NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Biuro Rachunkowe, Poszukuję biura rachunkowego
Posty: 40
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 10:56  
Cytuj
Zależy mi, żeby było miło, fachowo i tanio;).
W tej chwili tylko ryczałt(usługi), ale wkrótce dojdą zasady ogólne, import z UK i różne inne...
Kogo możecie polecić...???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 11:06  
Cytuj
"fachowo i tanio" umiech
Moje ulubione połączenie. To tak jakbyś chciał volvofiata. Jakość volvo w cenie fiata. Tylko szukając takiego rozwiązania uważaj żeby nie trafić na jakość fiata w cenie volvo...

Ja ze swojej strony (sam korzystam) mogę polecić http://www.forumigb.pl/ w Rozwadowie. Nie wiem jak w przypadku Twojego charakteru działalności, w moim przypadku (księga przychodów i rozchodów) jest wszystko ok. Cena też nie jest wygórowana.

Pozdrawiam i powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3241
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 11:30  
Cytuj
Biuro Prawno-Rachunkowe Ekspert Sp. z o.o.


Pytać o promocje dla nowych klientów, zniżki dla zaczynających działalność i darmowe doradztwo prawne.

polecam

tel. 15 842 18 60

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 16:59  
Cytuj
od kilku lat moje rachunki prowadzi basia kubiak z zarzecza .cena średnia doświadczenie i wiadomaści takie jak powinna mieć doświadczona księgowa .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 09:43  
Cytuj
do Yeti: ja również polecam Ekspert, Pani Magda jest prawnikiem i świetną księgową

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
do Yeti: ja również polecam Ekspert, Pani Magda jest prawnikiem i świetną księgową


I to jest konretna odpowiedz i opinia. Przyznasz chyba ze wczesniejszy post jest baaardzo nienaturalny i brzmi jak suche haslo reklamowe z byle bannerka przy drodze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sty 2013r. 12:15  
Cytuj
CYTAT
Pytać o promocje dla nowych klientów, zniżki dla zaczynających działalność i darmowe doradztwo prawne.


A dlaczego to ja mam pytać ? Sami nie powiedzą o ofercie dla nowych klientów ?
Jak ktoś nie zapyta - zedrą. A jak zacznie mówić, że drogo. Nagle rabat się znajdzie ?
Super.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 19:17  
Cytuj
pleciesz głupoty, ja jestem u nich już 2 rok, koleżanka przeszła do Inplus z biura Taks. I jak sama mówi o niebo lepiej pod względem kompetencji i obsługi klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2013r. 23:27  
Cytuj
Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje reklamy. Jeżeli chodzi o biuro INPLUS Pani Anety Opalińskiej to mogę po kilku latach współpracy powiedzieć, że biuro napewno warte jest uwagi. Dyspozycyjność, doradztwo i wiedza w tej tematyce to nie jedyne cechy wyróżnajace biuro Imlus na tle konkurencji. Jak ktoś ma rozbudowaną ksiegowość lub kilka działalności na raz wie o czym mówie i jakie to jest ważne dla dobrego funkcjonowania firmy. Przez błedy w ksiegowości już nie jedna firma mówiąc delikatnie miała duże problemy dlatego warto sie zastanowić jakie biuro wybrać. Ja śmaiło polecam to biuro nie z racji reklamy tylko doświadczenia, którym można podzielić się w tym miejscu. Poz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »