NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Płatność kartą , Dylemat :-)
Posty: 28
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 12:30  
Cytuj
Witam
Posiadam konto w jednym z internetowych banków. W którym jednym z wymogów utrzymania wysokiego % na lokatach i darmowego konta, jest comiesięczna płatność kartą na minimum 400zł.
Myślałem, że zapłacenie rachunków w banku, przez terminal POS, zostanie uwzględnione jako płatność kartą. Niestety jest to traktowane jako wypłata z bankomatu.
Czy ktoś z Was, zna możliwość płacenia za rachunki kartą by było to uwzględnione jako płatność kartą ?
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 12:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 13:21  
Cytuj
idź do dużego tesco kup coś za 400 zł weź paragon - płatność oczywiście kartą - idąc w stronę wyjścia oddaj towar w Pok-u oni zwrócą ci gotówkę!! płatność zostanie zaksięgowana jako płatność kartą !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
idź do dużego tesco kup coś za 400 zł weź paragon - płatność oczywiście kartą - idąc w stronę wyjścia oddaj towar w Pok-u oni zwrócą ci gotówkę!! płatność zostanie zaksięgowana jako płatność kartą !!


Ot typowy polaczek, żeby tylko zakombinować, a zastanowiłeś się mistrzu kto zapłaci prowizje od płatności karta ? czy masz to w dupie bo Ciebie to nie dotyczy.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 15:18  
Cytuj
Klient !! podniosą pieluchy o zlotówkę i im się zwróci !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 15:56  
Cytuj
Ale nie wpadleś na to geniuszu że nie podniosą o 1zł na pieluchach tylko zabiora premie albo dowalą kare jakiejś bidulce na kasie? patrząc na zdjęcie twojego idola nie dziwi mnie twój geniusz.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 16:44  
Cytuj
raczej antyidol. Ale to nie dział polityczny !!! z resztą co się wpierdzielasz ja tylko udzieliłem porady ! chyba że masz pomysł lepszy i inteligentniejszy od mojego - słucham !?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 19:04  
Cytuj
Ależ oczywiście że mam lepszy pomysł, po prostu zapłacić te 400 zł kartą, przecież to nie ma być jednorazowa płatność, i nie mów mi że w ciągu miesiąca nie wydasz 400 zł kartą, chociażby na paliwo czy jedzenie, i co da się bez kombinowania?

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2012r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Ale nie wpadleś na to geniuszu że nie podniosą o 1zł na pieluchach tylko zabiora premie albo dowalą kare jakiejś bidulce na kasie? patrząc na zdjęcie twojego idola nie dziwi mnie twój geniusz.

A Ty brałeś kiedyś udział w jakiejkolwiek promocji z nagrodami?
Przecież za nie zapłacą ci, którzy kupili towar,ale nic nie wygrali.sciana
Dla przykładu (hipotetycznie)- jazda testowa samochodem firmy"...".
Jeździłeś nim,ale i tak nie miałeś zamiaru kupić tego autka.
I moralność idzie się yeb@ć!Prosto w tę Twoją pieluchę za 1 zł.droższą...potluczony
Na pawia mi się zbiera,kiedyś jakiś patafian pisze"polaczek".
Kompleks pochodzenia?zdegustowany

PS.Fankore-genialnie proste,po prostu genialne.Sprawdzę.chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Ale nie wpadleś na to geniuszu że nie podniosą o 1zł na pieluchach tylko zabiora premie albo dowalą kare jakiejś bidulce na kasie? patrząc na zdjęcie twojego idola nie dziwi mnie twój geniusz.

CYTAT
A Ty brałeś kiedyś udział w jakiejkolwiek promocji z nagrodami?
Przecież za nie zapłacą ci, którzy kupili towar,ale nic nie wygrali.sciana
Dla przykładu (hipotetycznie)- jazda testowa samochodem firmy\"...\".
Jeździłeś nim,ale i tak nie miałeś zamiaru kupić tego autka.
I moralność idzie się yeb@ć!Prosto w tę Twoją pieluchę za 1 zł.droższą...potluczony
Na pawia mi się zbiera,kiedyś jakiś patafian pisze\"polaczek\".
Kompleks pochodzenia?zdegustowany

PS.Fankore-genialnie proste,po prostu genialne.Sprawdzę.chytry


Po pierwsze nie mówimy tu o promocjach to tak jakbyś nie doczytał, po drugie co ma moralnośćdo jazdy testowej samochodem ? bo nie bardzo to ogarniam, po trzecie nie mam żadnego kompleksu pochodzenia ale jak czytam takie teksty to tylko typowy polaczek może na cos takiego wpaść . Wiesz dlaczego w europie zachodniej jest lepiej niż w Polsce, bo tam każdy przestrzega podstawowych zasad i nie kombinuje jak tu każdego na każdym kroku w h...ja zrobić.A u nas typowy polaczek kombinuje i zaczyna sie od sklepów, potem urząd potem kolegów w pracy a potem płacze że szef w robocie go znowu w h...ja zrobił tak to działa. Po piąte i najważniejsze - pisze to do obydwu geniuszy- sprzedawca nie ma żadnego obowiązku przyjąc sprzedanego towaru, jest to tylko i wyłacznie jego dobra wola, i co bedzie jak gość sobie kupi np .mikrofale za 400zł a w POk-u powiedzą mu że sory nie da rady zwrócić umiech i wiecie co chiałbym żeby tak zrobili bo może wtedy nauczyło by go to czegoś.
PS.Jusek .obrażając kogoś w rozmowie dajesz jasno i wyrażnie do zrozumienia że albo nie masz żadnych argumentów albo jesteś upośledzony umysłowo i niewiele możesz z siebie wydusić.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj
A wiec: Wasza dyskusja lekko odbiegla od tematu. Kolejne posty nie na temat usuwam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2013r. 14:33  
Cytuj
Cenzura ?

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »