NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
No wlasnie, bo jak tlum jest zly, to tlum zabija! Zrozum to! To nie zwolnienie jednego pracownika! Tu odpowiedzialnosc grupowa nie ma zastosowania! Jak jest nas wielu to mozemy spokojnie zerowac na reszcie spoleczenstwa!


Nie mogę się zgodzić z tym twierdzeniem. Po pierwsze, ucząc się od górników, stoczniowców, nauczycielach i skończywszy na lekarzach - każda z tych grup osiągnęła zamierzony cel w swoich protestach ogólnopolskich (przynajmniej większość postulatów).
Po drugie o jakim żerowaniu my tu mówimy ?? Bo można mówić tylko o żerowaniu instytucji państwowych z budżetu. Wszystkie wymienione wyżej grupy zawodowe dostały pieniądze z budżetu państwa, czyli z naszych podatków. A HSW i ZZM dostały coś z budżetu państwa ?? Jakoś nie słyszałem ?? Może mnie oświecisz.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~profesor j. pol
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
temat: Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,


stalowolanin wieśniaku, jak już chcesz tak bardzo podburzać ludzi do buntu to naucz się chociaż poprawnej polszczyzny - po polsku temat postu będzie: Wyjazd do Rzeszowa, 5 lutego godz. 7.30 !!!!!!!!!,

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
temat: Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,


stalowolanin wieśniaku, jak już chcesz tak bardzo podburzać ludzi do buntu to naucz się chociaż poprawnej polszczyzny - po polsku temat postu będzie: Wyjazd do Rzeszowa, 5 lutego godz. 7.30 !!!!!!!!!,



Dlaczego zmieniasz nicka ?? Brakuje argumentów?? Nie buntuję tylko próbuje zainteresowanym naświetlić bardzo obrazowo temat żeby nie błądzili w ciemnoscichytry

 
 
 
 
~~profesor j. pol
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:25  
Cytuj
nie zmieniłem nicka - pomyliłeś się.
jestem nauczycielem języka polskiego i drażni mnie jak ktoś mający aspiracje przywódcze kaleczy język polski placze

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:37  
Cytuj
CYTAT
nie zmieniłem nicka - pomyliłeś się.
jestem nauczycielem języka polskiego i drażni mnie jak ktoś mający aspiracje przywódcze kaleczy język polski placze


Tak więc niestety z racji wzburzenia emocjonalnego w pospiechu wpisałem luty zamiast lutego. Ale myślę że większość (po za gronem pedagogicznym) nie wprowadziłem w błąd podając błędny miesiąc manifestacji w Rzeszowie. Za błędny miesiąc bardzo przepraszam.
A tak na marginesie to nie czuje się i nie zamierzam być jakimś przywódcą. Moja intencja tylko ogranicza się do uzmysłowienia i przedstawienia wagi tych podjętych działań. Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji w jakiej miasto Stalowa Wola się znalazło. Ale chciałbym się mylić i żyć spokojnie i dostatnie.

 
 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 01:43  
Cytuj
CYTAT


stalowolanin wieśniaku, jak już chcesz tak bardzo podburzać ludzi do buntu to naucz się chociaż poprawnej polszczyzny


jeżeli jest z Ciebie taki nauczyciel to dlaczego bezprawnie nazywasz siebie profesorem hehe a po drugie profesor ma na tyle obycia i dystansu do siebie że potrafi sie inaczej wyrażać ...
baranie umiech

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~profesór
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 06:23  
Cytuj
CYTAT

jeżeli jest z Ciebie taki nauczyciel to dlaczego bezprawnie nazywasz siebie profesorem hehe a po drugie profesor ma na tyle obycia i dystansu do siebie że potrafi sie inaczej wyrażać ...
baranie umiech


studęt sam jesteś baran, jażem profesór wienc mi tó nie podskakój bo dwujke w indeks wpisze ot co

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

studęt sam jesteś baran, jażem profesór wienc mi tó nie podskakój bo dwujke w indeks wpisze ot co




A mnie możesz profku w pompkę cmoknąć bo już absolwentem jestem mlotek
PS na profesora to trzeba zasłużyć good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 09:18  
Cytuj
CYTAT

studęt sam jesteś baran, jażem profesór wienc mi tó nie podskakój bo dwujke w indeks wpisze ot co


wiesz gdzie ja mam Twoją 2 z polskiego? hehe daleko...!! smiech2

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 11:13  
Cytuj
Zaciekawiły mnie dwa wpisy z forum onetu. Przeczytajcie i zastanówcie się.


Gdby zamiast "nocnej zmiany",dokonano glebokich reform i dekomunizacji sytemu
Dziasiaj ciagle mielibysmy polskie banki,przemysl,majatek Narodowy,nie byloby korupcji a komunisci od 16 lat na smietniku i w Strzelcach.A Polska w czolowce poteg gospodarczych Europy!!! Problem w tym ,ze PRL nigdy nie zostal zreformowany,rozliczony,zlustrowany czy zdekomunizowany.Karta PRL nigdy nie zostala zamknieta ,dla POzoru zmieniono tylko nazwe z PRL na III RP i PRL ciagle leci w "nowym" opakowaniu! Reformy zostaly zatrzymane podczas "nocnej zmiany" w 1992 roku na zawsze. POtem wrocili starzy nietykalni komunisci,kapusie,tajne sluzby sowieckie i zydokomuna, a wraz z nimi totalna korupcja,gigantyczne przekrety,mafia.Efekty widac golym okiem,kilkanascie milionow Polakow tula sie po swiecie za chlebem i praca,koczujac pod mostami i na lawkach w parku.Polscy absolwenci,inzynierowie,magistrowie zrywaja fasolke i truskawki pod Londynem i Berlinem u baora i farmera! Polski majatek Narodowy i polskie banki totalnie zrabowane,przejete przez oligarchie,przemysl sprzedany obcym za lapowki.Zdradziecko skolonizowali Polske obcym kapitale! Obecnie POlska jest gospodarka narobna bez wlasnego kapitalu,zyski wychodza za granice! Na ludzkiej krzywdzie i korupcji, podobnie jak w dzikiej Rosji wyrosla pazerna ,panujaca nam obecnie oligarchia, z dwoma paszportami w kieszeni,na wszelki wypadek. I wreszcie klasyczny przyklad ciaglosci PRLu to to,ze krwawe zbiry z PZPR i SB ,pobieraja duzo wyzsze emerytury niz pensje nauczycieli czy pielegniarek z 20 letnim stazem! Dlaczego ktos ciagle, usilnie chroni czerwonych zbrodniarzy i kapusiow.

~fizyk , 04.02.2009 09:17

http://biznes.onet.pl/1,12,11,53167083,142817012,6103403,0,forum2.html


Emigracja w UK: Polacy - 1,1 mln osób, Czesi - 6 tys. (słownie: sześć tysięcy).
Dane z 2007 (Wikipedia). Przy okazji dziękujemy rządzącym po 1989 za doprowadzenie do sytuacji, w ktorej dla wielu ludzi jedynym wyjściem była emigracja. Wielu z nich już nigdy nie wróci do kraju przodków.

~uważny obserwator , 04.02.2009 11:00

http://biznes.onet.pl/1,12,11,53171062,142826648,6103403,0,forum2.html



I to

http://www.nautilus.org.pl/?i=1680

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:02  
Cytuj
Musze zgodzic sie z oryginalnym. Najlepszym rozwiazaniem byloby rozpedzenie tych pseudo politykow, ktorzy dbaja o swoj kraj. Mam dopiero 23 lata i niechce emigrowac w poszukiwaniu pracy. Wiem wiem kryzysu niema. Miejsce tych nierobow (gdybym ja tak pracowal jak poslowie, to by mnie szef z roboty wywalil) powinni zajac ludzie mlodzi. Ktos mi powie, ze mlodzi nie maja doswiadczenia, ale ja dziekuje za doswiadczenie obecnej ekipy, ktora rzadzi od 1990 zamieniajac sie jedynie stolkami.
Jestem ciekaw czy po wykupieniu ZZM, przez kogos za marne grosze, nie okaze sie po paru latach, ze zaklda jest wart grube miliony tak jak juz to mialo miejsce w naszym miescie.

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:27  
Cytuj
niestety ale takie są polskie realia. gdybyśmy po 89' rozgonili komuchów tj. zrobili to np. Czesi było by w Polsce zupełnie inaczej, a dziś co możemy zrobić? powiedzcie od czego mielibyśmy zaczynać?

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 31 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 12:34  
Cytuj
Niestety od poczatku. Czasem lepiej zbudowac cos od podstaw niz poprawaic stare. Rozgonc to towarzystwo wzajemnej adroacji. Czesi potrafili to zrobic na poczatku przemian, a unas zlodzieje dogadali sie z bandytami i mamy to co jest.

Jeśli kłócisz się z idiotą, najprawdopodobniej on robi właśnie to samo...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 16:38  
Cytuj
przypominam o wyjeździe

 
 
 
 
~~Megi
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 16:53  
Cytuj
Po co ten wyjazd! Związkowców na taczkach wywieź za to że przespali rok 2008.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 17:02  
Cytuj
hute zprywatyzowac cała zwiazki wywalic
A WY GŁUPOLE JEDZIECIE DO RZESZOWA PO TO ŻEBY RZĄD DAŁ KASĘ NA TYCH WASZYCH PSEUDOPREZESÓW I ŻEBY ZWIĄZKI DALEJ WAS W CIULA ROBIŁY
jak długo jeszcze jeden pracownik fizyczny bedzie pracował na 10 pseudoumysłowych

 
 
 
 
~~Apo
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 17:46  
Cytuj
A po powrocie referendum odwołujące i wybory prezydenta miasta. Miało być miasto na dobrej drodze i fajne pomysły, a są podwyżki, bezrobocie, zwolnienia, młodzi ludzie uciekają ze Stalowej Woli. Tak dalej być nie może.

 
 
 
 
~~jadę na protest
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
przypominam o wyjeździe


ile wódki brać do autobusu? bo jedni mówią 0,5 litra inni że 1 litr ? potluczony

 
 
 
 
~~eloraper
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
przypominam o wyjeździe


ile wódki brać do autobusu? bo jedni mówią 0,5 litra inni że 1 litr ? potluczony


pół litra na łeb plus pół litra dla organizatorów za wjazd do autokaru cool

 
 
 
 
~~chop z Niska
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 20:10  
Cytuj
CYTAT

pół litra na łeb plus pół litra dla organizatorów za wjazd do autokaru cool


a jo myśloł co litre wziąść, a to jedno pół litry na drogę do tam, drugie pół na powrót z Rzeszowa, a w takim razie to 3 połówki trza wziąść jak jeszcze dla organizatorów potluczony

 
 
 
 
~~Gutek
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 07:54  
Cytuj
41 autokarow ;p

 
 
 
 
~~lena
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:00  
Cytuj
no to pojechali... umiech

 
 
 
 
~~rere
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:47  
Cytuj
Pojechali............
41 autokarów i pare aut.
Pod barami nie mieli takiego ruchu od lat niektórych do autbusu wnosili.
Fajny ten strajk tylko brakowało Grilla.
Czekamy na warszawe

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:09  
Cytuj
wlasnie ogladalem na tvp 1 z rzeszowa ha xDD panowie byli na tym protescie ladnie na bani

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 15:45  
Cytuj
Konkretnie dali w dupę tym rządzącym!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »