NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Opalanie Natryskowe Stalowa Wola, Czy ktoś korzystał z tej formy opalania w Stalowej Woli chyba w solarium Imperium Słońca
Posty: 1
Dołączył: 7 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 17:40  
Cytuj
Witam,
czy ktoś korzystał z opalania natryskowego w solarium Imperium Słońca w St.W?
Chcę opalić się przed studniówką a zostało mi kilka dni, dlatego myślę o air brushu.
Jaki jest koszt takiego zabiegu?
Ile przed imprezą trzeba go zrobić?
i czy efekt jest w miarę naturalny a nie jak po zwykłym samoopalaczu czyli żółty?
Proszę o rady, nie chcę być biała jak mąka na zdjęciach...
neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 18:03  
Cytuj
Tel.: 158425685

Zadzwoń, zapytaj.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2013r. 18:42  
Cytuj
Zobacz w szukajce, cała ekipa o.c.ż chwali bo to żona któregoś z kółka wzajemnej adoracji. Ale coś metorycznego też jest

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
Chcę opalić się przed studniówką a zostało mi kilka dni [...]

mlotek

CYTAT
Proszę o rady, nie chcę być biała jak mąka na zdjęciach...

Przed kim wstydzisz się, że masz biały kolor skóry? Rynek napędza modę na opaleniznę, a solaria wyrastają jak grzyby po deszczu. Nie napędzaj go. Masz wybór. Nadmierne opalanie (szczególnie sztucznie) powoduje raka.

CYTAT
Ile przed imprezą trzeba go zrobić?

Są aparaty, które automatycznie przyciemniają skórę. Jeśli nie to dowolny program graficzny. To robisz już po imprezie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 13:48  
Cytuj
ja bylam dwukrotnie na natryskowym opalaniu w tym salonie. Warunki w salonie pozostawiają duzo do zyczenia (m.in opalanie odbywa sie za zaslonka zaraz po wejsciu w drzwi salonu). Ale konkretniej o opaleniznie to moge Ci powiedziec ze wyszla w moim przypadku super. Bylam bardzo zadowolona. Troszke trzeba uwazac po calym zabiegu (opalaniu). Efekt w moim przypadku utrzymal sie tak do 10 dni lecz od momentu kiedy wdzialam ze cos zaczyna schodzic to uzywalam balsamu brazujacego i to pozwolilo zeby nie chodzic w plamach. Koszt ostatniego opalaniu wyniósł 100 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2013r. 13:59  
Cytuj
100zł za 10 dni opalenizmy + plamy smiech2 nieźle.

Nie krytykujcie dziewczyny, nie zawsze blado wygląda się ładnie, np. przy zielonej, albo czerwonej sukni (w tym przypadku studniówkowej) efekt jest niezdrowy. Przecież nie chce iść pomarańczowa ani brązowa na bal...

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »