NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Fotelik samochodowy 9-25 kg gdzie kupic,
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 22:05  
Cytuj
witam poszukuje fotelika samochodowego dla dziecka 9-25 kg gdzie kupic jest duzy wybór i dobre ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 22:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 22:10  
Cytuj
Poszukaj testu adac fotelików i zrozumiesz że nie liczy się cena a bezpieczeństwo. Dobry fotelik to minimum 700-900 złotych. Za 400 kupisz na allegro używke, po wypraniu jak nowy a w razie wypadku dziecko nie ucierpi.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 22:38  
Cytuj
700-900ZL..? dobre.
tak sobie mysle.jako dziecko zjedzilam z rodzicami pol swiata.autem.i jakos bez fotelika.czemu nagle taka presja na w.w?jezdzilam i zyje.spalo sie z tylu na podusi i bylo super..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2012r. 22:55  
Cytuj
Jacek, pod warunkiem, że ta używka już nie jest powypadkowa. czasem tak poskładany, że poznać się nie da.

bebe, ja też dużo podróżowałam z rodzicami fiatem 126p na tylnej kanapie bez pasów. żyję, choć raz przywaliłam krtanią w oparcie przedniego fotela.
i chyba jednak nie można porównać tego, co było kiedyś do tego, co jest teraz. samochody nie były tak szybkie jak dziś, nie było ich tyle co dziś, nie było tylu dróg szybkiego ruchu ani tylu TIRów ... i możnaby tak jeszcze wymieniać.
jak wsiadam do samochodu to zawsze zapinam pasy, dlaczego więc moje dziecko miałoby latać bezwładnie po tylnej kanapie?
sama zainwestowałam w fotelik, który dostał najwyższą ilość punktów w w/w testach bezpieczeństwa, by w razie wu (tfu tfu) nie mieć wyrzutów sumienia, że pożałowałam na bezpieczeństwo dziecka.

a dobre ceny? allegro.
taniej niż w sklepach stacjonarnych, a czasami są fajne wyprzedaże, bo np. zostały ostatnie sztuki kolorze z zeszłego sezonu (sama w ten sposób sporo zaoszczędziłam). czasem też są fajne okazje w sklepach typu Smyk itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liz
liz
liz
Posty: 55
Dołączył: 26 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 08:45  
Cytuj
W sklepie "milcia" na KEN-a sa dobre ceny, foteliki w cenach z allegro. zawsze tez mozna dziecko wlozyc i zobaczyc jak pasuje do fotelika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 09:46  
Cytuj
Ja też polecam sklep Milcia spory wybór i atrakcyjne ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 10:00  
Cytuj
Tylko patrzcie czy fotelik chociaż trochę bezpieczny jest. W smyku kupowałem fotelik siostrze przed mikołąjemi wszystkie w nowej rzeszowskiej galerii były przecenione 20%

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 12:07  
Cytuj
wybrałam się kiedyś do tej Milci w poszukiwaniu wózka, zachęcona pozytywnymi opiniami tu na forum. jeśli w fotelikach jest taki sam wybór (zwłaszcza chodzi mi o producentów) to ja dziękuję, takich rzeczy można używać jako nosideł, a nie fotelików samochodowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 17:07  
Cytuj
Dziękuje wszystkim za pomoc , już kupiłam w Milci fotelik Coneco Zenith i jestem bardzo zadowolona , życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 17:44  
Cytuj
fajne testy są na pro-test.pl,a w sklepach jak używany to mieli fajny wybór w komisie niej z tej bajki:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2012r. 18:04  
Cytuj
taa, tylko płatne a tu masz darmowy test fotelików:
http://e-fot(...)dac.html

a tu więcej testów:

http://fotelik.info/pl/testy/

Co do tego coneco to miał 2 2008 roku 3 gwiazdki na 5 - wtedy wszedł do produkcji, jedyne co w nim chwalili to cenę

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »