NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawko w stalowej woli,
~~ola
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 19:34  
Cytuj
Gdzie mozna zrobic prawko w stalowej woli, interesuje mnie cena.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 19:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~Luk.
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
Gdzie mozna zrobic prawko w stalowej woli, interesuje mnie cena.


Rozpier.. mnie ludzka niezrecznosc. Ola, napewno nie w Tesco, Elektorwni czy tez w salonie fotograficznym. Slyszalas o czyms takim jak osrodki szkolenia kierowcow ? Jak nie to odradzam Ci robienie prawa jazdy. Dlaczego ludzie sa tacy prosci i zadaja takie infantylne pytania ? To tak jakbym ja zapytal czy wie ktos moze gdzie w Stalowej mozna kupic buty i za ile.

 
 
 
 
~~lol:)
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
czy wie ktos moze gdzie w Stalowej mozna kupic buty i za ile.


Dobre pytanie, pomoże ktoś?jezyk

 
 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdzie mozna zrobic prawko w stalowej woli, interesuje mnie cena.


Rozpier.. mnie ludzka niezrecznosc. Ola, napewno nie w Tesco, Elektorwni czy tez w salonie fotograficznym. Slyszalas o czyms takim jak osrodki szkolenia kierowcow ? Jak nie to odradzam Ci robienie prawa jazdy. Dlaczego ludzie sa tacy prosci i zadaja takie infantylne pytania ? To tak jakbym ja zapytal czy wie ktos moze gdzie w Stalowej mozna kupic buty i za ile.


Brawo, Luk. Bardzo lubię takie złośliwości, naprawdę. Pozdrawiam Cię.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 22:05  
Cytuj
Na plakacie widzialam,ze w automobilklubie jest po 1100zl. To chyba najtaniej.

 
 
 
 
~~Wacek
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:02  
Cytuj
Przejeżdzając przez miejscowość Skowierzyn widziałem ogłoszenie,że można zrobić PRAWKO za 900,00 zł.

 
 
 
 
~~Wacek
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:02  
Cytuj
Przejeżdzając przez miejscowość Skowierzyn widziałem ogłoszenie,że można zrobić PRAWKO za 900,00 zł.

 
 
 
 
~~Życzliwy
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:06  
Cytuj
Ola jeśli chcesz robić prawo jazdy to nie patrz na to ,że tu jest drożej czy taniej tylko czego się nauczysz żeby zdać możliwie w krótkim czasie.

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Przejeżdzając przez miejscowość Skowierzyn widziałem ogłoszenie,że można zrobić PRAWKO za 900,00 zł.


Nie doczytałeś co na dole plakatu było napisane drobnym druczkiem uśmiech

Kursanci mają mieć jazdy tylko na lokalnych pastwiskach i na drogach szutrowych utwardzony sołectwa Skowierzyn smiech2 stąd wynika tak niska opłata za kurs jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdzie mozna zrobic prawko w stalowej woli, interesuje mnie cena.


Rozpier.. mnie ludzka niezrecznosc. Ola, napewno nie w Tesco, Elektorwni czy tez w salonie fotograficznym. Slyszalas o czyms takim jak osrodki szkolenia kierowcow ? Jak nie to odradzam Ci robienie prawa jazdy. Dlaczego ludzie sa tacy prosci i zadaja takie infantylne pytania ? To tak jakbym ja zapytal czy wie ktos moze gdzie w Stalowej mozna kupic buty i za ile.





no zgadam sie smiech2 jak mozna byc tak infaltylnym xd napewno blonydnka sie o to pyta ;p sciana

P.S i tak mi sie podobaja blodynki xDgooduśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lila
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 15:41  
Cytuj
Polecam serdecznie.."MOTOS"...znajduje sie on kolo bajer baru na rynku...naprawde mili instruktorzy..i ogólnie atmosfera fajna...polecam

 
 
 
 
~~stwa
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 15:49  
Cytuj
juz kiedys byl ten temat ja polecam motoart zaplacilem 1400 ale sie oplacalo zarabisci instruktorzy fajna atmosfera i naprawde Cie naucza a czy zdasz to Twoj interes w wiekszych osrodkach lubia robic przekrety w motoarcie z tego co wiem jest chyba tylko 3 instruktorow i nie robia przekretow i napewno Cie nie puszcza na egzamin jak umeic nei bedziesz jak to robia w motosie a czy zdasz to juz nie zalezy od instruktorow

 
 
 
 
~~sebatb3
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 18:23  
Cytuj
Polecam Auto Motor na ulicy wolności 1200 zł a naprawde duza zdawalnosc i wykfalifikowani instruktorzy ;)

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »