NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
alutec,
~~ja`
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:05  
Cytuj
rozmawialiśmy o wielu zakładach pracy w stw a co powiecie na temat allutecu. moim zdanie jest tam największy syf, kamera na każdym rogu niczym big Brother

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 18:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~s0fix
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
cicho sza.......spi

 
 
 
 
~~!11
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:12  
Cytuj
Jestem ciekaw jak długo tam młody człowiek (taki jak ja średnia budowa ciała) by wytrzymał?????

 
 
 
 
~~rere
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 09:36  
Cytuj
nie jest tragicznie.
Duzy nie jestem ale dużo lepiej w rialu i stalszmicie.
Przynajmniej płacą wiecej i terminowo normy wysokie ale da sie zrobić.
I płacą !!

 
 
 
 
~~polo
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:20  
Cytuj
a ja slyszalem ze maja przeniesc alutec do ukrainy bo w polsce po podwyzkachc cen pradu produkcja przestaje sie oplacac prawda to ???????????neutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralny

 
 
 
 
~~~~!11
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 14:36  
Cytuj
to ile wam tam płacą i czy nocki są ??

 
 
 
 
~~rere
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 14:47  
Cytuj
jest róznie ale dostaje średnio 500 zł więcej jak w ats

 
 
 
 
~~czacza
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 15:44  
Cytuj
CYTAT
a ja slyszalem ze maja przeniesc alutec do ukrainy bo w polsce po podwyzkachc cen pradu produkcja przestaje sie oplacac prawda to ???????????neutralnyneutralnyneutralnyneutralnyneutralny



a wątpię ze by chcieli przenosić alutec bo jak by chcieli to by nie budowali nowej hali. Poza tym teraz maja zaczynać modernizować starą hale ,jak by mieli przenosić to by nie lądowali w to kasy. A z ta Ukrainą tez coś słyszałem ale że tam ma powstać następna fabryka bo niby stalowa nie chce się zgodzić żeby postawili kolejna linie produkcyjną bo dużo syfu idzie do atmosfery

 
 
 
 
~~~~!@
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 15:59  
Cytuj
Panowie Polska jest tak dla nich taka tania ze nie muszą się przenosić na Ukrainę.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »