto w twarz ?? Pewnie byś wylądował w krematorium na śląsku bo rodzina by cie nie poznała. A związkowcy jak nie będą mieli członków to związek przestanie istnieć !!! A tak poza tym to ci ludzie dobrze się znają na przepisach pracowniczych i prowadzenia firm o czym tobie w głowie się nie mieści!!! Ale pyskować to potrafisz co nie jest trudne.

 
 
 
 
~~llkj
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:43  
Cytuj
No wlasnie, bo jak tlum jest zly, to tlum zabija! Zrozum to! To nie zwolnienie jednego pracownika! Tu odpowiedzialnosc grupowa nie ma zastosowania! Jak jest nas wielu to mozemy spokojnie zerowac na reszcie spoleczenstwa!

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:47  
Cytuj
Czyli 150 zeta to taka mala kasa, ze nie warto sie starac, dodatkowo to ze zaklad pracy straci to tez niewazne - w koncu stac nas na kolejny dzien wolny od pracy...


Człowieku Zakład ZZM (niedługo HSW) już upada - proponują ludziom 4 a nawet 3 dniowy tydzień pracy. Nie ma zamówień i nie ma pracy !!! 35% załogi ma pracę a reszta wynocha.
O czym ty piszesz???
Niestety świadomość ludzi jest \"bezcenna\".

 
 
 
 
~~obywatel
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 23:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ile jest wstępnie osób na wyjazd i ile autokarów ??

Ponad 60 autobusów


taaa, k***a, jedźcie protestować podczas gdy normalni i prawi obywatele tacy jak ja cały dzień będą tyrać zdegustowany
do tego założę się że dla większości "protestujących" ten wyjazd to jest okazja aby mieć gratisowy dzień urlopu tudzież ochlać się na wyjeździe zaklopotany

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »