NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telepolska, telepolska - odstąpienie od umowy
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 20:19  
Cytuj
Witam!
Mam następujący problem... a raczej mój tato.
14 grudnia był u nas w domu koleś, niby z \"netii\" (naszego obecnego operatora) - bynajmniej za Netie sie podawał. Umawiał się telefonicznie na wizytę. Wcisnął ofertę, że za regularne płacenie rachunków, za tyle czasu korzystania z usług itd. itp abonament na telefon będzie tańszy itp. Ojciec się pytał kilkukrotnie czy to napewno NETIA - odpowiedział, że tak. Ojciec był dociekliwy, że skoro netia to czego pisze telepolska. Ten że zmiany \"organizacyjne\", zmiana logo, zmiana nazwy itd. Jednym słowem staruszek został poinformowany o zmianie PAKIETU, ABONAMENTU itd. w każdym badź razie nie OPERATORA. Niestety ojciec podpisał - wiem... taka niefrasobliwość większości ludzi z tego pokolenia. Ja akurat miałem przyjemnośc minąc sie z tym przedstawicielem doslownie w drzwiach. Tak to slyszalem gadał jeszcze z ojcem na klatce schodowej i na podwórku - ja akurat dochodziłem za winkielkiem. Mnie zobaczył (gościa młodszego co napewno bardziej obeznany jest w temacie - co mógłby wszystko \"obnażyć\") - od razu \"uciekł\" - był to niejaki MARIUSZ K. - nazwiska nie podaje bo raz, że nie chce mieć kłopotów, a dwa, ze nawet gdybym chcial na umowie nazwisko jest nieczystelne.Gość koło 35-40 lat, wysoki zarost 2-3 dniowy,cecha szczególna (cały czas debil miał sluchawke od zestawu głosnomowiacego przy uchu. Przyjechał SKODĄ Octavią na przemyskich blachach, kolor: \"zgnita\" zieleń (oczywiście wersja "cywil" - bez żadnego logo itp.
Ojciec podpisał umowę. Ja sie dopytywalem od razu kto to był. Ojciec że z netii koles że umowe przedłużył i że abonament będzie tańszy. Sobie myśle fajnie, czemu nie i koniec tematu. Dopiero dziś \"niechcąco\" całkiem przypadkiem zobaczylem umowę i dało mi to do myślenia.
1) Tak zagmatwanej umowy w życiu niewidziałem.
2) Nic koleś nie wspomniał o mozliwosciach rezygnacji - a doczytalem ( bo do tych ciuli sie dodzwonic nie mozna - świetują zapewne), że są srogie kary za zerwanie 14,95 brutto za każdy zerwany miesiąc. Umowa na 26 miesięcy = prosty i bolesny rachunek.
3) Czytałem opinie na necie - masa ludzi została wydymanych ale nikt nic konkretnego nie pisze jak np. w przypadku pobieraczka gdzie sa tysiące wpisów. Tyle sie tylko dowiedzialem ze oni potrafia zadzwonić i walnąc tekst \"dziekujemy za przedlużenie umowy za wybranie nowych usług...\" ludzie nic nie podpisywali wiec zażądali duplikatów umów - okazuje się że masa podpisów była sfałszowanych.

Do sedna... o co tak naprawdę mi sie rozchodzi?.... korzystam z uslug netii (tel + internet) - może być jak dla mnie, przynajmniej na chwilę obecną - nie chcemy zmieniac operatora - zależy mi głownie na necie. Chce zrezygnować z tej \"pseudo\" umowy bez żadnych konsekwencji. Niestety 10 dni minelo. Co robić??? Miał ktoś z regionu do czynienia z nimi? Prosze o odzew.

PS. Prosze o niepisanie postów, że ojciec sam sobie winien bo w końcu podpisał. Z jednej strony tak ale z drugiej strony Państwo daje przyzwolenie żeby takie pasożyty żerowały...
PS.2. Czy dzwonilem do NETII? Tak dzwoniłem o dziwo ktoś tam dziś siedzi na infolinii w przeciwieństwie do TELEPOLSKA. Koleś mówi że zna takie przypadki...że oni są bezsilni bo w końcu jakby nie bylo to podpisanie umowy z kimś innym i bardziej prywatnie mi poradził żeby zadzwonić do UKE i UOKiK i podał numery. Dowiedziałem się tylko tyle że ze strony TELEPOLSKA do netii jeszcze żaden wniosek o \"przejęcie\" abonenta nie wpłynął.
PS.3 POST NAPISANY W CELU UZYSKANIA POMOCY DLA MNIE JAK I ZARÓWNO W CELU OSTRZEŻENIA PRZYSZLYCH POTENCJALNYCH OFIAR TYCH OSZUSTÓW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 20:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 21:39  
Cytuj
W zasadzie nic nie możesz zrobić ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 23:00  
Cytuj
10 dni minęło kolego, reszte sobie odpowiedz. Na poczcie babka słała polecony za potwierdzeniem po 7 dniach, ale babka na poczcie mówiła że oni nie odbieraja czasem poleconych niestety. Sprytniejsi wysyłają w dużym pudle jako paczkę ( to niestety nie jest żart ) i maja potwierdzenie doręczenia.

Niestety zostaje zapłącić kase i podac do sądu co jest nieopłacalne.

http://forum(...)a-9.html

niestety jest podpis ojca i jest problem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
PS. Prosze o niepisanie postów, że ojciec sam sobie winien bo w końcu podpisał. Z jednej strony tak ale z drugiej strony Państwo daje przyzwolenie żeby takie pasożyty żerowały...


Jacku- a czy samo nadanie nie jest jednoznaczne z rezygnacja? Do autora: piszesz ze państwo daje przyzwolenie takim pasozytom. I tu mnie lekko zirytowales. Państwo wlasnie zostawia otwarta furtjke takim jak Ty aby ową umowe przeczytac na spokojnie i masz 10 dni na rezygnacje. Nie ma tu mowy o zadnym przyzwoleniu. Chcialbys aby umowe podpisana poza lokalem mozna bylo zerwac w kazdej chwili? Wtedy uczciwi operatorzy byliby pokrzywdzeni i jakakolwiek umowa stracilaby sens wiec nie oskarzaj panstwa bo dzieki niemu mogles sie z tego wyplatac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2012r. 23:15  
Cytuj
Yaeti oni twierdzą że nie. No bo skoro nie odebrali rezygnacji to jak może być ważna. Oszuści i tyle, autor tematu zabuli karę umowną i tyle

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 00:06  
Cytuj
No ok jakos sie musieli wycwanic i to jest juz oszustwo. Jednak bedac w pilnej potrzebie majac swiadomosc tych 10 dni szukalabym sposobu aby owa rezygnacje im wreczyc chociazby motyw z tym pudlem. Po 10 dniach to juz musztarda po obiedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 00:24  
Cytuj
CYTAT
Witam!
-pkt 1-Mam następujący problem... a raczej mój tato.
14 grudnia był u nas w domu koleś, niby z "netii" (naszego obecnego operatora) - bynajmniej za Netie sie podawał. Umawiał się telefonicznie na wizytę.

-pkt 2- Niestety ojciec podpisał - wiem... taka niefrasobliwość większości ludzi z tego pokolenia. Ja akurat miałem przyjemnośc minąc sie z tym przedstawicielem doslownie w drzwiach. Tak to slyszalem gadał jeszcze z ojcem na klatce schodowej i na podwórku - ja akurat dochodziłem za winkielkiem. Mnie zobaczył (gościa młodszego co napewno bardziej obeznany jest w temacie - co mógłby wszystko "obnażyć") - od razu "uciekł" ...

-pkt-3-Ojciec podpisał umowę. Ja sie dopytywalem od razu kto to był. Ojciec że z netii koles że umowe przedłużył i że abonament będzie tańszy. Sobie myśle fajnie, czemu nie i koniec tematu. Dopiero dziś "niechcąco" całkiem przypadkiem zobaczylem umowę i dało mi to do myślenia.
1) Tak zagmatwanej umowy w życiu niewidziałem.
2) Nic koleś nie wspomniał o mozliwosciach rezygnacji - a doczytalem ( bo do tych ciuli sie dodzwonic nie mozna - świetują zapewne), że są srogie kary za zerwanie 14,95 brutto za każdy zerwany miesiąc. Umowa na 26 miesięcy = prosty i bolesny rachunek.
3) Czytałem opinie na necie - masa ludzi została wydymanych ale nikt nic konkretnego nie pisze ...

-pkt 4-Do sedna... o co tak naprawdę mi sie rozchodzi?.... korzystam z uslug netii (tel + internet) - może być jak dla mnie, przynajmniej na chwilę obecną - nie chcemy zmieniac operatora - zależy mi głownie na necie. Chce zrezygnować z tej "pseudo" umowy bez żadnych konsekwencji. Niestety 10 dni minelo. Co robić??? Miał ktoś z regionu do czynienia z nimi? Prosze o odzew.

-pkt 5-PS. Prosze o niepisanie postów, że ojciec sam sobie winien bo w końcu podpisał. Z jednej strony tak ale z drugiej strony Państwo daje przyzwolenie żeby takie pasożyty żerowały...
pkt-5-PS.2. Czy dzwonilem do NETII? Tak dzwoniłem o dziwo ktoś tam dziś siedzi na infolinii w przeciwieństwie do TELEPOLSKA. Koleś mówi że zna takie przypadki...że oni są bezsilni bo w końcu jakby nie bylo to podpisanie umowy z kimś innym ...

-pkt 6-PS.3 POST NAPISANY W CELU UZYSKANIA POMOCY DLA MNIE JAK I ZARÓWNO W CELU OSTRZEŻENIA PRZYSZLYCH POTENCJALNYCH OFIAR TYCH OSZUSTÓW.


AD.pkt-1-Z kim się gość umawiał?Czy wiedziałeś o tym spotkaniu?Jeśli tak,to będąc tak młodym i inteligentnym człowiekiem(o tym poniżej)nie ostrzegłeś ojca o istniejącym ryzyku i nie byłeś obecny przy podpisywaniu umowy?

Ad.pkt.2-Niefrasobliwość nie jest przypisana do pokolenia Twojego ojca.Jak widać,to zupełnie przez przypadek spotkałeś tego gościa, wychodzącego z mieszkania,kiedy"dochodziłeś za winkielkiem"co.
To że przypisujesz sobie bycie kimś bystrym i mogącym obnażyć jego złe zamiary ,nijak nie ma się do rzeczywistości.Jak widać niczego nie"obnażyłeś",a i jakoś w pościg za rzekomo uciekającym akwizytorem(jak to wyglądało?),nie ruszyłeś.

Ad.pkt 3-Jako osoba obeznana w temacie(tak się oceniłeś w pkt 2)dopiero po wielu dniach sprawdziłeś umowę?
Każda umowa jest na swój sposób zagmatwana.Doradzę Ci ,abyś sprawdził czy nie zawiera tzw.klauzul niedozwolonych.Może pomóc w tym Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta albo np.UOKiK.
Subiektywnym jest, ocena surowości kary za zerwanie umowy.Jak wiadomo, praktycznie każda z nich jest tak zabezpieczona i to w sposób zupełnie legalny.
Czytając wpisy w necie,dowiedziałeś się, o całej masie ludzi wydymanych w ten sposób jak "Wy".
W wyniku błędu ojca i Twojej niefrasobliwości,obaj dołączyliście do grona osób"wydymanych".

Piszesz-"Dopiero dziś "niechcąco" całkiem przypadkiem zobaczylem umowę i dało mi to do myślenia."-"Niechąco(jak to było w skeczu pewnego kabaretu),to zbrzuchacić można dziewkę z czworaków".
Wyrazy współczucia dla ojca.Opuszczę zasłonę miłosierdzia w Twoim przypadku...

Ad.pkt-4-To nie jest "pseudoumowa",a normalna umowa cywilno-prawna niosąca ze sobą wszystkie skutki uboczne.Możesz ją zerwać np.jeśli udowodnisz umyślne wprowadzenie ojca w błąd(oszustwo z Kodeksu karnego),zawiera nielegalne klauzule lub , że operator się z niej nie wywiązuje.
To, że nie mogłeś się do nich dodzwonić w dni świąteczne ,nie zmienia faktu iż mogłeś wysłać listem poleconym wniosek o rozwiązanie umowy.Był dołączony do niej kiedy była zawierana.
24 grudnia był dziesiątym dniem,ostatnim,kiedy mogłeś umowę rozwiązać.
Wystarczyło wypełnić druk rozwiązania umowy(integralną jej cześć),a jeśli go nie było,sporządzić taki odręcznie.

Ad.pkt5-Myślę,że Ci pomogłem.
Daleki jestem od podpisania się pod Twoim określeniem"oszuści".
Usiłujesz"zwalić"winę, czyli brak roztropności,rozwagi i lenistwo, na być może uczciwego akwizytora.
Sytuację znamy tylko z Twojego opisu.
Jak widać,w ostateczności wystarczyło ruszyć tyłek na pocztę.Są Urzędy czynne całodobowo...
Teraz płacz ale płać.sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam!
-pkt 1-Mam następujący problem... a raczej mój tato.
14 grudnia był u nas w domu koleś, niby z \"netii\" (naszego obecnego operatora) - bynajmniej za Netie sie podawał. Umawiał się telefonicznie na wizytę.

-pkt 2- Niestety ojciec podpisał - wiem... taka niefrasobliwość większości ludzi z tego pokolenia. Ja akurat miałem przyjemnośc minąc sie z tym przedstawicielem doslownie w drzwiach. Tak to slyszalem gadał jeszcze z ojcem na klatce schodowej i na podwórku - ja akurat dochodziłem za winkielkiem. Mnie zobaczył (gościa młodszego co napewno bardziej obeznany jest w temacie - co mógłby wszystko \"obnażyć\") - od razu \"uciekł\" ...

-pkt-3-Ojciec podpisał umowę. Ja sie dopytywalem od razu kto to był. Ojciec że z netii koles że umowe przedłużył i że abonament będzie tańszy. Sobie myśle fajnie, czemu nie i koniec tematu. Dopiero dziś \"niechcąco\" całkiem przypadkiem zobaczylem umowę i dało mi to do myślenia.
1) Tak zagmatwanej umowy w życiu niewidziałem.
2) Nic koleś nie wspomniał o mozliwosciach rezygnacji - a doczytalem ( bo do tych ciuli sie dodzwonic nie mozna - świetują zapewne), że są srogie kary za zerwanie 14,95 brutto za każdy zerwany miesiąc. Umowa na 26 miesięcy = prosty i bolesny rachunek.
3) Czytałem opinie na necie - masa ludzi została wydymanych ale nikt nic konkretnego nie pisze ...

-pkt 4-Do sedna... o co tak naprawdę mi sie rozchodzi?.... korzystam z uslug netii (tel + internet) - może być jak dla mnie, przynajmniej na chwilę obecną - nie chcemy zmieniac operatora - zależy mi głownie na necie. Chce zrezygnować z tej \"pseudo\" umowy bez żadnych konsekwencji. Niestety 10 dni minelo. Co robić??? Miał ktoś z regionu do czynienia z nimi? Prosze o odzew.

-pkt 5-PS. Prosze o niepisanie postów, że ojciec sam sobie winien bo w końcu podpisał. Z jednej strony tak ale z drugiej strony Państwo daje przyzwolenie żeby takie pasożyty żerowały...
pkt-5-PS.2. Czy dzwonilem do NETII? Tak dzwoniłem o dziwo ktoś tam dziś siedzi na infolinii w przeciwieństwie do TELEPOLSKA. Koleś mówi że zna takie przypadki...że oni są bezsilni bo w końcu jakby nie bylo to podpisanie umowy z kimś innym ...

-pkt 6-PS.3 POST NAPISANY W CELU UZYSKANIA POMOCY DLA MNIE JAK I ZARÓWNO W CELU OSTRZEŻENIA PRZYSZLYCH POTENCJALNYCH OFIAR TYCH OSZUSTÓW.


AD.pkt-1-Z kim się gość umawiał?Czy wiedziałeś o tym spotkaniu?Jeśli tak,to będąc tak młodym i inteligentnym człowiekiem(o tym poniżej)nie ostrzegłeś ojca o istniejącym ryzyku i nie byłeś obecny przy podpisywaniu umowy?

Ad.pkt.2-Niefrasobliwość nie jest przypisana do pokolenia Twojego ojca.Jak widać,to zupełnie przez przypadek spotkałeś tego gościa, wychodzącego z mieszkania,kiedy\"dochodziłeś za winkielkiem\"co.
To że przypisujesz sobie bycie kimś bystrym i mogącym obnażyć jego złe zamiary ,nijak nie ma się do rzeczywistości.Jak widać niczego nie\"obnażyłeś\",a i jakoś w pościg za rzekomo uciekającym akwizytorem(jak to wyglądało?),nie ruszyłeś.

Ad.pkt 3-Jako osoba obeznana w temacie(tak się oceniłeś w pkt 2)dopiero po wielu dniach sprawdziłeś umowę?
Każda umowa jest na swój sposób zagmatwana.Doradzę Ci ,abyś sprawdził czy nie zawiera tzw.klauzul niedozwolonych.Może pomóc w tym Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta albo np.UOKiK.
Subiektywnym jest, ocena surowości kary za zerwanie umowy.Jak wiadomo, praktycznie każda z nich jest tak zabezpieczona i to w sposób zupełnie legalny.
Czytając wpisy w necie,dowiedziałeś się, o całej masie ludzi wydymanych w ten sposób jak \"Wy\".
W wyniku błędu ojca i Twojej niefrasobliwości,obaj dołączyliście do grona osób\"wydymanych\".

Piszesz-\"Dopiero dziś \"niechcąco\" całkiem przypadkiem zobaczylem umowę i dało mi to do myślenia.\"-\"Niechąco(jak to było w skeczu pewnego kabaretu),to zbrzuchacić można dziewkę z czworaków\".
Wyrazy współczucia dla ojca.Opuszczę zasłonę miłosierdzia w Twoim przypadku...

Ad.pkt-4-To nie jest \"pseudoumowa\",a normalna umowa cywilno-prawna niosąca ze sobą wszystkie skutki uboczne.Możesz ją zerwać np.jeśli udowodnisz umyślne wprowadzenie ojca w błąd(oszustwo z Kodeksu karnego),zawiera nielegalne klauzule lub , że operator się z niej nie wywiązuje.
To, że nie mogłeś się do nich dodzwonić w dni świąteczne ,nie zmienia faktu iż mogłeś wysłać listem poleconym wniosek o rozwiązanie umowy.Był dołączony do niej kiedy była zawierana.
24 grudnia był dziesiątym dniem,ostatnim,kiedy mogłeś umowę rozwiązać.
Wystarczyło wypełnić druk rozwiązania umowy(integralną jej cześć),a jeśli go nie było,sporządzić taki odręcznie.

Ad.pkt5-Myślę,że Ci pomogłem.
Daleki jestem od podpisania się pod Twoim określeniem\"oszuści\".
Usiłujesz\"zwalić\"winę, czyli brak roztropności,rozwagi i lenistwo, na być może uczciwego akwizytora.
Sytuację znamy tylko z Twojego opisu.
Jak widać,w ostateczności wystarczyło ruszyć tyłek na pocztę.Są Urzędy czynne całodobowo...
Teraz płacz ale płać.sciana


Ad.1 Gość sie umawial z ojcem. Ja sie dowiedzialem o wszystkim po fakcie.
Ad.2 Akurat wracałem z pracy - coś w tym nadzwyczajnego?
Ad.3 Dobrze zawalilem sprawę z tym - ale nie chce sluchać kazań itp Posta napisalem w trochę innym celu.
Ad.4 O wszystkim dowiedziałem się 25 grudnia godzina 16 żeby być szczegółowym
Ad.5 Jakby ta firma byla OK i tenże przedstawiciel to by się nie podszywał pod kogoś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 10:48  
Cytuj
Jeśli faktycznie się podszywał, to było oszustwo takie czy inne. Kilka paragrafów na to jest, w kodeksie karnym jak i cywilnym. Tylko czy to udowodnisz :( ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 11:21  
Cytuj
słowo przeciw słowu niestety, pozatym niska szkodliwośc społęczna.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 11:39  
Cytuj
i znów teleoszuści.

1. udaj się do powiatowego rzecznika konsumentów w starostwie na podleśnej
2. 10 dni minęło, ale dowiedz się jak to jest, ponieważ oszust celowo wprowadził w błąd twojego ojca w celu zawarcia umowy
3. uprzedź netię, że nie zgadzasz się na wypowiedzenie umowy z nimi. nie wiem czy dwaj operatorzy mogą świadczyć usługi na jednej linii
4. dzwoń do telepolski i jeb ich na czym świat stoi, bo na to zasługują (i najlepiej nagrywaj rozmowy z nimi)

życzę wytrwałości. daj znać jak się skończyło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 12:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2012r. 12:23  
Cytuj
Pewnie tak bo wkleiłeś tego samego linka co jachytry

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »