NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
TV naziemna cyfrowa ile odbieracie kanałów?, bezpłatna tv naziemna
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
na Malcach odbiera 15


Bo pewnie antena skierowana na Kielce. Ci co mają możliwość odbioru 3 multipleksów mają anteny ustawione na Rzeszów/Krosno Sucha Góra.
Z Kielc więcej kanałów puszczą prawd. w czerwcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 12:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 14:17  
Cytuj

A mam do was pytanie (tzn do tych ktorzy sie naprawde znaja, a nie do tych sie sie "znaja"). Znalazlem na allegro cos takeigo http://alleg(...)412.html . I moje pytanie brzmi tak. Jak myslicie, czy ta antenka, ktora tam jest dolaczona wystarczy na odbior kanalow. Oczywiscie dodam, ze korzystalbym z tego w lublinie, bo ostatnimi czasy czesto tam bywam a nie mam tam TV.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 14:32  
Cytuj
Tommi za te same pieniądze kupisz w Kauflandzie i nie płacisz kosztów przesyłki,a i z reklamacją w razie czego nie będzie problemów.Znajdziesz to urządzenie w zamkniętej szklanej gablocie za biurem obsługi klijenta.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Tommi za te same pieniądze kupisz w Kauflandzie i nie płacisz kosztów przesyłki,a i z reklamacją w razie czego nie będzie problemów.Znajdziesz to urządzenie w zamkniętej szklanej gablocie za biurem obsługi klijenta.

Z kosztami wysylki nie byloby problemu, bo ta aukcja jest z lublina a jestem w lublinie. Chodzi mi tylko czy ta dolaczona antenka dalaby rade czy przydaloby sie cos troche wiekszego.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 15:00  
Cytuj
CYTAT

Z kosztami wysylki nie byloby problemu, bo ta aukcja jest z lublina a jestem w lublinie. Chodzi mi tylko czy ta dolaczona antenka dalaby rade czy przydaloby sie cos troche wiekszego.[/justify]


Myślę że w Lublinie taka antenka powinna sobie dać radę. Jak nie, to zawsze możesz sobie zrobić antenę z koncentryka i kawałka druta umiech
Edit:
Od centrum Lublina do nadajnika na Piaskach jest około 25 km. Aktualnie Mux1 i Mux2 nadawany jest z mocą 100 kW także spokojnie da radę taka antenka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 18:08  
Cytuj
W Stalowej Woli bez problemu powinno się odbierać MUX 3 z Rzeszowa. Na forum emitela piszą, że łapią na szkieletczyźnie to tym bardziej w Stalowej Woli.
A tak w ogóle to musicie poczekać do lipca z MUXem 3 dedykowanym dla tamtych terenów (Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Leżajsk). Wtedy zostaną uruchomione nadajniki w Leżajsku i Tarnobrzegu na 26 kanale. Odbiór będzie możliwy na antenie pokojowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 11:20  
Cytuj
Florku,
a na jakim kanale można zobaczyć Twój spektakularny The Gumowa Moszna Show??? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »