NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca licencjacka,
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 11:03  
Cytuj
witam, jestem na 3 roku zarzadzania i zaniedlugo obrona pracy, znacie kogos kto takie prace pisze? i jaka cena napisania takiej pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 12:46  
Cytuj
Matko praca licencjacka to dłuższy referat zkładający sie z 3 rozdziałów masakra, żeby czegos takiego nie napisać samemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 13:05  
Cytuj
Dobry licencjat 3 tysiące lub 40zł/strona.. Magisterka 5 tysięcy lub 50-60/strona.
Mówie o pracy konkursowej, im taniej tym niższy poziom

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2012r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
witam, jestem na 3 roku zarzadzania ...


Jak dotarłeś do trzeciego roku?
Też przez cwaniactwo i kombinowanie?

To po ukończeniu może lepiej zarządzaj tylko swoimi sprawami.
To się nadaje do prokuratury. Namawiasz do oszustwa czy prowokujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 07:09  
Cytuj
CYTAT
..zarzadzania i zaniedlugo..


Stary, dobra decyzja ! ok
Nie pisz jej osobiście, daj zarobić np. miłej dziewczynie (800zł) która w tym pięknym mieście nie może znaleźć pracy mimo, że napisała już takich prac 10-20 z samej ekonomii.
To, że jakimś cudem napisałbyś ją sam, po 3 latach totalnej opie**alanki na WSE (wnioskuje) nie czyniłoby wcale z Ciebie lepszego "zarządcy".

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 15:57  
Cytuj
Moja rada jest taka: puknij się w swój łeb. To jest właśnie dzisiejsze "Szkolenie" na zasadzie że każdy musi skończyć szkołę bo musi, a zwłaszcza ci co robią najmniej (lub nic nie robią uczciwego w tym kierunku). Potem wychodzą ze szkół "elyty" którym wszystko się należy i wszystko wolno a broń boże czuć jakieś obowiązki poza prawami. Pokolenie "wykształciuchów". Zapytaj promotora może ci pomoże w tej kwestii bo przecież potem chcesz by ci pogratulował i uznał "wykształconym"... Tragiczne co się to dzieje... Ale otumanianie społeczeństwa trwa w najlepsze, bo przecież masami głupków lepiej sterować...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 16:08  
Cytuj
Kochani, że ktoś jest dobrym marketingowcem nie oznacza, że jest też dobrym pisarzem good Dlatego w miejsce takich prac powinni wprowadzić egzaminy. Nie będzie płacenia za prace, plagiatów, a ABCD to nawet małpa zakreśli nie wiem

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 23:21  
Cytuj
Tylko czekać aż za chwilę kolega rere przedstawi nam kolejny temat z cyklu "do Ciebie Panie", następnym razem treści:
"mam wyższe wykształcenie, dlaczego nie mogę znaleźć pracy? Co robić?"

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 00:27  
Cytuj
Kumpelloo w najbliższym czasie, na głównej stronie stalowemiasto.pl bardzo ładnie przeprosi Pana, którego wymienił i obraził w swoim poście (sprawa jest już w toku) umiech

Osobie o nicku judytkac25, która jest bardzo znaną i cenioną w województwie lubelskim socjolog (nie potrafiącą odróżnić gminy od powiatu), proponuję aby lepiej zaczęła już doić krowy, bo naprawdę przed Świętami Bożego Narodzenia może nie zdążyć i zapanuje wielki płacz w rodzinie umiech

Wszystkim forumowiczom ze strony stalowemiasto.pl życzę zdrowych, spokojnych i przeżytych w rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 13:42  
Cytuj
RERERERE jeśli spróbujesz sam/sama napisać pracę w oparciu o książki (bo każda praca, czy to licencjat, czy mgr to tylko kopiowanie książek pod swój temat) na pewno Ci się to uda. To nie jest trudne. Promotor powie Ci co pozmieniać itd. Sama pisałam mgr a teraz pracę podyplomową i wiem co mówię. Mając do dyspozycji neta, książki i kilka szarych komórek można napisać te 3 rozdziały. A kasy szkoda dawać, bo potem jak się coś pisało samemu to łatwiej się tego nauczyć.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 14:24  
Cytuj
Może właśnie tych kilku szarych komórek brak skoro, jak ktoś to ładnie wcześniej ujął, napisanie "trochę dłuższego referatu" sprawia tyle trudności...

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 14:26  
Cytuj
replika skoro brak tych kilku szarych komórek to dziwię się jak ten ktoś dotarł aż do 3 roku na studiach

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 14:37  
Cytuj
Na większości uczelni ( prywatnych ) wystarczy regularnie płacić czesne i se zalicza semestr za semestrem, smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 14:45  
Cytuj
uwierz mi, że ja też się dziwię

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 15:23  
Cytuj
replika no to jest nas już dwie smiech2 może powiększy się jeszcze grono zdziwionych smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 17:00  
Cytuj
hehe, ja się trochę "łamię w sobie"smiech2, bo z jednej strony sie dziwię, a z drugiej jestem pełna podziwu jak rere tego dokonał?
(chociaż tu odpowiedz jest jednak oczywista, a Mariusz nam już jej udzielil przed zadaniem pytania;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 17:27  
Cytuj
replika w sumie nie powinnyśmy być zdziwione, bo w tym absurdalnym świecie, w którym przyszło nam żyć wszystko jest możliwe smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 18:33  
Cytuj
umiech tak, na dodatek nawet w kraju pełnym absurdów

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »