NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Włamania do domów i mieszkań, czy ktoś coś wie
Posty: 30
Dołączył: 8 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 13:14  
Cytuj
Witam
Czy ktoś słyszał o tego typu zdarzeniach, bo ja słysze o tym coraz więcej. Ciekawe czy to tylko psychoza strachu czy rzeczywiście problem jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 13:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2012r. 13:58  
Cytuj
Dzisiaj znowu w banku mówili o kolejnym włąmie więc chyba coś w tym jest

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 20:17  
Cytuj
Ja tez słyszałam o tym...i to nie są żadne "ściemy" tylko tak się dzieje...nawet w pobliżu mojej rodziny,kilka domów dalej było włamanie...Słyszałam również,że w Jeżowym,Nowosielcu i w Kamieniu też okradziono kilka posesji i sklepy.Ktoś też mówił,że w Zaleszanach tez było włamanie i okolicach Stalowej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 15 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 20:32  
Cytuj
Nie tak dawno na Poniatowskiego było włamanie do dwóch mieszkań na tym samym piętrze.Informacja pewna w 100% , bo jedną z okradzionych jest moja znajoma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 20:46  
Cytuj
Dzisiaj przy okazji rozmowy z patrolem poruszyłem ten temat i niestety coraz więcej zgłoszeń o kradzieżach.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 21:32  
Cytuj
W ostatnim czasie zginęło też bardzo dużo samochodów w naszym mieście plaga złodziei

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2012r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
W ostatnim czasie zginęło też bardzo dużo samochodów w naszym mieście plaga złodziei


Jeden z nich to dostawczy mercedes.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2012r. 22:45  
Cytuj
Na "Młodyniu" w tym roku skradziono 3 auta:
- Mazda 3
- Volkswagen (nie znam jaki dokładnie)
- Seat Toledo


Wszystkie znikły nagle i cisza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 08:37  
Cytuj
a skąd wiesz???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 10:47  
Cytuj
No właśnie, skąd wiesz? Kradłeś? Kupowałeś te części?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 10:49  
Cytuj
W Jezowem opierdzielili kilka domow apteke i sklep, w Kamieniu opierdzielili kilkanascie domow, na Groblach opierdzielono plebanie, w Sokolowie Mlp opierdzielono plebanie ponoc zniklo 30tys zl.


Z tego co na wsi mowia to jezdza 3autami na kradzionych blachach.

kradzione wyszlo wtedy gdy auto krecilo sie w pewnym miejscu i zostaly spisane nr rej i podane na policje i wtedy wyszlo ze auto mialo kradzione blachy.

No tak na wsi mowia.


Ale jak to mowia biedaka nie opiernicza

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
Już dawno rozebrane na części.


CYTAT
a skąd wiesz???


może dlatego, że tak to sie zazwyczaj odbywa (nazwijmy to procedurą) i nie trzeba być doświadczonym złodziejem samochodów, żeby o tym wiedzieć...

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 11:34  
Cytuj
Święta idą, trzeba rodzinie prezenty porobić smiech2
A propos samochodów na mlodyniu- były i zniknęły? Coś mi się nie chce wierzyć..

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 13:08  
Cytuj
repliko, jak się czegoś nie wie na pewno to się nie mówi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Gru 2012r. 14:03  
Cytuj
Słyszałem że na Jasnej Polanie dwa domy oskubali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 22:47  
Cytuj
dedku, jak widzisz użyłam słowa 'zazwyczaj' co wcale nie wskazuje na to, że jestem pewna tego, że w przypadku Stalowej Woli tak to się odbywa. Po prostu nie rozumiem czemu naskoczyliście na tego, który dosyć słusznie wysnuł przypuszczenie, że kradzione samochody już dawno rozebrane są na części. Nie musi tak wcale być, ale jest to prawdopodobne.
Taki jest fakt – jeśli zajmuje się tym szanująca się szajka złodziei(że tak to ładnie ujmę;) to w kilka minut po wylądowaniu w ’dziupli’ samochód powinien być nie do namierzenia.
pozdrawiamumiech

Ps.: No może faktycznie w przypadku kolegi to to, że mowa o przypuszczeniu to takie czytanie między wierszamiumiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 08:25  
Cytuj
Jeśli chodzi o włamania, to powiem tak, 27.12 około godz 16-17 w Stalowej Woli osiedle energetyków domki jednorodzinne kolędnicy!!!
Kolędnicy o kolorze skóry śniadej( często w soboty na hali można takich spotkać) wchodzą na posesję ( 4 osoby w wieku 20+) i kulturalnie zaczynają śpiewać kolędę! po pierszej zwrotce juz dziękują i wychodzą. Troche mnie to zaskoczyło i zaniepokoiło. Fakt dostali koledę ale po chwili zaczęła jeździć po osiedlu policja!! Jesli takich zauważycie to ostrzegam z mojej strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 10:15  
Cytuj
Mój dom też odwiedziły te smoluchy, ze niby po kolędzie, obczajają co by tu zarąbać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 13:13  
Cytuj
Czy coś wiadomo na temat szajki, która włamywała się do mieszkań w Stalowej i domów w Pysznicy w grudniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 23:39  
Cytuj
slyszalam ze gdzies w kamieniu czy gdzies babka wyszla z psem na spacer a w tym czasie podjechalo auto bus z napisem przeprowadzki i w 10 min wyniesli jej meble z domu. Gdzies tez w tych stronach chyba jezowe jakas firma od ciesielki robila dach. Pracownicy w dzien pracowali a w miedzyczasie obczajali co by tu i jak w nocy zapitolic.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 00:20  
Cytuj
Dziwię się ludzie, że nie zgłaszacie takich dziwnych kolędników na policję. To nic nie kosztuje - nawet anonimowo jak ktoś się boi, poprosić o patrol i sprawdzenie kto się kręci po osiedlu. Jak zobaczą, że ludzie dzwonią i się policja tym interesuje to też może pomyśli jeden z drugim. Dzwonić i jeszcze raz dzwonić. Płacicie podatki , a więc wymagajcie bezpieczeństwa. Oczywiście nie popadając w paranoję. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
slyszalam ze gdzies w kamieniu czy gdzies babka wyszla z psem na spacer a w tym czasie podjechalo auto bus z napisem przeprowadzki i w 10 min wyniesli jej meble z domu. Gdzies tez w tych stronach chyba jezowe jakas firma od ciesielki robila dach. Pracownicy w dzien pracowali a w miedzyczasie obczajali co by tu i jak w nocy zapitolic.


w 10 minut wynieśli meble. Chyba jeszcze w kartonach nieposkręcane były umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2013r. 13:43  
Cytuj
Cos ucichly te wlamania, chyba kolesie wyniesli sie.

Z tego co slyszalem na wsi to kolesie wszystko (drzwi okna) otwierali nie uszkadzajac.

Nawet mieli aparature zeby odnalesc kase. A czy to prawda to diabli wiedza, moze to tylko plotki ktore kraza tylko pod sklepem miedzy pijakami.smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2013r. 07:56  
Cytuj
"Od zawsze" były włamania do domów i mieszkań.
Akurat miejsce pod sklepem i pijackie wywody meneli, nie są na tyle wiarygodne, aby służyły za pewną informację.sciana
Plotki to piękny sposób na"rzetelne"wiadomości.
Raz puszczone w obieg,żyją własnym życiem, ciągle ulegając mutacji...
Ktoś,gdzieś i od kogoś usłyszał o jakimś włamaniu.Dodał od siebie parę faktów i wyszło-że po Stalowej Woli i okolicy grasuje banda super włamywaczy.Potrafią oni przenikać przez ściany, mają helikopter i tresowane wiewiórki z palnikami rozpruwającymi sejfy...:szok:
To jeszcze nic.wykrzyknik
Słyszałem, że w Moskwie za darmo rozdają samochody.
Jak się okazało,to nie w Moskwie tylko w Murmańsku,nie samochody a rowery i nie rozdają tylko kradną.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2013r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej założyć sobie kłódkę antywłamaniową (taką kwadratową).

można też mosznę naciągnąć, prawda Florku? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »