NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
------------------------,
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 09:58  
Cytuj
-----------------------------------

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 09:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 10:57  
Cytuj
Ja napisze inaczej, kogo zdecydowanie nie polecam!

Słynnego Chmurę - partacza, krętacza i naciągacza, a w dodatku gbura. Zwrócić mu uwagi nie można nawet w słusznej sprawie. Umówi się na wymianę okien- jest pare dni później.

U niego grunt to wykasować klienta, reszta już się nie liczy.
Dziwie się tylko że w dobie takiej konkurencji, tacy idioci jeszcze funkcjonują.

PS. żeby nie było- Miałam z nim wątpliwą przyjemność "współpracy"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 21:43  
Cytuj
ja raczej szukam opinii jaki montaż lepszy, bo firma już raczej wybrana i sprawdzona

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 21:56  
Cytuj
Ja napisze tak laszki laszkami dobry i popularny sposób ale do tego po dwa kołki ościeżnicowe z obu stron i okno nie do ruszenia. (ostatnio zajmuje sie tym zawodowo wiec troche na ten temat wiem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 09:21  
Cytuj
Ja polecam z czystym sumieniem Firmę POLDOM Józef Nowak, pełen profesjonalizm, fachowiec pierwsza klasa.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 11:29  
Cytuj
Hej mogę ci polecic konkretną ekpę wstawiała u mnie okna solidnie z oknami w porzadku nic się nie dzieje.698-093-304

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 13:00  
Cytuj
Czy wy umiecie czytać?? pyta się o sposób montażu a nie o firmę.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 15:33  
Cytuj
Aż konto założyłam bo już drażnić mnie zaczyna permanentna krypto-promocja produktów i usług lub portalu Pana "WILGNEGO", który to jest właśnie właścicielem portalu o charakterystyce budowlanej i zarazem pracownikiem firmy którą to tak goraco poleca przy każdej możliwej okazji.

Ja za to polecam przestudiowanie historii wpisów na forum tego użytkownika celem rozjaśnienia sytuacji.

Jeżeli ktoś nieudolnie sprzedaje i mierzy to ratuje się właśnie takimi sposobami....

Zapominają niektórzy w jakim celu takie fora są stworzone...W dużej mierze nieuczciwi "pseudo-handlowcy" chwaląc swoje a oczerniając czyjeś produkty łudzą się że w ten sposób podniosą sobie sprzedaż... A jeżeli oczernia kogoś to znaczy że tak naprawdę boi się go...

Forum nie powinno być miejscem które ma mieć wpływ na wybór fachowca, firmy czy to jakiejś usługi. Powinniśmy się kierować poleceniem kogoś sprawdzonego i najlepiej obejrzeć produkt lub finalny efekt usługi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia Panie Pawle B.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 23:09  
Cytuj
Jak to jest że po zaledwnie kilku godzinach zmienia się treść postu rozpoczynającego temat na forum...Który ewidentnie jest kryptoreklamą.... Wystarczyło że udowodniłam że ktoś kłamie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »