NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rachunkowość finansowa - korki,
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 13:10  
Cytuj
Witam, szukalem w kilku watkach, w ogloszeniach ale niestety nic nie znalazlem, znacie kogos kto udziela korepetycji z rachunkowosci finansowej (tj materiał 2 rok zarządzania) raczej podstawowe rzeczy w tym zakresie, wiecej na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 13:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 13:16  
Cytuj
Raczej ciężko będzie znaleźć kogoś bo to taki nietypowy przedmiot. Popytaj może jakąś prywatną księgową albo studentów, którzy kończą ten kierunek lub już skończyli. Powinni znać się na podstawach, które Cię interesują.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 13:56  
Cytuj
Po co Ci korki? Do pisania pracy licencjackiej chcesz się "bardziej przyłożyć"?good

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:32  
Cytuj
replika smiech2 he he widzę, że nie odpuszczasz good

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:37  
Cytuj
pytam sie o jakis namiar, nie potrzebne mi zbedne komentarze typu po co? Co cie to interesuje? Nie masz własnego życia? Tylko siedzisz i czekasz żeby coś komuś dopiec na forum, ehh całe życie przed kompem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:46  
Cytuj
RERERERE spróbuj dać ogłoszenie na stalowemiasto może akurat ktoś się odezwie (jakiś student itp.)

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:47  
Cytuj
Ja byłem u jednej z nauczycielek ekonomika. Nr kontaktowy do niej załatwiłem sobie poprzez kolege który miał z nią zajęcia.
Niestety już go nie posiadam, ale jeżeli i Ty kogoś tam znasz to sobie łatwo załatwisz.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
replika smiech2 he he widzę, że nie odpuszczasz good


nie mogłam sie powstrzymać, po prostu nie mogłam...


CYTAT
Co cie to interesuje? Nie masz własnego życia? Tylko siedzisz i czekasz żeby coś komuś dopiec na forum, ehh całe życie przed kompem


Rere, zapewniam Cię, że ta wiedza kompletnie do niczego nie jest mi potrzebna. Wybacz, ale w tym przypadku(muszę się do tego przyznać) to jest czyste wyzłośliwianie się. W pewnym sensie sam się o to prosiłeś jak niedalej jak 2 tygodnie temu, z takim samym zapałem, poszukiwałeś kogoś kto napisze za Ciebie pracę.

Muszę Cię zmartwić, ale nie rozgryzłeś mnie. Owszem, siedzę dużo przed komputerem, ale dlatego, że w ten sposób PRACUJĘ, na pewno nie po to, żeby komuś dopiec (nieraz po prostu bywa tak, że nie mam innego wyjścia).
Przed komputerem również sama, osobiście, wykonałam pracę dyplomową, polecam spróbowaćsmiech2

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:51  
Cytuj
jeżeli pracujesz to pracuj, ale chyba nie jest Ci do tego potrzebne StaloweMiasto które zresztą musisz ciągle odświeżać skoro szybko odpisujesz;) Prace licencjacką się pisze na 3 roku, a chyba pisze, że poszukuje korki z Rachunkowosci dla 2 roku wiec to raczej nie dla mnie, najpierw pomyśl potem napisz i zajmij się swoim życiem. Poprosilem jedynie o namiar..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 14:55  
Cytuj
replika też miałam ochotę napisać coś w podobnym stylu jezyk ale się powstrzymałam. Może po Świętach człowiek staje się lepszy (chociaż na chwilę smiech2)

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »