NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wyjazd do Rzeszowa, 5 luty godz. 7.30 !!!!!!!!!,
~~xxx
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj
jak sie udał wyjazd ??? Podobno Rzeszów olał was na maxagood No ale tylu zajebanych w stalowej to dawno nie widziałem. Ciekawe ilu z nich pamięta gdzie była???co

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 16:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~uczestnik
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
41 autokarow ;p


nie 41 tylko 64 - byłem i liczyłem uśmiech

 
 
 
 
~~robotnik
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
jak sie udał wyjazd ??? Podobno Rzeszów olał was na maxagood No ale tylu zajebanych w stalowej to dawno nie widziałem. Ciekawe ilu z nich pamięta gdzie była???co


święta racja, wstyd Panowie.
Daliście w Rzeszowie czadu - dobrze, ale przewracać się na ulicach w Stalowej to już WSTYD !!!
Po 15 wracałem z roboty i palców u rąk i nóg by brakło na zliczenie ww. nawalonych leżących na ulicach placze

 
 
 
 
~~jk jk
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~Komisariat 63
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
jak sie udał wyjazd ??? Podobno Rzeszów olał was na maxagood No ale tylu zajebanych w stalowej to dawno nie widziałem. Ciekawe ilu z nich pamięta gdzie była???co


Było trochę hałasu, demonstracje środowiska zorganizowały z czasem. Setka ludzi przyszła, mieli swoje powody, nie puścił was burmistrz, kurwa, nawet pod schody!

 
 
 
 
~~robotnik
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 21:07  
Cytuj
pokazalim się w Rzeszowie, teraz pora do WARSZAWY jechać, kiedy wyjazd ?

 
 
 
 
~~odp.
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 21:17  
Cytuj
za ponad 10 dni jak Tusek nie zainteresuje się zrujnowaniem przez oligarchów po Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
jak sie udał wyjazd ??? Podobno Rzeszów olał was na maxagood No ale tylu zajebanych w stalowej to dawno nie widziałem. Ciekawe ilu z nich pamięta gdzie była???co



Oto cały wizerunek wielkiej Huty i jej pracowników!!! Banda nierobów i leśnych Pijaczków!!! 10% pracujących w tym zakładzie jest normalna a resztę było widać na ulicach Stalowej zaklopotany

 
 
 
 
~~Marko
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 17:02  
Cytuj
O manifestacji związkowcy mówili od kilkunastu dni. Musieli ją zgłosić w Urzędzie Miasta. Wojewoda Karapyta musiał więc znać jej termin.Urlop w tym czasie to tylko wymówka. A pani Chomycz się nie wystraszyła. Brawo!

 
 
 
 
~~tommy
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 17:10  
Cytuj
Co wspólnego ma minister finansów z Mikołajczykiem facet będzie uciekał do Anglii... za parę dni. Właściwie można się zastanawiać już kto będzie następnym ministrem finansów... będą łapanki na ulicach warszawki (raz, dwa, trzy... ministrem finansów będziesz ty). Za parę tygodni notowania statystyczne PO będą poniżej progu wyborczego.

 
 
 
 
~~lkklj
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 17:33  
Cytuj
Wlasnie, Platforma upada! Zrobimy to co zwiazkowcy umieja najlepiej, czyli poczekamy na siedzac na du*&#ach, az bedzie lepiej... i tak czekamy... czekamy.

 
 
 
 
~~tak było
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:59  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=pzJ1yCAPouU manifestacja Stalowej Woli i regionu

 
 
 
 
~~kloss
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 09:19  
Cytuj
no tak, podwyzka dla p-OSŁÓW

 
 
 
 
~~kloss
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 09:27  
Cytuj
http://www.tvp.info/news.html?directory=2788&news=875212 myslicie ze u nas jest inaczej??? przydalby sie u nas taki gosc moze troszke porzadku by zrobil
ok

 
 
 
 
~~Maćko
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 10:09  
Cytuj
Bo obama ma klasę i jako lewicowiec wie że z ludzką tragedią nie ma żartów, a po z Tuskami na czele wmawia ludziom że nie ma żadnego kryzysu i nie będzie reagował na ludzki dramat bo jeszcze maklerzy się dowiedzą żę jest tragicznie i słupki w sondażach spadną mu na łep to poziomu podprogowego. Tacy ludzie rządzą Polską.

 
 
 
 
~~stalowowolanie
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 12:19  
Cytuj
Stalowa Wola jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Nie damy się rozprzedać na nędzne srebrniki Judaszom z Warszawy http://www.youtu(...)riidQ7uo

 
 
 
 
~~dziękujemy
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 14:27  
Cytuj
-brawo, brawo tak trzymać - krzyczeli do manifestatnów przechodnie i kierowcy samochodów, którzy znaleźli się na trasie przemarszu.

W odpowiedzi slyszeli okrzyki -chodźcie z nami, chodźcie z nami!!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 14:29  
Cytuj
Kochani, nie może być tak, aby garstka bankierów i posiadaczy mediów dyktowała światu warunki. Pora brać sprawy w swoje ręce, jak powiedział Wałęsa i pogonić establishment polityczny rządzący nami od 1989 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:09  
Cytuj
Gosciu chwalisz sie, ze wyjechales na stale do Niemiec i teraz chcesz rewolucje w Polsce organizowac? Ty chyba z ksiezyca spadles. Nie jest idealnie, ale chcesz zeby ludzie rzucili wszystko, pojechali do warszawy rozwalic sejm i co dalej? No co? Ty bedziesz rzadzil lepiej? Juz wystawiles nas wszystkich - Polakow - do wiatru. Niby trudno podburzasz ludzi a przyjdzie co do czego to sam uciekasz.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
Gosciu chwalisz sie, ze wyjechales na stale do Niemiec i teraz chcesz rewolucje w Polsce organizowac? Ty chyba z ksiezyca spadles. Nie jest idealnie, ale chcesz zeby ludzie rzucili wszystko, pojechali do warszawy rozwalic sejm i co dalej? No co? Ty bedziesz rzadzil lepiej? Juz wystawiles nas wszystkich - Polakow - do wiatru. Niby trudno podburzasz ludzi a przyjdzie co do czego to sam uciekasz.



Rewolucja sama się zrobi, bez mojej pomocy. Wszyscy nie wyjadą, a ci którzy pozostaną, muszą godnie żyć. Eksperyment liberalny się nie sprawdził. Pytasz, czy ja bym rządził lepiej? Z całą pewnością. Polsce jest potrzebny mąż stanu o silnej ręce, coś jak Putin w Rosji, czy Piłsudski przed wojną. Należy zmienić system polityczny z obecnego parlamentarno gabinetowego na prezydencki lub kanclerski. Eksperyment pod nazwą III RP bankrutuje. Dlatego ojców takiej Polski należy pogonić raz na zawsze od władzy, tak jak się zabrania SBkom, czy ludziom współpracującym z nimi, zajmowania stanowisk państwowych, jeśli złożą fałszywe oświadczenie lustracyjne.
Nie jest idealnie, jak sam piszesz i chcesz, by naród trwał nadal w tym marazmie, bo nie da się lepiej? Da się. Ale to wymaga zmian rewolucyjnych, czyli systemowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~do wyżej
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:22  
Cytuj
Prawdziwy oryginalny . Gościu, czy to ty jesteś tym klakierem PISU wcześniej AWSu który zrównał z ziemią polską gospodarkę a teraz pouczasz nas Polaków żebyśmy z powrotem zamienili jednych czyli PO na drugich z PISu. Przecież oni już rządzili i to tragicznie dla Polski z 90 miliardową dziurą budżetową Bauca i rozłożoną gospodarką kraju na łopatki. Proszę Ciebie, nie pouczaj nas z zagranicy jak mamy tutaj żyć, bo sam z tąd uciekłeś jak szczur z tonącego okrętu.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:29  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy oryginalny . Gościu, czy to ty jesteś tym klakierem PISU wcześniej AWSu który zrównał z ziemią polską gospodarkę a teraz pouczasz nas Polaków żebyśmy z powrotem zamienili jednych czyli PO na drugich z PISu. Przecież oni już rządzili i to tragicznie dla Polski z 90 miliardową dziurą budżetową Bauca i rozłożoną gospodarką kraju na łopatki. Proszę Ciebie, nie pouczaj nas z zagranicy jak mamy tutaj żyć, bo sam z tąd uciekłeś jak szczur z tonącego okrętu.



AWS? Nigdy nie popierałem tej matki PO. Co to znaczy nie pouczaj? Nie wolno wyrażać swojej opinii o aktualnej sytuacji w kraju? Pewnie marzy się zamordyzm i zamykanie za poglądy, co?
Ja wyrażam opinię przy pomocy Internetu, gorzej jak naród zacznie wyrażać opinię o obecnej sytuacji za pomocą kamieni i innych przedmiotów, nie zawsze bezpiecznych. Polak jest cierpliwy do czasu. Jak zacznie być głodny, wtedy cierpliwość się skończy.

PS. Ja nigdzie "z tąd" nie uciekałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~northern petrol
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Rewolucja sama się zrobi, bez mojej pomocy.


Czasami sobie tak mysle, ze prawdziwy moze miec racje. Moze po prostu trzeba zrobic marsz gwiazdzisty na Warszawe, podobnie jak w Italii w 1922, caly rzad, sejm i senat rozgonic. Na czele panstwa postawic JEDNEGO czlowieka i bedzie git.

 
 
 
 
~~Rafaelo
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:43  
Cytuj
Niedługo pojedziemy do Warszawy na wielki protest to pogonami na cztery wiatry tych złodziei z PiS i PO.

 
 
 
 
~~lkjklj
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 17:06  
Cytuj
No juz przeciez "czlowiek stalowej woli" juz rzadzil - krzaklewski...

 
 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »