NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet cyfrowy polsat, Inernet cyfrowy polsat
Posty: 2
Dołączył: 9 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 10:48  
Cytuj
Witam Czy ma ktos inernet z cyfrowego polsatu?? Czy opłaca sie go kupic i czy 4gb to duzo czy malo na korzystanie z internetu na miesiac?? Prosze doradzcie!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 10:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 15:56  
Cytuj
To bardzo malo.
Co najmiej 12gb bo inaczej internet,bo inaczej nawet zapomnij o graniu online czy pobieraniu czegokolwiek.
I na koniec miesiaca transferowa susza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 21:23  
Cytuj
4 Gb to jeden film miniHD albo 5 filmów divix

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2012r. 22:12  
Cytuj
A po co wymieniać ile filmów możemy ściągnąć. Ja ze znajomym przez 10 min testowaliśmy internet z Polsatu próbując wchodzić na jakieś stronki. Okazało się że zasięg bardzo marny (testowaliśmy w mniejszej miejscowości koło Niska) więc żadna ze stronek się dobrze nie załadowała. Programik pokazał że wykorzystaliśmy 4MB (jedna setna twojego miesięcznego transferu). Sam sobie odpowiedz czy 4GB to dużo jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 09:13  
Cytuj
posiadam orange fri dom nie zacina nie wiesza sie strony w miare smigaja wada to ograniczenie 3Gb za 50 zł w tym 20 zł przelewaja na tel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 12:11  
Cytuj
orange jest do bani... sory ale nie podoba mi sie ich polityka no chyba,ze reklamy z sercem i rozumiem ;). Co do cyfrowego polsatu to oni teraz połączyli się z plusem (jeden właściciel) i w związku z tym mają całkiem niezłe łącze i zasięg... Pytasz czy 4GB to duż...ehh to zależy od tego co chcesz robić na kompie, bo jeśli zamierzasz cały czas grać i ściągać filmy to transferu może nie starczyć..

Pozdrawiam, Farciara. Nie żałować niczego - to początek wszelkiej wiedzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 12:24  
Cytuj
ja mam blueconnect 7gb i starcza mi spokojnie na cały miesiąc, w nocy mam ściąganie bez limitujezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 13:01  
Cytuj
Po 1-wsze żaden mobilny internet na dzień dzisiejszy nie dorówna stacjonarnemu(ograniczenie w ilości pobieranych /wysyłanych danych) .
Po 2-gie jak już musisz mieć internet a nie masz możliwości podłączenia stacjonarnego to zastanów się jak będziesz z niego korzystał (przeglądanie stron ,poczta ,słuchanie muzyki czy chcesz "zdzierać" co popadnie) bo ceny zaczynają się już od 15zł/miesiąc za 1Gb, chociaż jest możliwość np . kupić kartę orange bez abonamentu z 6Gb z ważnością konta 12 miesięcy za ~35 zł.
A wracając do tematu nie wiem jak polshmat chodzi ale ja jako dodatkowy mobilny używam orange i t-mobile i jak dla mnie spisują się dobrze.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 12:28  
Cytuj
rogerst w pełni się zgadzam z punktem 1 i 2 Twojej wypowiedzi ale mam jedno małe pytanie jak Ci się sprawuje tmobile? Masz zasięg wszystko dobrze chodzi? Nie wiesza się?

Pozdrawiam, Farciara. Nie żałować niczego - to początek wszelkiej wiedzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 13:43  
Cytuj
Jak pisałem używam mobilnego jako dodatkowy i jak na razie nie zauważyłem jakiś niedogodności .Z tym ,że korzystam wtedy tylko do przeglądania, poczty lub ściągnięcia małych plików i w tym przypadku nie mam zastrzeżeń.Nie wiem jak to się spisuje jako główny gdyż nie używałem tego jako substytut stacjonarnego.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »