NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Ruch Narodowy - Stalowa Wola, społeczny ruch narodowo-demokratyczny
Posty: 40
Dołączył: 18 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie
Proszę poczytać Dmowskiego. \"upolitycznić\" znaczy, uświadomić, wyprowadzić z marazmu, tumiwisizmu, uaktywnić społecznie i zachęcić do samoorganizacji. Dać świadomość - zmusić do myślenia. Starać się wychować. Wówczas Sami wybiorą z pośród siebie odpowiednie osoby.
Okrągły Stół nie dał wyboru Społeczeństwu.
Cóż.. to nie jest łatwe ale konieczne.


Przede wszystkim (nie odbierz tego zle), ale nie piszemy czegos takiego, jak 'dokladnie' - to kalka z angielskiego 'exactly'. Piszemy - 'wlasnie' umiech

Co do reszty wypowiedzi - najprosciej rzecz ujmujac, niech za kierowanie panstwem i jego witalnymi sektorami zajma sie ludzie z wiedza i praktyka, ktorzy maja umiejetnosci, a nie potrafiacy tylko gadac i wyslugiwac sie innymi. Obecnie tak to wyglada i wygladalo duzo lat przed tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 16:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 00:37  
Cytuj
CYTAT
Przede wszystkim (nie odbierz tego zle), ale nie piszemy czegos takiego, jak \'dokladnie\' - to kalka z angielskiego \'exactly\'. Piszemy - \'wlasnie\' umiech

nieźle.. z tym

Ale istotne jest jaka idea nami kieruje
Ja wybrałem Narodową-Dempkrację.
Kiedyś sam śmiałem się z Wszechpolaków - To jesdnak jest całkiem duzy potencjał i to dobry potencjał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 07:34  
Cytuj
O co chodzi z tymi " blondynami o niebieskich oczach " ? Pytanie się nasuneło po przeczytaniu wywiadu z Marianem Kowalskim ( Obuz Narodowo Radykalny ) Czemu on ich nie lubi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
O co chodzi z tymi \" blondynami o niebieskich oczach \" ? Pytanie się nasuneło po przeczytaniu wywiadu z Marianem Kowalskim ( Obuz Narodowo Radykalny ) Czemu on ich nie lubi ?


a gdzie ten wywiad?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
O co chodzi z tymi \" blondynami o niebieskich oczach \" ? Pytanie się nasuneło po przeczytaniu wywiadu z Marianem Kowalskim ( Obuz Narodowo Radykalny ) Czemu on ich nie lubi ?


Ja sam nie wiem jak w ten RN będzie wyglądać.
Wiem jedno. Jeśli za kilka lat w Polsce nie nastąpią radykalne zmiany to staniemy się pokurczami Europy.
Już teraz dyma nas kto chce...

Otóż nie wiem, czy blondyni o niebieskich oczach czy bruneci o zielonych... Ale ten kraj trzeba oczyścić ... Ech brakuje nam władzy... a POLSKA byłaby za 20 lat silna.

po pierwsze:
Wyrównać emerytury do 1500. Zaoszczędzone pieniądze dać na dzieci i na polityke narodzin. PROSTE?
A po co PRL-owskim aparatczykom i leserom po 20 tysi na emeryturze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
O co chodzi z tymi \\\" blondynami o niebieskich oczach \\\" ? Pytanie się nasuneło po przeczytaniu wywiadu z Marianem Kowalskim ( Obuz Narodowo Radykalny ) Czemu on ich nie lubi ?


a gdzie ten wywiad?


Wywiad jest w ANGORZE, rzecznik tego ruchu mówi ze w swoje szeregi nie przyjmują " blądynów o niebieskich oczach "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 04:08  
Cytuj
ogladnijcie do konca chytry
http://www.youtu(...)eoRTaoUc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 04:11  
Cytuj
a jeszcze jedno ktos tu bez prawka jezdzi
http://www.youtu(...)jYVki0-s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 08:18  
Cytuj
Powiedzcie... dlaczego ludzie nie wierzą w swoje siły jako naród.
Dlaczego mają wszystko w DU*IE?

Moderowano przez: el.B...
Panowie jest opcja edytuj/zmień ... używajcie jej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 00:39  
Cytuj
CYTAT (.NET_4.0)
Otóż nie wiem, czy blondyni o niebieskich oczach czy bruneci o zielonych... Ale ten kraj trzeba oczyścić ... Ech brakuje nam władzy...


Wdepnąłem w temat czy jest spokój umiech ... i tak z ciekawości zapytam ... z czego lub kogo ten kraj tak chcesz oczyszczać ??:cwaniak:

Co do władzy ... pomijając że taki ruch w wolnej Polsce nigdy nie powinien być legalny ... to wspominając jego korzenie czy nie zaczynał od zamachu co (Eligiusz Niewiadomski to nie Wasz ziomek ?? ) ... może Smoleńsk to Wasza sprawka smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 02:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (.NET_4.0)
Otóż nie wiem, czy blondyni o niebieskich oczach czy bruneci o zielonych... Ale ten kraj trzeba oczyścić ... Ech brakuje nam władzy...


Wdepnąłem w temat czy jest spokój umiech ... i tak z ciekawości zapytam ... z czego lub kogo ten kraj tak chcesz oczyszczać ??:cwaniak:

Co do władzy ... pomijając że taki ruch w wolnej Polsce nigdy nie powinien być legalny ... to wspominając jego korzenie czy nie zaczynał od zamachu co (Eligiusz Niewiadomski to nie Wasz ziomek ?? ) ... może Smoleńsk to Wasza sprawka smiech2


nie chce mi się z takim gadaniem dyskutować
piszę w ramach relaksu
jak za 10-20 lat obudzisz się w biednej, wyludnionej i sprzedanej polsce to zrozumiesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 13:55  
Cytuj
Tak się składa,że wielu polityków czy duchownych głosiło czarną wizje przyszłości Polski.
Nie wnikał będę w sam sens ich wypowiedzi.Powiem jedynie tyle,że największym beneficjentem funduszy unijnych w Polsce jest...Kościół katolicki.jezyk
Najbardziej zagorzali przeciwnicy UE zasiadają teraz na stołkach opłacanych przez ...Unię.
Niby to krytykują UE,wyszydzają niekiedy,ale nie brzydzą się się brać srebrników w euro za bycie "judaszami".
Z drugiej strony przecież 29 srebrników to jeszcze nie zdrada.potluczony

Mam nadzieję, że w swoim czasie NET,kiedy dorwiesz się do władzy wyniesiony przez lud na populistycznych hasłach,nie dołączysz do tych naszych "patriotów"na unijnym garnuszku?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 16:53  
Cytuj
CYTAT

Mam nadzieję, że w swoim czasie NET,kiedy dorwiesz się do władzy wyniesiony przez lud na populistycznych hasłach,nie dołączysz do tych naszych \"patriotów\"na unijnym garnuszku?chytry


Bardzo mądra wypowiedź... nie to jak oluć księdza i POZAMIATANE. Tak przecież najłatwiej... wtedy atmosfera robi się klarowna.

2) Otóż UE jest nam niepotrzebna. Zabiera nam prawodastwo.
Jesteśmy jak barany, którymi trzeba rządzić.
Ja sam głosowałem za UE i to był błąd - tak abyła propaganda w TV.
Unia gospodarcza TAK. (przykłądowo europejsra wspólnota węgla i stali, takowa była).
Ale nie żeby UE prostowałą ogórki i uczyła jak korzytsatać z kaloszów.
... ja uważam że UE ogłupia..i ubeswłasnowalnia..NIemcy dyrygują.
Jak się ktoś zgadza OK. Jak nie to nie musi.
Z racjonalnego i narodowego punktu widzenie taka UE jak jest powinna upaść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Sty 2013r. 10:22  
Cytuj
Zasadniczo jest liberałem i popieram PO.
Myślę iż można uznać, że myśl liberalna stała się dominującym elementem polskiej myśli narodowej.
Tak więc: Czołem Wielkiej Polsce !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 04:12  
Cytuj
CYTAT
Komentarz wielokrotnie usuwany z forum. Gdzie są pieniądze ze składek emerytalnych? Trochę dużo czytania, ale to są fakty! Warto czasem myśleć samodzielnie. Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16,163 mln. Możecie te dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11 375 519 400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136 506 232 800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 było ich 4,979 mln. To znowu wg. oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości. Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pojść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów?? By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa!!! Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby jak najwięcej osób mogło to przeczytać, zanim zostanie usunięte. Ludzie kiedy w końcu wyjdziemy na ulice i zaczniemy walczyć o swoje? pieniądze???" Kopiuj i wklej na inne fora

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2013r. 05:18  
Cytuj
Nasz premier nieklamam Polska to druga Irlandia

http://bizne(...)ws-detal

Oni mogli sie zadluzac ,my tez mozemy. Czy wieci PO co nam ta pozyczka jak recesji niemamy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2013r. 14:35  
Cytuj
Zarzuca się nam często, że wzywamy młodzież do buntu. Ależ oczywiście, że wzywamy!

Robimy to tym bardziej, że młode pokolenie Polaków po roku 89 w żaden sposób, przeciwko skrzeczącej rzeczywistości, do tej pory się nie buntowało. System oferował młodym Polakom iluzję buntu, która miała z nich czynić idealnych konsumentów przemysłu kreacji potrzeb. Sterowano rzekomym "buntem" w ten sposób, by uzyskać efekt w postaci bezmózgiego pochłaniacza reklam, który kupi - zarówno w sensie ideowym, jak i materialnym - wszystko, co media mu zaserwują.

Według tej kreacji heroicznym "buntem" jest wypić pierwsze piwo w podstawówce, zapalić papierosa w gimnazjum i sięgnąć po narkotyki w liceum. Jako "bunt" koncerny medialne sprzedają lekturę kolorowych pisemek, których podtytuł powinien brzmieć: "jak zostać idiotą/idiotką i przegrać swoje życie".

Wmawia się nam, że największym wrogiem młodego "zbuntowanego" jest jego babcia, bo słucha Radia Maryja i denerwuje się na "rzucanie mięsem"... Że brak perspektyw i bieda dotykające młodego pokolenia powiązane są z polską tożsamością, tradycją narodową i religijnością. Że żądanie sprawiedliwości i prawdy w życiu publicznym powoduje zamęt i wzbudza nienawiść.

Jeśli jesteś takim "buntownikiem", to muszę Cię zmartwić - Twój "bunt" jest dokładnie wyreżyserowany i zaplanowany. Twój rzekomy "bunt" wzmacnia system i sprawia, że stajesz się wobec niego bezbronny.

Co nie znaczy, że nie brakuje prawdziwych buntowników. Buntowników zdających sobie sprawę, że wszystkie wspólnoty w dziejach, w tym narodowe i państwowe, odnosiły sukcesy w oparciu o swoją siłę i spoistość opartą na tożsamości zakorzenionej w kulturze.

Być prawdziwym buntownikiem dziś, to skupiać ludzi w ogólnopolskich bądź lokalnych organizacjach narodowych. Tworzyć szkolne i akademickie koła historyczne, formacyjne, dyskusyjne. Walczyć z propagandą unijną i otwarcie protestować na lekcjach przeciwko, lewactwu, promowaniu "tolerancjonizmu", euro-indoktrynacji. Czytać klasyków myśli narodowej i współczesne opracowania, pozwalające zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość.

Zajmować przestrzeń publiczną narodową symboliką. Organizować spotkania, wykłady, manifestacje. Pisać blogi, tworzyć strony internetowe. Zdobywać dla idei kolejnych ludzi.

Uświadamiać młodym, że za beznadzieję przed jaką stoją odpowiedzialny jest system zbudowany na kłamstwie, rządach międzynarodowych i krajowych mafii polityczno - gospodarczych, na dyktaturze lichwiarskich sitw, walczących z tożsamością i niezależnością narodów.

Uświadamiać, że naszym wrogiem nie jest babcia i proboszcz, tylko okrągłostołowy i międzynarodowy system władzy. System walczący z buntem młodych za pomocą armii 0.5 miliona, w większości nikomu niepotrzebnych, urzędników i tysięcy funkcjonariuszy służb, realizujących polityczne zamówienia rządzących.

Dlatego warto dziś powiedzieć: bądź buntownikiem, a nie frajerem.

""Cytat z jednej z publikacji Roberta Winnickiego""

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2013r. 16:38  
Cytuj
Jak widac rzad angazuje wojsko na kolejne"ekspedycje okupacyjne"tym razem gdzies w Afryce.
Czyli wyglada na to ze po Iraku i Afganistanie,stac nas na kolejna krucjate z muzulmanami.
Na to sa pieniadze,choc mieli ponoc rakietami polske uzbroic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2013r. 23:27  
Cytuj
Jałowa ANNA Grodzka.
TAK potwierdzam. Wolę być ze średniowiecza niż z groddzką w 50 wieku.
TYLKO NARÓD SIĘ LICZY.
czołem Polcay!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2013r. 01:31  
Cytuj
Ruch Narodowy, kibice, ONR, Harcerze i mieszkańcy uczcili pamięć o Żołnierzach Wyklętych...
..bo oni żyli i gineli za ojczyznę, kiedy wszyscy opuścili ręce.
Dali nam przykład.
..to dzieki nim Ty możesz teraz pić kawę i mówić po polsku we własnycm kraju..
ale popatrz co władza robi z tym krajem od 23 lat..
czy o taką Polskę nam chodzi?
Pamętajmy... To nie prawda, że okrągły stół załatwił wszystko.
..teraz czas na nowe otwarcie.
Czołem Wielkiej Polsce!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2013r. 16:19  
Cytuj
http://wpolityce.pl/wydarzenia/49374-lewackie-watykanistki-nie-ustaja-w-autokompromitacji-grodzka-wizyta-papieza-w-polsce-nie-przyniesie-zadnych-pozytywnych-skutkow-tylko-wydatki

niech żyje palikociarnia
brak słów aż się rzygać che co za ludzi mamy za rodaków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 22:05  
Cytuj
http://rnstw.pl/

Zapowiada się dobrze.
Ciekawe co tu umieszczą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 10:00  
Cytuj
Kiedy następne spotkanie ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 08:24  
Cytuj
http://narodowcy.net/ogloszono-deklaracje-ideowa-ruchu-narodowego/2013/03/27/

Deklaracja IDEOWA!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 4 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Marz 2013r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Kiedy następne spotkanie ???


Spotkania są organizowane co tydzień.
Wystarczy poszukać na FB.
NarodowaSTW
dolacz[at]rnstw.pl

PROSTE Kolego
Czołem Wielkiej Polsce!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »