NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Akumulator,
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 13:20  
Cytuj
Mam pytanko,czy w Stalowej można dostać od ręki w jakimś sklepie akumulator samochodowy?Jeśli tak to gdzie,jaki sklep polecacie?Będę wdzięczna za info bo to pilna sprawa.Pozdrawiamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 13:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 13:31  
Cytuj
Majster,mrówka,tesco, a jetro większość motoryzacyjnych.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 13:35  
Cytuj
obok stokrotki w pawilonie gdzie jest marcato tam jest sklep motoryzacyjny od reki kupisz akumulator ja bralem w tamtym roku boscha i chodzi jak zloto od pierwszego good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 15:52  
Cytuj
a ja polecam sklep na przeciwko CENTRUM, tzn. przez drogę. Sprzedają tam też oleje. Wybór może nie za wielki ale w tamtym tygodniu kupowałem centre future i wychodził najtaniej- 290 zł.
Dla porównania w tesco ponad 350, w nisku, w sklepie gdzie wybór jest dość duży też powyżej 300.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 15:59  
Cytuj
Sztefan mówisz o hurtowni Magi. Od siebie dodam że dałem się naciągnąć na Centre za 4 stówy i 2 razy w serwisie, za każdym razem słyszałem że to wina auta. Kupiłem marketowy i auto działa 2 lata i awaria niewróciła a aku kosztował 250. Kupując w markecie radze tylko obejrzeć stan czy nie jest poobijany itp.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 16:03  
Cytuj
ja kupiłam w tesco i po 24 dniach oddałam na gwarancje i co z serwisu info że wina samochodu. a z samochodem wszystko ok

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanko,czy w Stalowej można dostać od ręki w jakimś sklepie akumulator samochodowy?Jeśli tak to gdzie,jaki sklep polecacie?Będę wdzięczna za info bo to pilna sprawa.Pozdrawiamsmiech2

Polecam zakupy w internecie.
Wystarczy podstawowa wiedza o tym jakiego akumulatora potrzebujesz(wymiary,pojemność,producent,typ, rozmieszczenie słupków tzw.klemy i ich wymiary).Parametry znajdziesz w opisie swojego samochodu.
Dopasujesz cenę do możliwości,dostawa do domu(bez kaucji) -zwykle do 48 h.możliwość zwrotu do 10 dni,wymieniasz sobie na spokojnie a do tego pozostaje stary akumulator który potem można sprzedać(za kilkanaście zł.).

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 14:04  
Cytuj
hejka. mi kupił znajomy 72ah 680 amps w jezurku na szrocie i nie narzekam na Platinum prestige do dizla marea 1.9TD. Dają gwarancje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »