NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Kutrki a la ZARA w Stalowej Woli,
Posty: 15
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 18:34  
Cytuj
Drogie Panie, Wiecie czy u nas w mieście jest sklep z ciuchami a la Zara? Chodzi mi głównie o kurtkę taka jak na zdjęciu. Wiem ze na Allegro jest ich pełno , ale wczoraj jedna dostałam i okazało się ze to straszny szajs, jakaś podróba i to bardzo kiepskiej jakości, która odeśle z powrotem. Wiem ze oryginalna ZARA kosztuje ok 400zl, ale wiem ze są w sklepach podróbki niezłej jakości. Może któraś z Was widziała gdzieś taką?
Z góry dziękuje.

http://alleg(...)243.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 19:32  
Cytuj
Podobne do nich są w City Parku, Yups czy tam teraz Ups sie to nazywa jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 07:47  
Cytuj
Tym powinna się zająć prokuratura.
Polecam zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa.
Wszelkie podróbki powinny być niszczone a osoby sprzedające takie rzeczy powinny być surowo karane, jeśli chodzi o osoby które kupują takie rzeczy też powinny być KARANE !!!
Po co kupować podróbki? Pokazać się ?
Chcesz nosić "znane" marki to sobie kup oryginale a nie podróbek szukasz. Za markę trzeba zapłacić, chyba, że trafisz na promocję w sklepie i kupisz markowe rzeczy po obniżonej cenie.
Odrazu widać, że nie masz własnego biznesu, bo jeśli ktoś okradałby Cię z Twoich produktów jawnie to ciekawe czy siedziałbyś bezczynnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 10:35  
Cytuj
buurek - popieram w 100%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 11:04  
Cytuj
buurek Ty chyba z PIS-u jestes co? Lec na Policje czym predzej niech pozamykaja 80% ludzi z Allegro. Potem razem z Jarkiem jedzcie aresztowac cale Chiny. Na jakim Ty swiecie zyjesz czlowieku? Jak Ci biznes nie idzie bo ludzie nie maja kasy na orginalne ciuchy to sie Tuskowi idz pozalic albo zmien prace.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 11:49  
Cytuj
Dobre towary się sprzedają same i same pracują na swoją markę. Gdyby jakiś towar był badziewiem to nikt by go nie chciał kupić a tym bardziej podrabiać.
Takich ludzi jak powinno się izolować. Jeśli chcesz kupić kurtkę to kup, jeśli chcesz żeby był tam napis to sobie napisz go ale nie podszywaj się pod kogoś innego. Ktoś sam zapracował w taki czy inny sposób na swoją markę i ceni sobie to.
Dziwi mnie jeszcze Twoje sprowadzanie rozmowy do tak niskiego ostatnio poziomu politycznego. Jak coś złego to albo PIS albo PO, kurcze ludzi dajcie spokój. Tusek jest beznadziejny a Kaczor powinien się leczyć, Palikot już nie wie czego się czepić, Miller to kołmuch, Waldi odszedł - świat idzie na zagładę, ale cytując ostatnio popularną reklamę - "nie bedzie koniec świata"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 17:59  
Cytuj
przejdz się jutro na "Czarniuszki" też mają te kurtki z Zary różne kolory
cool girl
po co przepłacać skoro są ciężkie czasy good

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 19:38  
Cytuj
o nieeeeeeeee sciana

jak nie stać mnie na coś oryginalnego, to kupuję tańszy zamiennik z innej firmy, a nie wpadam na genialny pomysł podróbek...
buty kupujesz w adidosie ?

i jeszcze ogłoszenie na forum ...:szok:

no tak, potem w stalowej polata taka w kurtce i będzie szpan na zarę...

pozdrawiam goraco i już nie mogę doczekać się widoku tej kurtki na mieście ! ( chyba że to akcja typowo przed świętami żeby do kościoła zdąrzyć w niej pójść na lansik )

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 19:49  
Cytuj
A nie lepiej polecieć na weekend do Barcelony za 50 złoty i tam sobie kupić kurtkę za równowartość 100 złoty ? W Polsce taka sama kosztuje minimum 600 zl ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
50 złoty
100 złoty


A co to za waluta 50 złoty ?

M: 2 złote
D: 2 złotych
C: 2 złotym
B: 2 złote
N: 2 złotymi
M: 2 złotych
W: 2 złote !

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 20:58  
Cytuj
Przecież na tej kurtce nie widać żadnego znaczka Zary tylko wygląda tak samo. Cwaniakujecie tu żeby nie kupować podróbek a do samochodu jakie części kupujecie orginalne? czy jedziecie na tańszych zamiennikach? i co jak się w aucie coś spieprz... to też do ASO jedziecie. Jak was nie stać na orginalne części to zasówajcie piechotą.
Kurtka warta pewnie ze 100zł a znaczek zary 300zł a podróbki teraz lepsze od orginału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 21:24  
Cytuj
Po 1 zależy co kto uważa za podróbkę dokładnie przedstawia to przykład z częściami zamiennymi do sam.I to wg mnie nie jest podróbka .Podróbka to jest wtedy kiedy ktoś inny zrobi to podszywając się pod producenta i sprzedaje pod jego szyldem i to powinno być stanowczo karane.A jeżeli ktoś skopiuje i zamieści pod swoim szyldem lub bez to jest substytut.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 21:38  
Cytuj
rogerest - zgadzam się się z Tobą.
kudlaj - przykład prawie dobry, z tym, że prawie w tym wypadku robi różnicę, o której rogerest powiedział.
bo co innego ZAMIENNIK a co innego PODRÓBKA

pozdrawiam

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 22:00  
Cytuj
jak chcesz miec cos "a la" za 20% ceny to nie dziw sie ze to szajs. No ale zeby blysnac w naszym miescie wydaje sie ze wystarczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 22:11  
Cytuj
Więc o to mi chodzi! Kurtka xxx wyglada tak jak kurtka Zary a nie ma metki Zary tylko inna więc to nie jest podróbka tylko substytut więc w czym macie problem.
Np tarcza hamulcowa orginalna wyglada tak samo jak jej substytut producenta xxx i wtedy jest ok. Ale jeżeli chodzi o ciuchy to już jest be?
Z tego co widze to cała stalowa kupuje orginalne ciuchy i wogóle wszystko orginalne tylko czemu w sobote na "czarnych" widac pół powiatu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 23:20  
Cytuj
Zamiennik i podróbka w rozumieniu prawa to zupełnie dwa różne produkty. "Zamiennik" produkowany jest na podstawie określonych procedur oraz prawa patentowego, natomiast "podróbka" wyłącznie na podstawie "widzimisię" jego producenta. "Zamiennik" to produkt sprawdzony i certyfikowany w każdym aspekcie (np. bezpieczeństwa), "podróbka" zaś w żadnym zakresie nie jest testowana i nie ma żadnych certyfikatów jakościowych, bezpieczeństwa.

Te kurtki to szajs i podróbka - nie kupuj gó*na.
Pzdr.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 146
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2012r. 23:41  
Cytuj
Co ty piszsz człowieku? każdy produkt czy to zamiennik czy "pdróbka" musi posiadac certyfikt jakości zgodny z normami UE. jeżli ma byc wprowadzony do obrotu wewnątrz wspólnotowego. Za co odpowiedzialny jest importer danego produktu. Wszystko musi miec certufikat CE. Tylko że to jest tylko w teorii.
W dniu dzisiejszym moge sprowadzić z Chin kontener tarcz hamulcowych lub kurtek które bedą miały takie oznaczenie CE a nie bedą spełniać żadnych norm i wszystko przejdzie ładnie przez urząd celny w Uk a potem pojedzie sobie do Polski. Siedze w tym po uszy i wiem co pisze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 03:38  
Cytuj
norma UE to nawet i teraz wykła krowa musi spełniać.
to już chodzi o zwykłą przyzwoitość +......
co innego por porównywać samochód którego wartość zaczyna się lekko mówiąc od 50 tysięcy zł. do kurtki za 400 i ich zamienników

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 21:54  
Cytuj
tarcza hamulcowa to nie kurtka. Kurtka wygladajaca jak zara nie bedaca zara mimo iz nie ma metki zara, ale ma ten sam kroj, kolor itp to najzyczajniejsza podroba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 22:09  
Cytuj
A tarcza hamulcowa wyglądająca jak oryginał będzie oryginałem ?

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 11 Sty 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 21:34  
Cytuj
Takie kurtki widziałam w sobotę na rynku u Turków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 11:40  
Cytuj
Dzieki wszystkim normalnym za konkretne odpowiedzi. Z idiotami dyskutowac nie bede, bo pewnie by mnie sprowadzili do swojego poziomu, a potem pokonali swoim doswiadczeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »