NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Zmiana softu w telefonie - gdzie ?,
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 20:41  
Cytuj
Gdzie w Stalowej zmienię soft w Samsung Galaxy ? Kogo polecacie, a kogo omijać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 20:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 20:56  
Cytuj
1. jaki galaxy?
2. na jaki soft?
3. można samemu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 22:24  
Cytuj
Jesli galaxy to android . Pytanie tylko ktory to galaxy i co masz na mysli piszac..zmiane softu ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 17:20  
Cytuj
Jest to telefon galaxy s III. Najbardzej by mnie interesował numer telefonu do kogoś biegłego w tych sprawach lub miejsce w Stalowej Woli kto sie tym zajmuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 21:44  
Cytuj
Domyslam sie ze chcesz zrootowac telefon tak ? Bo SG III działa pod najnowszym androidem wiec do softu nie ma sie co czepiac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 22:18  
Cytuj
problem jest taki w galaxy s3 ,ze nie pokazuje mi histori połaczeń danego pojdyńczego numeru tak jak to miałem starszym galaxy I900.Dla tego chciałem wgrać starsze oprogramowanie aby telefon był jak stary funkcjonalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 22:30  
Cytuj
Moze wystarczy pobawic sie ustawieniami ??? Albo poprostu wgrac odpowiednia apliakcje a google play . na ta chwile nie powiem Ci jaka bo nie wiem ale jak znajde cos odpowieniego to napisze .
Bo naprawde nie ma sensu pozbywania sie dobrego softu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 22:42  
Cytuj
Też bym nie chciał sie go pozbywac. Dałem nawet telefon bo jest na gwarancji do derwisu wgrali nowy soft ale hitoria danego numeru nie działa, jeśli chodzi o ustawienia to zrobiłem już chyba wszystko i nie da sie nic ustawic inaczej. Prawdopodobnie ten soft tak ma.A czy mozna wgrać jakaś aplikacje aby hitoria była pełniejsza nie mam pojecia jak coś ciekawego znajdziesz daj mi znać bo jestem załamany tym problem. telefon jest super ale w moim przypadku jak duzo dzwonie i oddzwaniam pisze esemesy ta funkcja to podstawa.Dodam tyle ,ze historia wogóle połączeń to jest tylko nie ma histori pojedyńczego numeru czy było na niego dzonione ,czy on dzonił,czy wysyłany był na niego smsm itd.. Nie tylko ja mam ten problem warto klikna tutaj http://forum(...)-237144/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 23:52  
Cytuj
wgrywając customowy soft tracisz gwarancję, pozostaje tylko najnowszy od samsunga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 00:27  
Cytuj
co się stanie jak wgram do s3 soft s2? czy wszystko bedzie działać jakie sa tego minusy? A i co to jest ten customowy soft?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 00:51  
Cytuj
Costomowy soft to znaczy ze wgrasz zmieniony soft który ma rozne nie dostepne opcje w zwyklym sofcie ( tak zwany root telefonu ) . Moim zdaniem przy tak nowoczesnym telefonie nie ma najmniejszego sensu rootowac telefonu .

Wgraj sobie ta apliakcje i sprawdz czy spelnai Towje wymagania

https://play.(...)ne&hl=pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 01:23  
Cytuj
Mariusz zainstalowałem to co podałeś juz jest o niebo lepiej ciekawę czy sa gdzies jeszcze jakies takie nowsze i ciekawsze aplikacje jak bys coś znalazł to daj znać ale dzieki za to co dałes.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 10:16  
Cytuj
Dokładnie, szukaj dialerów, launcherów itp. (sorki, średnio się na tym znam, mogę mylić definicje). Możesz bez ingerencji w oprogramowanie zmienić całkowicie wygląd, ale i funkcjonalność takich elementów jak smsy, listy kontaktów, listy połączeń itp. W mojej Spicy nie ma łatwego dostępu do grup kontaktów, w zasadzie nie ma żadnego. Po zmianie na jakiś bodajże Go Launcher EX, w nowym wyglądzie pojawiły się po prostu ikonki z grupami kontaktów i ta funkcjonalność działała idealnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
co się stanie jak wgram do s3 soft s2? czy wszystko bedzie działać jakie sa tego minusy? A i co to jest ten customowy soft?


lepiej tego nie robić bo padnie bootloader i wtedy już telefon nie ruszy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 14:26  
Cytuj
Zawsze mozna wgrac od nowa oryginalny soft bez problemu . Tylko ze w tedy ju gwarancje moze szlak trafic .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 10:16  
Cytuj
To jeszcze jedno pytanie gdzie w stalowej znajdują sie firmy zakłady zajmujące sie telefonami komórkowymi czyli serwisem itd..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »