NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam dobrego spawacza lub warsztatu,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 98
Dołączył: 16 Gru 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 16:27  
Cytuj
Witam.
Poszukuje dobrego i przede wszystkim taniego spawacza lub warsztatu który pospawa mi mały stół pod urządzenie (150kg). Ma być solidnie i tanio(!). Materiał mogę kupić ale może być Twój

Obrazek

Wymiary w cm. wwwoj_(at)_op.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 16:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 17:44  
Cytuj
to ma byc dobrze wykonane czy ma byc tani?? bo te dwa slowa sie zaprzeczaja.... dobry spawacz sie ceni tylko nie taki co nasmarka z wierzchu jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 17:59  
Cytuj
witam.mam kogos takiego kto jest dobry w tym co robi ale czy tani to nie wiem ale moze jak powiesz jakie pieniadze cie interesuja za wykonanie tej uslugi to moge podeslac ci numer do niego bo jesli myslisz ze ktos ci to zrobi za przyslowiowe 20 zl to szukaj dalej

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 17:09  
Cytuj
Co za pustostan !!- najlepiej to za darmo i jeszcze z własnym materiałem -

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 18:06  
Cytuj
A z czego blat ? Jak mocowany ? Bo z rysunku to troszkę dziwnie z blatem wynika.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 19:35  
Cytuj
Tanio i solidnie to można zrobić gówno .
Jeśli masz materiały i docięte wszystko ze tylko pospawać to dużo cie nie będzie kosztować takie spawanie .
Spytaj na Przemysłowej 10, obok sklepu Moto Tech. Tam jest warsztat samochodów ciężarowych ale znają się na wszystkim i nie robią fuszerki . I mają wszystko na miejscu tokarki itp .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 20:37  
Cytuj
Z "obrazka" niewiele wynika.
Zrób rysunek techniczny z uwzględnieniem rodzaju użytych materiałów.
Inna jest cena np kątownika czy ceownika a tym samym inny sposób spawania i ostateczny koszt.
Za przysłowiową flaszkę, to Ci pan Mietek wszystko pospawa, ale brzozową elektrodą.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »