NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ekspres ciśnieniowy,
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 12:26  
Cytuj
Mam zamiar zakupić tylko nie wiem jaki umiech jakies propozycje?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 12:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 13:58  
Cytuj
Nie znam się, ale mogę Ci pojecić Pana który na pewno podpowie co i jak. Sklep znajduje się za mrówką po prawej stronie, zaraz za skrętem do tej mieszalni betonu( nie pamiętam nazwy ). Kupuję tak kawy i widzałem też ekspresy. Sklep nazywa się chyba kawy włoskie czy coś takiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 16:14  
Cytuj
saeco philips umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 18:55  
Cytuj
Kicia, a jaką kasę na to przeznaczasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
Nie znam się, ale mogę Ci pojecić Pana który na pewno podpowie co i jak. Sklep znajduje się za mrówką po prawej stronie, zaraz za skrętem do tej mieszalni betonu( nie pamiętam nazwy ). Kupuję tak kawy i widzałem też ekspresy. Sklep nazywa się chyba kawy włoskie czy coś takiego.

Firma nazywa sie BsCaffe - http://www.bscaffe.pl/
Towar sprowadzają z Włoch - potężny wybór i bardzo dobra obsługa - możliwośc degustacji na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 22:13  
Cytuj
Oni oferują sprzęt dla kawiarni a nie domu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 22:32  
Cytuj
delonghi

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2012r. 01:11  
Cytuj
Zdecydowanie Jura - http://www.strau(...)_use.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 09:36  
Cytuj
kajuscenowo to tak od 2 do 2 i pół tysiąca raczej nie więcej bo to wkońcu do celów domowych a nie kawiarni.
Zastanawiałam się nad DeLonghi ECAM 23.420SB, albo nawet tańszy model również DeLonghi bo z tego co czytam opinię to nawet już za 1600 zł mozna kupić tej marki dobry ekspres ciężko się zdecydować umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 27 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 10:16  
Cytuj
Mnie urzekła cena i wyświetlacz z bajerkami w Zelmer Torrido Z013. Troche nawet poczytałem na forach. Do użytku domowego, dla mniej wymagających, robiących 2-3 kawy dziennie, pomyślałem zakup świąteczny w sam raz. Widziałem nawet w małych pubach takie więc myśle nie jest zły. Z sentymentu do rzeszowskiej (kiedyś) firmy wyszukałem dobre oferty przez sklepy www, zakupiłem i co...?

Pierwszy ekspres na dzień dobry ine chodził wiec oddany i zakupiony taki sam następny. Pomyślałem że miałem pecha umiech
Był kupiony na odległość więc udało się odejść od umowy zakupu bez podania przyczyny do 10dni- wg. ustawy. Inaczej tylko naprawa bo juz kupiony umiech

Drugi przeszedł przez niespełna rok 3 naprawy w autoryzowanym serwisie bo odwala mu przeciętnie raz na tydzień i wycieka niszcząc meble. To już chyba nie pech a skutek nieudolności serwisu lub myśli i produkcji chińskiej(bez urazy dla LG_HSW).

Przy okazji 2 zgłoszenia usterki/wady, zrugania serwisu z samego Zelmera za napuchnięty od wycieków blat kuchenny, w zadośćuczynieniu otrzymałem dużą patelnię Zelmer (kosztuje taka ze 100).
Tu też był mały problem, bo mam wadę wzroku -0,5 więc co jak co ale jajowatość od okręgu odróżnie umiech chyba spadła z kontenerem w transporcie. Dałem sobie więc upust i za to umiech

Obecnie jako że upływa okres gwarancji (i tu uwaga bo jak sprzęt na FV to gwarancja tylko rok!!- chore ale nie jesteśmy wg. definicji klientami) ekspres udało mi się po wcześniejszym uzgodnieniu zwrócić do sprzedawcy i odejść od umowy sprzedaży (FV)- za niezgodność towaru z umową. Zakładam że jako użytkownicy (bo wiem już że nie klienci)ni emamy pełnić funkcji strażników ekspresu).

Reasumując. Sprzęt nawet ładny, poręczny, tani, za to indonezja jakaś w produkcji, paty konstrukcyjne i serwis pożal się boże.

Przed ewentualnym zakupem zastanówcie się lepiej i zwróćcie uwagę na wady serwisu!

Mnie chwilowo pozostaje przeprosić się z "kawiarką" ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 11:48  
Cytuj
Ja polecam Philips Saeco świetny do użytku domowego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 12:56  
Cytuj
Nivona. Używam ekspresu tej firmy od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. 2 tys. zł powinno starczyć na zakup. Ostatecznie wybierzesz sama, ale jako użytkownik i smakosz kawy mogę Ci poradzić aby:
- wybrać ekspres z młynkiem, bo świeżo zmielona kawa ma zupełnie inny aromat
- unikać ekspresów na gotowe "naboje" i wkłady. Są droższe w eksploatacji a kawa jest mniej aromatyczna
- nie zachwycać się bajeranckimi wyświetlaczami - bo to nie od nich zależy smak kawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
kajuscenowo to tak od 2 do 2 i pół tysiąca raczej nie więcej bo to wkońcu do celów domowych a nie kawiarni.
Zastanawiałam się nad DeLonghi ECAM 23.420SB, albo nawet tańszy model również DeLonghi bo z tego co czytam opinię to nawet już za 1600 zł mozna kupić tej marki dobry ekspres ciężko się zdecydować umiech


Solidnie wykonane, łatwe w czyszczeniu - myślę, że będziesz zadowolona.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 13:50  
Cytuj
również polecam sklep o którym wcześniej mowa.

a ekspresy to KRUPS umiech

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 18:12  
Cytuj
AEG

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »