NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózek dla dziecka,
Posty: 36
Dołączył: 23 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 17:44  
Cytuj
Co sądzicie o wózku firmy Elcar i jaki wózek byście polecali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 17:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:05  
Cytuj
Ja mam Espiro GTX i bardzo sobie chwale umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 18:27  
Cytuj
firmy Elcar nie znam, nawet w internecie ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje. oceniając po zdj (choć nie wiem jaki model masz na myśli) wózek wydaje się strasznie ciężki, masywny i nie ma skrętnych przednich kół, więc prowadzić też pewnie nielekko.

ja mam wózek Jane Muum (niestety nie do kupienia w Stw) i mogę z czystym sumieniem polecić. wózek jest bardzo lekki, zwrotny, składa się jedną ręką, jest mały po złożeniu i bardzo dobrze sprawdza się po śniegu (a przyznam, że trochę się tego bałam, bo koła piankowe i przednie niezbyt duże).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 20:19  
Cytuj
jak dla mnie idealny wózek to ABC design 3Tec, ale nie kupujcie go bo nie chce żeby dużo osób go miało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Wrz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 20:40  
Cytuj
Zastanawialam sie nad kupnem espiro gtx ale jak go zobaczylam w sklepie to wygladal jak dla lalki (nisko mial umieszczona gondole).Doplacilam wiec troche i corka teraz smiga w x-landerze xa.Wozek jest rewelacyjny.

\"Przejść przez życie tak, aby pozostały ślady\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 21:03  
Cytuj
abc design 3tec to jeden z najbardziej niestabilnych wózków, jakie widziałam. wygląda też średnio, ale to już rzeczu gustu.

x-lander ale x move (xa odpadł, bo nie ma możliwości zmiany spacerówki przód - tył) długo był moim typem nr 1. ostatecznie z niego zrezygnowałam, bo okazał się ciężki i strasznie kiepsko się podbijał, amortyzacja też słabiutka.

tyka, a jakiego wózka potrzebujesz? będziesz spacerować głównie po mieście czy może raczej po trudniejszym terenie? mieszkasz w bloku i będziesz musiała wózek znosić i wnosić na wysokie piętro czy może w domku lub masz windę? często będziesz przewozić wózek samochodem? jaki przedział cenowy cię interesuje? chcesz wózek 3w1 czy może tylko samą gondolę bądź spacerówkę? itd.

o wózku nie da się powiedzieć, że taki a taki jest najlepszy dla wszystkich. trzeba go dobierać indywidualnie, wg potrzeb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2012r. 23:06  
Cytuj
Espiro GTXok sprawdza się na leśnych drogach. co więcej-dał radę nawet na szlakugood wielkie "tak" dla tego wózka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 31 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 09:54  
Cytuj
Najlepsze są MACLARENY, bez dwóch zdań!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 13:34  
Cytuj
Zgadzam się z tym co mówi mik8, tzn, jakiego wózka potrzebujesz i jak go będziesz użytkować. Ja kupiłam tani wózek na allegro ( http://alleg(...)198.html)i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie zawsze jakość i funkcjonalność idą w parze z ceną! Mieszkam na wsi, drogi jakie są to wszyscy wiedzą, dlatego koła pompowane to podstawa. Wózek powinien być lekki i wcale nie musi mieć skrętnych kół żeby był zwrotny i dobrze się prowadził. Regulacje rączki czy inne bajery mają teraz wszystkie wózki, a więc nie trzeba na to patrzeć. Poza tym z gondoli dziecko bardzo szybko wyrasta i lepiej zainwestować w lepszą spacerówkę, która będzie dłużej w użytku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 20:46  
Cytuj
Ja mam wózek vector fx firmy ed re ma jestem bardzo zadowolona jest zwroty dobrze wjezdza sie na krawezniki polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »