NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie pojeździć w stw , Zostają tylko parkingi?
Posty: 17
Dołączył: 10 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 14:54  
Cytuj
Czy znacie jakieś miejsce w Stalowej gdzie można poszaleć autem? Oprócz centrum gdzie cały czas niebiescy czychają?
Kiedyś na parkingu pewnego sklepu zostałam złapana i dostałam upomnienie i wymionione wiele wykroczeń jakie grożą za zabawe autem na parkingu i szanowny pan policjant kazał udać się na odpowiednie miejsce dla tego.. tylko czy takie istieje w okolicy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 14:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 15:15  
Cytuj
ozależy co rozumiesz przez poszalenieumiech i jakie posiadasz do tego kwalifikacje, w okolicy legalnie sie nie da, możesz wybrać się na amatorską impreze typu KJS , lub odpłatnie wybrac się na tor

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 19:28  
Cytuj
Polecam zorganizowane imprezy na torze w biłgoraju.
Można zorganizować pojeżdzawkę z pomiarem czasu itp, ale legalnie kosztuje to 900 złotych za 6 godzin.
Gdyby pojawiło się 5 - 8 chętnych koszt byłby akceptowalny

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 21:52  
Cytuj
To mozna cos organizowac. Ktos byl by chetny z forum?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:05  
Cytuj
Jeśli wynajęcie toru na 6 godzin to koszt 900 zł dzielone na uczestników to ja się piszę umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:08  
Cytuj
Andrzej odezwę się do ak biłgorajskiego po niedzieli i dam znać co oni na to.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:09  
Cytuj
lucrah, szacunek za chęć podszkolenia swoich umiejętności. Wiadomo, że kobiety bardziej jeżdżą z przymusu niż z chęci i sprawia im to więcej problemów niż przyjemności. Zuch dziewczyna good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:19  
Cytuj
Jeździć uwielbiam ;), a co z tym idzie.. czasem poszaleć się chcę. Z racji rozsądku przydałoby się na to odpowiednie miejsce.

Znalazłam coś takiego :

Biłgoraj

Tor w Biłgoraju ma 1150 metrów, a jego szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Zarządzany jest przez Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej. Motocykliści mogą wjeżdżać na niego po podpisaniu oświadczenia i zapoznaniu się z regulaminem, o ile nie odbywają się tam inne imprezy lub jazdy. Wcześniej należy się skontaktować z RCEZ. Cena treningu to 20 zł za godzinę lub 100 zł za cały dzień. Za dłuższy czas, kwota jest ustalana indywidualnie.

Kontakt:
(84) 686 19 15
505 103 351 - kierownik, Krzysztof Bury

Adres:
ul. Motorowa
23-400 Biłgoraj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
lucrah, szacunek za chęć podszkolenia swoich umiejętności. Wiadomo, że kobiety bardziej jeżdżą z przymusu niż z chęci i sprawia im to więcej problemów niż przyjemności. Zuch dziewczyna good

Anegdota:
Dziewczyna pyta przechodnia-Jak najszybciej można się dostać do opery?
Musisz ćwiczyć,jeszcze raz ćwiczyć.smiech2

Jak zostać dobrym kierowcą?Też ćwiczyć,tyle że jazdę.
Nie ma nic gorszego na drodze ,jak niedzielny kierowca.sciana
Każdy go widział.:szok:
To przepełnione pewnością siebie i odwagą spojrzenie...
... w myślach"Boże!Ratuj!" i palce"fakulce" od innych kierujących za każdy wykonany(lub nie) manewr na drodze. potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:23  
Cytuj
Moim zdaniem płeć nie ma nic do tego.. bardziej chodzi o pasje. Są ludzie (również i mężczyźni) którzy boją się jeździć - siadają za kółko i modlą się, aby dojechać do celu.

A dla innych to rozrywka i przyjemność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:52  
Cytuj
co za generalizowanie. sama chętnie bym poszalała na takim torze, bo również jeździć uwielbiam, jeżdżę dużo i uważam, że w niczym nie ustępuję mężczyznom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 23:52  
Cytuj
Panie i Panowie!
A, naprawdę macie czym pojeździć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 00:00  
Cytuj
dedek a myślisz że ważne jest czym?

nie wiem czy tor w biłgoraju jeszcze działa bo było widmo likwidacjii, w tamtym roku planowaliśmy wyjazd i popołudnie miało kosztować jakieś niewielkie pieniądze do 100 zł jak pamietam, tyle że szybko tam się nie pojeździ,
chętni widać są a miejsc do tego brakuje, od kilku lat temat trochę umarł w naszym mieście ale jak by zebrało się kilkanastu chętnych można by zorganizować jakiegoś legalnego kręciołka, z pomiarem czasu , grilem itp umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 00:19  
Cytuj
CYTAT

Panie i Panowie!
A, naprawdę macie czym pojeździć?


Rower giant nie wystarczy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 00:44  
Cytuj
Myślę, że troche ważne czym.
Ciekawiło mnie czym jeżdzą osoby lubiące poszaleć.
CYTAT
Rower giant nie wystarczy?

Chyba wystarczy, już sam wiesz najlepiej. Sam lubię rower, ale aby się nim cieszyć toru już mi nie potrzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 10:41  
Cytuj
w Biłgoraju można sobie pośmigać od poniedziałku do piątku. Ostrzegam tylko chętnych przed zużyciem opon na torze. Lepiej założyć sobie jakieś opony które potem można śmiało wyrzucić. Jeden dzień na torze i na oponach już nie pojeździ.

pzd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 11:46  
Cytuj
Gajowy o tym za 100zł tez słyszałem ale to chyba jak cieciowi dasz. Zorganizowanie to plus minus 9 stów tyle to kosztowało jak robiłem zlot markowy w 2011. Pomiar czasu, legalnie itp.
A widmo likwidacji jest wszędzie bo hałas itp. a że opony się zużywają to normalne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 18:31  
Cytuj
Ja również pisze się na wyjazd ale najlepiej w weekend !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 10 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 02:29  
Cytuj
moznaby poczekac na snieg ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »