NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Fotelik samochodowy dla dziecka- co polecacie?,
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 18:19  
Cytuj
Witam,
muszę zakupić fotelik samochodowy dla dziecka następny, tzn. od 9 kg. Jaki polecacie? Czy kupić w przedziale 9-25 kg czy ten 9-36kg? Jakie sklepy w Stw lub okolicy polecacie? Z góry dziękuję za odp na tematumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 18:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 19:35  
Cytuj
Użyj wyszukiwarki był temat niedawno.
Zalezy ci na niskiej cenie czy bezpieczeństwie dziecka??
Albo kupisz polsko chińskie g...o za 3 stówki które nie zapewni w razie kolizji bezpieczeństwa,albo coś co zostało wysoko ocenione w testach zderzeniowych.
Polecam lekturę i allegro.pl, markowy fotelik używany wyrwiesz za 5 stówek.

http://fotelik.info/pl/

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 19:46  
Cytuj
Ja zakupiłam fotelik od 9-18 kg Maxi - Cosi Tobi Playful sprawdza się super. cenowo ok. 800 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 21:17  
Cytuj
ja polecam firmy Recaro ********** tylko cena wysoka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:03  
Cytuj
ja również planuje kupno fotelika i mój wybór padł właśnie na recaro young sport,czy ktoś z forumowiczów może powiedzieć coś na jego temat?sabi,jesteś w posiadaniu tego fotelika?jak się spisuje,chodzi przede wszystkim o wygode dla dziecka bo czy jest bezpieczny mam nadzieje,że nie bedzie mi dane się przekonać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:04  
Cytuj
Znalazłem ostatnio fotelik używany wysoko oceniany w testach za 240 złotych, pranie tapicerki 40. W cenie chińszczyzny mam pewniaka.

Polecam tablice.pl i allegro

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:14  
Cytuj
może nie jestem dobrze zorientowana w cenach ale nie wydaje mi się żeby chińszczyzna kosztowała ok.800 zł. bo w takich cenach są recaro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 22:54  
Cytuj
niestety używany fotelik to żaden pewniak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 23:22  
Cytuj
Dla swoich dwoch synow rowniez wybralam foteliki Recaro young sport. I jestem z nich bardzo zadowolona.
Sa stabilne i dobrze wypadaja w testach bezpieczenstwa. Kupilam je , gdy starszy syn mial 2 latka a mlodszy 9 miesiacyuśmiechuśmiech. I teraz po 3 latach nadal ich uzywam i stan wizualny oceniam na bardzo dobry. Jako, ze 2 razy do roku jezdzimy po 2000 kilometrow liczyla sie rowniez wygoda i tu tez sie sprawdzily. Glowka dziecka nie spada bo mozna minimalnie obnizyc fotelik. Jedyny minus to waga, jest dosc ciezki, ale dla mnie nie ma to znaczenia . Mam je zamontowane w aucie i nigdy ich nie wyciagam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 10:19  
Cytuj
Jacek, oczywiście że zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie dziecka. Komfort i wygoda jazdy też jest ważna. Przeczytałam artykuł, który mi podesłałeś, wiele wyjaśnia. Czy jest ktoś kto kupował foteli w jakimś sklepie stacjonarnym, nie przez internet? Wolałabym zobaczyć , dotknąć zanim kupię i przymierzyć do samochodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 14:21  
Cytuj
Moja siostra ma fotelik Romer King i jest bardzo zadowolona. Mala siedzi grzecznie bo wysoko i wszystko widzi. Wczesniej wiem ze miala Chicco i nie pasowal jej gdyz dziecko siedzialo bardzo nisko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Sty 2013r. 18:56  
Cytuj
witam, zawsze kierowalam sie bezpieczenstwem dziecka i dlatego wybieralam foteliki Maxi Cosi. Są naprawde rewelacyjne. Gdy je kupowalam to byly w pierwszej trojce w niemieckich testach samochodowych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »