NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie wymienie drobniaki?,
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj
Też mam skarbonkę, do której wrzucam takie drobniaki. Zamieniam je w pierwszym lepszym sklepie lub kiosku. Nie robią z tym problemów.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 12:35  
Cytuj

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lexter ma rację, jak wymieniałam w banku(PKO) to mi ważyli nie liczyli. Niestety nie każdy kasjer przyjmie..


a musi...


No ale zalezy co. Wymieniac kasjer nie musi moze powiedzieć, że nie ma maszynki do liczenia/ ważenia lub po prostu nie ma teraz czasu. Wymiana to jest usluga jaka swiadczy bank. Musi kasjer przyjac kiedy chce te pieniadze wplacic na konto. To sa zupelnie dwie rozne sytuacjecool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Lexter ma rację, jak wymieniałam w banku(PKO) to mi ważyli nie liczyli. Niestety nie każdy kasjer przyjmie..


CYTAT
a musi...


A sprytna kasjerka przyjęłaby te drobniaki, ale rzetelnie przeliczyła, najlepiej dwukrotnie (plus liczenie od nowa, bo jedna moneta jej spadła) itd.
Po godzinie stania przy okienku potencjalny upierdliwy klient zacząłby prosić o wycofanie się z tej całej operacji. umiech
PS
Proponuję udać się do punktu skupu metali kolorowych - sprzedasz drobniaki "na wagę" i weźmiesz więcej niż wartość nominalna.
Wyprodukowanie 1 grosza kosztuje 5 groszy, z czego główny koszt, to materiał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
A propos, koleś trafił do sądu, kiedy na autostradzie przy bramce dał babce takimi drobniakami. Było ze 2 lata temu głośno o tym...Pozwano go o zatamowanie ruchu. Bronił się tym, że miał wyliczone co do grosza, tylko babka w kasie liczyła za długo.
Także uważajcie.
Nic tylko sp....lać z tej Polski. cool girl

Motocykliści urządzili podobny protest.
Byli wnerwieni wysokością opłat za przejazd i kilkudziecięciu z nich podjechało płacąc banknotami 200-złotowymi.
Na "bramkach"zabrakło monet.
Obsługa wezwała Policję,bo w ich ocenie tamowali ruch.
Policjanci przyjechali...i odjechali.Z pewnością tego od drobniaków też można było "cmoknąć".potluczony
PS.Piszesz"Nic tylko sp....lać z tej Polski."
Czy w takim razie jest jakaś inna Polska?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 23:49  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Post nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rbg
rbg
rbg
Posty: 55
Dołączył: 5 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 10:05  
Cytuj
Ja jak uzbierała mi się większa ilość, to szedłem na zakupy do tesco i na kasy automatyczne. Wysypujesz z woreczka do maszyny i sama liczy. Co prawda lepiej iść w godzinach, gdy nie ma ludzi, bo dziwnie się patrzą, a i samo liczenie przez maszynę troche trwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Ja jak uzbierała mi się większa ilość, to szedłem na zakupy do tesco i na kasy automatyczne. Wysypujesz z woreczka do maszyny i sama liczy. Co prawda lepiej iść w godzinach, gdy nie ma ludzi, bo dziwnie się patrzą, a i samo liczenie przez maszynę troche trwa.


ten sposob mi najlepiej pasuje niestresujesz kasjerki a maszyna szybko i sprawnie policzy gratulacje za pomyslgood

w usa sa w wiekszych sklepach maszyny do liczenia ale zabieraja 10% na cele charytatywne -tez dobry sposob ty pozbywasz sie balastu groszowek a ktos jest z tego zadowlonycool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 23:36  
Cytuj
drobniaki zamienione;) dokonalam wplasty na konto w banku spoldzielczym Pan w okienku lekko sie zszokowal widzac ilosc monet ale w sumie to byl jego obowiazek. Monety nalezy posegregowac Grosz do grosza, 2 do 2 gr itd. On to wrzucal do maszyny ktora wsypywala wyliczone monety do woreczkow. Troche z tym zeszlo. W sumie balam sie reakcji w kasie ale Pan byl ok.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »